2024. Május 14. - 00:09:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testépítéssel kapcsolatos rituálék és babonáink.  (Megtekintve 16630 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 05. - 21:28:09
Megtekintve 16630 alkalommal
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Arra gondoltam, ebben a topikban osszuk meg egymással, hogy kinek milyen babonái vannak, esetleg milyen rituálékat szokott elkövetni edzések előtt.

Nálam, ami rituálénak nevezhető, és minden edzés előtt megtörténik...az az edzés közbeni itóka elkészítése. Imádom, amikor kanalazgatom a shaker-be a glutamint, BCAA-t, valami szénhidrátot, kreatint.
A babona, vagy inkább megszokás az az, hogy minden lábedzésen Animal - Shut the fuck up and train polóban kell lennem.  ;D Ez már évek óta így van. Ami még hasonló, az a gurtnim. Anyám varta, redőnygurtniból. Ez is évek óta megvan, kajak büdős már...de én szeretem és ragaszkodom hozzá.  ;D

2010. Január 05. - 21:34:35
Válasz #1
Nem elérhető

csaba.r


Nekem az hogy minden edzésen a jobb lábamra húzzam fel először a cipőt, ugyane a helyzet a kesztyűvel is.
Továbbá fekvenyomás előtt mindig megforgatom a rudat ha alatta fekszek.
Az edzés előtti turmixomat meg mindig az utcán keverem össze a terembe menet, de ez sztem inkább megszokás mert így van meg a fél óra az edzés előtt.
Ha viszont az első két pont nincs meg akkor akár haza is mehetek mert szar lessz az edzés.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Január 05. - 21:35:19
Válasz #2
Nem elérhető

Boresz


Én a ruhámhoz ragaszkodom leginkább,azon belül a nadrágomhoz. TÉlen -nyáron egy kitérdelt,kopott,derékkötő nélküli Adidas mackóban edzek.Hozzám nőtt a darab,nahmeg hogy az öltözőben igyekszem mindig ugyan ott öltözni,ez inkább megszokott berögződés mint rituálé.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Január 05. - 21:38:18
Válasz #3
Nem elérhető

Gabe


10g BCAA, 10g Glutamin, 20-30g CH, kis citrónenzaft és 1,5 literes üvegbe tele vízzel!
Nem tudom milyen punciknak elég shakernyi kombó! ;D
Jah, de tudom, az első hozzászólónak!  !+"% ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 21:44:26
Válasz #4
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
10g BCAA, 10g Glutamin, 20-30g CH, kis citrónenzaft és 1,5 literes üvegbe tele vízzel!
Nem tudom milyen punciknak elég shakernyi kombó! ;D
Jah, de tudom, az első hozzászólónak!  !+"% ;D

Ahelyett, hogy egyfolytában privizel, inkább olvasd el a topik címét. Ez nem az edzés alatti kiegészítők topikja.  ;D

2010. Január 05. - 21:45:25
Válasz #5
Nem elérhető

aleb


Mielőtt elindulok és a hátizsákomba teszem az edző cuccomat,rövidgatya,polló,zokni,cipő,türcsi,kulacs.

2010. Január 05. - 21:48:19
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


én is szeretek ugyanahhoz a szerkényhez menni, nálam ami még hasonló,hogy fekvenyomás elött úgy fogom meg a rudat,hogy zongorázok rajta egyet az ujjammal... nemtommért, ígyszoktammeg ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 05. - 21:55:46
Válasz #7
Nem elérhető

Gabe


10g BCAA, 10g Glutamin, 20-30g CH, kis citrónenzaft és 1,5 literes üvegbe tele vízzel!
Nem tudom milyen punciknak elég shakernyi kombó! ;D
Jah, de tudom, az első hozzászólónak!  !+"% ;D

Ahelyett, hogy egyfolytában privizel, inkább olvasd el a topik címét. Ez nem az edzés alatti kiegészítők topikja.  ;D
Figyelj te kis punci, nekem ez a rituálé!
Azon kívül, hogy a büdös, szakadt, pumaketrecszagú, sattafakappos pólódról gagyogsz miről írtál még HE?  ;D  &5*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 22:35:17
Válasz #8
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


MA egy egészen szokatlan rituálé kíséretében betakart a lábtológép ;D
Egyébként az edzés közbeni itóka készítés királyság, én az edzés elötti kaját mindig ugy nyomom, h már totál rá vagyok hangolódva h milyen jó lesz a tréning.Megvan milyen zenét hallgatok míg odaérek.Aztán az is, milyet hallgatok mikor hazafele megyek.
JA, és egy ideje csak ugy nyomom, h két póló van rajtam.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 22:43:15
Válasz #9
Nem elérhető

Kicsibors


Én ujjatlanban szeretek edzeni minden évszakban, max a gimnasztikus bemelegítésig lehet rajtam pulcsi, mert valahogy így szabadabban tudok mozogni... Meg nézegetni magam...  ***))) ***)))) ;D
Kesztyűben edzek... Ha az nincs nálam, kényelmetlenül érzem magam.  :-\

2010. Január 05. - 22:49:53
Válasz #10
Nem elérhető

Rencsi


Én ujjatlanban szeretek edzeni minden évszakban, max a gimnasztikus bemelegítésig lehet rajtam pulcsi, mert valahogy így szabadabban tudok mozogni... Meg nézegetni magam...  ***))) ***)))) ;D
Kesztyűben edzek... Ha az nincs nálam, kényelmetlenül érzem magam.  :-\
Ezzel én is így vagyok...kesztyű nélkül még kevesebb súllyal is tudok dolgozni, mert pszichésen kihat rám. :D
És külön rituáléja van nálam a nyújtásoknak. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 05. - 22:50:34
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Hát nekem babonáim és rituáléim nincsenek, csak megszokott edző eszközök.

1 fekete trikó, 1 fehér koszos edző kesztyű és 1 fekete rövidnadrág.
Valamint a 6éves pumacipőm  :D
Van saját szivacsom, anélkül utálok edzeni,imádom gyakorlatok elött rátekerni a rúdra és megfeszíteni  :D

És ha otthonmarad a nicoflex az is nagy gáz.

1időben edzés elött lenyomtam 1 hellt 2 ampullás ginsengel, de azt 1 idelye nem nyomatom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 05. - 23:33:07
Válasz #12
Nem elérhető

brutusz


Hú-ha. Itt bunyó lesz!
De Balunál a pont. Nem feledve a 2240 "gagyogó" hozzászólását.

2010. Január 06. - 10:04:23
Válasz #13
Nem elérhető

andras123


En azert Balunak adnék Igazat!
10gram glutamint 30gram Ch, es 10g Bcaa ellehet schekerben is keverni
Edzes alat pedig a folyadekbevitelt nem köll tulzasba vinni.
800ml-nek szerintem elegnek kellene lennie.
 :-!!!
Nekem a Babonaim Azok HOgy amit Idaig versenyzoktol Tanultam Igyekezzek Betartani es Odafigyelni Koncentralni edzes Alatt!

Balu  ****:))))))

2010. Január 06. - 10:20:55
Válasz #14
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Dehogy lesz bunyó. Gabe-el csak szórakozunk, bár néha ez máshogy jöhet le.  ;D
Na de nem ez a topik címe.

Valami eszembe jutott még, amihez valahogy mostanában szoktam hozzá. Amikor befekszem a fekpad alá, kihúzom magam, felemelve a törzsem...megérintem a homlokommal a rudat. Nem lefejelem, mielőtt valaki beszólna...Gabe.  ;D
Mostanában ez is egy berögződés nálam.