2024. Április 27. - 11:59:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86793 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 12. - 17:17:49
Válasz #255
Nem elérhető

lue


nekem bejött a  twinlab,de mondjuk  csokisba inkább,neem olyan veszélyes szerintem,ha ittál már pówertrekket akkó tudod miröl beszélek ;D ;D ;D


2009. Március 12. - 19:05:14
Válasz #256

Bandi

Vendég
Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

Én a kávésból kaptam kóstolót, meglepő módon kávé ízű :-} na persze nem olyan, mint egy erős fekete, sokkal inkább az ovis tejeskávéra hajaz, monthatni majdnem ugyanolyan ;)

Nekem a twinlab volt az első amit a prémium termékek közül próbáltam még kb.10 éve.Nekem csak jó emlékeim vannak.Minden kortyot megbecsültünk :-oD ;D

2009. Március 12. - 22:19:02
Válasz #257
Nem elérhető

Rob


Én épp vaníliás Twinlab fehérjét iszok. Előtte csokis volt. Az jobban bejött.
Sztem korrekt fehérje. Könnyen emészhető. Én csak ajánlani tudom. @:-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Március 12. - 22:25:52
Válasz #258
Nem elérhető

mushroom


Azért a legjobb ízű szerintem továbbra is a lean dessert prot, amit még Tiszakécskén kóstoltam. Vízzel veri bármelyik ízt amit eddig tejjel ittam, még a Rocky Roadot is.

2009. Március 12. - 22:57:21
Válasz #259
Nem elérhető

Szandi


Én épp vaníliás Twinlab fehérjét iszok. Előtte csokis volt. Az jobban bejött.
Sztem korrekt fehérje. Könnyen emészhető. Én csak ajánlani tudom. @:-)
Nekem epres van még.:)
(Mert mindent kibontok,mindet meg kell kóstolni.:D)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 12. - 22:58:12
Válasz #260
Nem elérhető

FirstLady


Nekem a legfinomabb a csokis-mogyoróvajas Syntha-6, ill. a duplacsokis intrapro <3!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 13. - 07:58:24
Válasz #261
Nem elérhető

madinorbi


Azért a legjobb ízű szerintem továbbra is a lean dessert prot, amit még Tiszakécskén kóstoltam. Vízzel veri bármelyik ízt amit eddig tejjel ittam, még a Rocky Roadot is.
Csatlakozom, a kókusuos csoki + a fahéjas tekercs a legcsúcsabb, és nincs is sok ch benne  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Július 30. - 12:30:23
Válasz #262
Nem elérhető

kajak


Az hogy milyen ízű egy protein... :-OO Nekem mindig az utolsó szempont. Az első milyen proteinek összesége (koncentr.hidratát.izolát)!  Hány %-os protein! Milyen plusszal van túrbózva - aminok, BCAA-k stb.  Nálam első eddig Peak Anabolic Protein superior, most az új Fusiont dobtam be. Ellenben mivel sokat olvastam Gaspary termékekről, ezért egy hete Myo Fusion van!!