2024. Május 14. - 08:21:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Arnold Schwarzenegger  (Megtekintve 52238 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 14. - 03:30:50
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sztem a legjobbak a nem túl ismert, ritkán publikált és spontán készült fotók...

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 14. - 09:02:08
Válasz #16
Nem elérhető

drake


Sztem a legjobbak a nem túl ismert, ritkán publikált és spontán készült fotók...



Sziasztok!

Ezek tényleg ritka fotók, és nagyon jók. Arnold nagyon ott volt. Nem mennék újra bele, hogy ki a jobb, szerintem nem mindig a legnagyobb a legjobb. De Arnold nagy volt és szimetrikus is. Ami nekem a régi nagyokban a leginkább szinpatikus, hogy nem volt "bojler hasuk". Ezért kedvelem én még a Rich Gasparit is.
Arnold lehet elnök még, csak tényleg el kell érni, hogy az alkotmányt megváltoztassák. De ha nem lesz akkor is a közel s távol jövőben nem látok olyan embert aki miatt ezt megtennék, Arnold miatt lehet.
Biztos ami biztos, nekem a legnagyobb példaképem és nem csak a testépítés miatt.

Üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. Június 14. - 20:55:46
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Azért maradjunk annyiban hogy az USA alkotmányát nem olyan könnyű megváltoztatni, nem fejteném ki, hogy miért...
Up the dose, lift the most!

2007. Június 14. - 21:17:32
Válasz #18
Nem elérhető

Eddie


Ha minden jól megy az idei évtől pontlevonás jár a Mr. O versenyen a hordóbél-ért....
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 14. - 23:06:17
Válasz #19
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 15. - 09:58:59
Válasz #20
Nem elérhető

bandus


"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 23. - 19:34:59
Válasz #21
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 23. - 22:10:02
Válasz #22
Nem elérhető

Kuen





Több, mint 2200 kép Arnoldról :
 
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery.html


Ő az Isten !  ;)

2007. Június 26. - 15:00:56
Válasz #23
Nem elérhető

izomboy


Ez a kép művészi:))                       (Kössz KUEN)


2007. Június 28. - 19:22:55
Válasz #24
Nem elérhető

izomboy


Talán ezt még nem láttátok így összevágva.
http://www.indavideo.hu/video/A_SIKER_UTJA

2007. Július 10. - 15:39:45
Válasz #25
Nem elérhető

MRBRILLES


Arnold a kedvenc testépitőm!De a genetikája nagyon gyenge volt,nézzétek meg a fiatalkori képeit!Nagyon magas volt,és sovány.Amikor 14 évesen elkezdte a testépitést napi 8 szem dianabolt szedetett vele Kurt Marnul,és hetente kapott 1 ampulla primo depotot is!Amikor kiment amerikába a dupláját szedte már,de hogy még mindig él ez nem csoda,hanem használta az eszét valószinűleg,és orvosoktól kért tanácsot a mellékhatások lecsökkentése végett.Az injekciókat is csak orvossal adatta be magának,tehát nem hülye a fickó kicsit sem!Ezt a Wendi Leight álltal irt betiltott könyvben irták róla,és a legjobb barátai mondták el róla.Azóta Arnold betiltatta a könyvet,de szerncsére az első szériából rögtön megvettem,igy megvan:)Nagyon sok érdekes dolog van benne az egész életét leirja születésétől 1990-ig.Az akarata viszont titánból van,ilyen fizikumot épiteni ilyen hátrányokkal nem semmi!Ez az ő érdeme teljesen!Szép fejlett,arányos izmai,és a vékony darázs dereka eszméletlen jól mutatott!A mostani testépitők a ronda nagy hasukkal közel se érik el ugyanazt a hatást!Legyen az Lee Haney,Dorian Yates,Ronnie Coleman,vagy akár Jay Cutler.Eltünt az esztétikum ebből a sportból,és a minnél nagyobb szörny alkat lett előtérbe helyezve.Ezért is szeretem a régebbi inzulintól,syntholtól,és növitől mentes testépitést.Az akkori nagy ászok a nagyságukat nem biztos hogy a szörny alkatukkal érték el pl:Frank Zane,hanem mesteri pózolással,tökéletes arányos kidolgozással,és esztrém szálkássággal.Visszasirom az akkori bodys világot.Arnold a legnagyobb,őt még a nem edzett egyének is ismerik,akár VietnÁm dzsungelében is!:)Ami a leg rémisztőbb,hogy már gyerekkorában megmondta hogy bodybuilding bajnok lesz,utánna szinész akar lenni,végül politikus,és ime minden kivánsága teljesült!Akkor beképzelt kis hólyagnak tartották...Arnold egyszer azt nyilatkozta,ha vmit szertne elérni csak behunyja a szemét,és elképzeli hogy már meg is történt,és onnantól kezdve nem foglalkozik a dologgal,hisz úgyis sikerül.Elképesztő mentalitása van,és nem lehet az önbizalmát meginogtatni,pedig sokan megpróbálták.A kicsi,vékony önteltnek hitt fiúból 1 hatalmas ember nőt ki testi,és szellemi szinten egyaránt.Nem hiszem hogy valaha is elfogják felejteni az emberek amit tett.Mindenkinek ajánlom a könyvet esetleg ha hozzátud vki férni olvassa el!

2007. Július 18. - 03:51:33
Válasz #26
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 18. - 12:40:34
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezek az isten felvételek.
A könyv tényleg érdekes volt. Nekem is megvan csak kölcsön van adva. Az írónőt be is perelte Arnold hogy az engedélye nélkül kérdezősködött és adta ki a könyvet. A könyv címe egyszerűen: ARNOLD. Zöld dombornyomott felírattal. Érdemes lenne sutyiban újranyomni.  >:D

2007. Július 22. - 18:13:14
Válasz #28
Nem elérhető

MRBRILLES


TE IS OLVASTAD SZTEREÓ?REMEK KÖNYV,ITT KIFEJTIK ARNOLD SZEMÉTSÉGEIT RENDESEN A SÓ KÚRÁTÓL KEZDVE A FAGYI KÚRÁN ÁT DIÓ KÚRÁIG.ELÉG GENNYLÁDA 1 MANUS!MINDENKIN ÁTGÁZOLT,MINT TERMINÁTORKÉNT.ÉS AMIN AZ IRÓNŐ IS CSODÁLKOZOTT A LEGTITKOSABB "ÜGYEIT" A LEGJOBB BARÁTAI MONDTÁK EL.HITLER VOLT A PÉLDAKÉPE,ÉS A KEZDŐKET SZERETTE AZ EDZŐTEREMBEN A WAFFEN SS MÓDJÁRA MASIROZTATNI.A PUMPING IRONBAN IS HANGSÚLYOZZA HOGY HITLER A PÉDAKÉPE,DE KIVÁGTÁK AZT A RÉSZT,ÉS UTÁNNA MÁR JÉZUST VALLOTTA ANNAK.AZ "UDVARLÓ" MONDATA ÁLLITÓLAG ENNYI VOLT:"MEGAKARLAK BASZNI".SERGE NUBRETNEK MEGMONDTA HOGY MIVEL NÉGER IGY KISEBBSÉGI ÉRZETE VAN,ÉS EZÉRT NEM GYŐZHET.WEIDERT A HÁTA MÖGÖTT LEZSIDÓZTA,HOLOTT MINDENT NEKI KÖSZÖNHET AMIT AMERIKÁBAN ELÉRT,ÉS VOLT AMIKOR TÖBB EMBER ELŐTT HANGOSAN KINYILVÁNITOTTA HOGY UTÁLJA A NIGGEREKET.ERRE ROBBY ROBINSON MAJDNEM BEVERTE A KÉPÉT,CSAK TÁRSAI VISSZAFOGTÁK.BARÁTNŐIT RENDSZERESEN CSALTA,ÉS A 80'-AS MR.OLYMPIA UTÁN MIUTÁN KIFÜTYÜLTÉK MOSTANI FELESÉGE MEGÁLLT INTERJÚT ADNI AZ ÚJSÁGIRÓKNAK,ERRE ÚGY BEGURULT ARNOLD,AKI MINNÉL ELŐBB EL AKART HÚZNI A HELYSZINRŐL HOGY ODA KIABÁLTA NEKI:"GYERE MÁR TE HÜLYE KURVA!"NEM SEMMI A PASAS!:)

2007. Július 22. - 18:16:30
Válasz #29
Nem elérhető

MRBRILLES


EZ NEM ŐSRÉGI!ITT MÁR 18 ÉVES!MÁR 4 ÉV EDZÉSSEL A HÁTA MÖGÖTT PÓZOLGAT.