2024. Április 27. - 14:15:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86796 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Augusztus 06. - 14:57:01
Válasz #30
Nem elérhető

BrianB


A pina az jóóóóó @:-) ;D

2007. Augusztus 06. - 19:10:28
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


Bubee, én ott tapiztam a dobozokat, az epresnek jó illatta volt meg a pinának. én pályáznék majd rájuk.

A pinának jó illata volt ? Rá volt irva hogy nefffűűűűr gyééééé leeee  ??  @-o

2007. Augusztus 06. - 20:02:23
Válasz #32
Nem elérhető

ViCtor


 ;)
szép zöldszínű .... a doboza és kellemes illat árad a ...p.coládás ízűből  :-)(-:
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 22:13:23
Válasz #33
Nem elérhető

tomi


én nyomtam ISOPURE-t erpest, málnást, csokist, barackosat. Mindnek nagyon jó íze van, a csoki átlagos. Próbáld ki bátran. Sajnos itthon nincs nagy kiszerelés :( nagyon sajnos :-<
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 06. - 22:30:57
Válasz #34
Nem elérhető

ViCtor


és tökéletes volt a diétádhoz az isopure izolátum? Mesélj...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 22:46:25
Válasz #35
Nem elérhető

tomi


Nem szoktam diétázni...., de nagyon jó a fehérje, sztem a legjobb,  de felesleges róla anekdótázni, hisz "a protein próbája az evés", vagy hogy is van a mondás... ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 06. - 23:01:14
Válasz #36
Nem elérhető

ViCtor


nah akkoh, majd leteszteljük az izolátumokat nb és d.-t. Nem akarom el off-olnii a kollega proteines fórumát ch-ra. De a Dymatize zabkásáját próbálta már vki?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 23:30:27
Válasz #37
Nem elérhető

parrre


Sztem nyugodtan szét lehet offolni a topicot addig amíg a proteinek ízéről (is) szó van.
Azért indítottam a topicot mert minden fehérjét nyilván nem lehet kipróbálni, és ha van valami ami sok mindenkinek tetszik, akkor célirányosan lehet keresgélni.
Én pl. széjjelszivtam má az agyam a sok hiperszuper fehérjével, de jelenleg nekem még mindíg a cytogen whey pro a best buy. Voltak akik ízre közel voltak, de árban nagyon nagyon messze ...

2007. Augusztus 07. - 01:29:24
Válasz #38
Nem elérhető

tomi


Parre, a véleményed meg fog változni hamarosan, de nem akarok más tollával ékeskedni. bubee vedd már elő a tollkabátod!!!
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 07. - 08:59:30
Válasz #39
Nem elérhető

Skorpió


Ha már kiegészítők: nem tudja valaki, mikor érkezik a ProAnabol az ExtremeFit üzletekbe?  ;)

Par nap mulva megerkezik! O0

Köszi a választ!
Örülök!   Łł=

2007. Augusztus 07. - 09:40:31
Válasz #40
Nem elérhető

Bubee


Parre, a véleményed meg fog változni hamarosan, de nem akarok más tollával ékeskedni. bubee vedd már elő a tollkabátod!!!

Ha jól értelmeztem Andro üzenetét akkor nem engedélyezi a műveletet. Várom a megerősítését.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 07. - 10:14:01
Válasz #41
Nem elérhető

fLeSs


Parre, a véleményed meg fog változni hamarosan, de nem akarok más tollával ékeskedni. bubee vedd már elő a tollkabátod!!!

Ha jól értelmeztem Andro üzenetét akkor nem engedélyezi a műveletet. Várom a megerősítését.
Hát ha a fórumban olvasható hsz-ekért nem vállal felelősséget az oldal üzemeltetője, akkor nem hiszem, hogy akadálya lenne a dolognak. Elvégre ez csak egy fórum, mindenki azt ír amit akar.

2007. Augusztus 07. - 10:58:06
Válasz #42
Nem elérhető

Bubee


Parre, a véleményed meg fog változni hamarosan, de nem akarok más tollával ékeskedni. bubee vedd már elő a tollkabátod!!!

Ha jól értelmeztem Andro üzenetét akkor nem engedélyezi a műveletet. Várom a megerősítését.
Hát ha a fórumban olvasható hsz-ekért nem vállal felelősséget az oldal üzemeltetője, akkor nem hiszem, hogy akadálya lenne a dolognak. Elvégre ez csak egy fórum, mindenki azt ír amit akar.

Rendben, de ettől függetlenül megvárom h mit szól hozzá.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 07. - 11:56:07
Válasz #43
Nem elérhető

parrre



Jujj ez olyan izgiiiii !!! @-o

2007. Augusztus 07. - 16:02:31
Válasz #44
Nem elérhető

tomi


Andró ne legyél zsarnok, szólásszabi van...  :D :-/-(-:
Up the dose, lift the most!