2024. Május 09. - 13:21:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 86903 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 20. - 16:53:05
Válasz #240
Nem elérhető

Gabe


Ha már itt tartunk azon morfondírozom, hogy csokis vagy Rocky road-os ON Whey-t vegyek. A rocky-t már próbáltam és ízlett. Tudna valami íz szakértő tanácsot adni?

A csokis sokkal egyszerűbb íz. Olyan alap kakaó. A rocky road sokkal intenzívebb illatú,ízű,zamatú. A csokis talán még kevésbé édes is. De nálam most az megy pl.  ****:))))))
nekem az első zsák csokis finom volt, de a második  :---- .
Félbe is hagytam!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 05. - 14:38:02
Válasz #241
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha már itt tartunk azon morfondírozom, hogy csokis vagy Rocky road-os ON Whey-t vegyek. A rocky-t már próbáltam és ízlett. Tudna valami íz szakértő tanácsot adni?

A csokis sokkal egyszerűbb íz. Olyan alap kakaó. A rocky road sokkal intenzívebb illatú,ízű,zamatú. A csokis talán még kevésbé édes is. De nálam most az megy pl.  ****:))))))
nekem az első zsák csokis finom volt, de a második  :---- .
Félbe is hagytam!

Csokist valahogy én is megunom egy idő után, ezért váltogatom mindig az ízeket.. Szoktam is opni vele rendesen  !+"%

2009. Január 05. - 20:01:30
Válasz #242
Nem elérhető

Gabe


A 12órás elite ízét több doboz után sem érzem émelyítőnek.
A sima elite csokisát nem tudom hogy bírja Sztereo.

Mégegyszer megkérdem, hogy proteinpor termékmintát hol lehet beszerezni, esetleg 1adagosat venni?
Nem akarok feleslegesen kilósakat sem megvenni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 30. - 15:03:10
Válasz #243
Nem elérhető

Tasman


Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

2009. Január 30. - 15:36:45
Válasz #244
Nem elérhető

bandus


Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

Én a kávésból kaptam kóstolót, meglepő módon kávé ízű :-} na persze nem olyan, mint egy erős fekete, sokkal inkább az ovis tejeskávéra hajaz, monthatni majdnem ugyanolyan ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Január 30. - 15:45:22
Válasz #245
Nem elérhető

Tasman


Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

Én a kávésból kaptam kóstolót, meglepő módon kávé ízű :-} na persze nem olyan, mint egy erős fekete, sokkal inkább az ovis tejeskávéra hajaz, monthatni majdnem ugyanolyan ;)


Akkor az lesz a megfelelő választás!  ;D

2009. Január 30. - 16:54:41
Válasz #246

Torony

Vendég
a berrys kriminális :)

2009. Január 31. - 10:06:34
Válasz #247
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

A berry nem jó  :-X

2009. Január 31. - 14:37:46
Válasz #248
Nem elérhető

Tasman


Köszi a segítséget mindenkinek  :-){

2009. Január 31. - 14:54:10
Válasz #249
Nem elérhető

hurkás


Syntha6 - Cookies n Cream! Annyira jó, hogy néha már azt álmodom éjszaka, hogy ezt iszom @-o

2009. Január 31. - 15:27:00
Válasz #250
Nem elérhető

Suncity


Valaki esetleg próbálta már a  Elite Whey kávé és eper (berry) ízek valamelyikét?  :-}

nekem a Berry-vel semmi bajom :-oD pedig én is tartottam tőle, de kellemeset csalódtam.

2009. Március 12. - 13:46:32
Válasz #251
Nem elérhető

bandus


twinlab fehérjék ízvilágáról írna nekem valaki pár sort? :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Március 12. - 13:47:28
Válasz #252
Nem elérhető

madinorbi


twinlab fehérjék ízvilágáról írna nekem valaki pár sort? :)
Kommersz a csoki a vanília és az eper is, teljesen átlag íz, sem nem rossz , sem extra.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 12. - 13:51:41
Válasz #253
Nem elérhető

izomboy


twinlab fehérjék ízvilágáról írna nekem valaki pár sort? :)
A vaniliás és a csokis, olyan kesernyés útóizes, az epres tejjel még jó de diétánál vizzel kibírhatatlan nekem.

De meg kell kostolnod mert ezt mindenki máskép érzékeli ahogy a topikot olvasom.
Van belőlük 30grammos tasak is, próbáld ki.
(100% wey protein  full-ról nyilatkoztam)

2009. Március 12. - 17:11:38
Válasz #254
Nem elérhető

bandus


twinlab fehérjék ízvilágáról írna nekem valaki pár sort? :)
A vaniliás és a csokis, olyan kesernyés útóizes, az epres tejjel még jó de diétánál vizzel kibírhatatlan nekem.

De meg kell kostolnod mert ezt mindenki máskép érzékeli ahogy a topikot olvasom.
Van belőlük 30grammos tasak is, próbáld ki.
(100% wey protein  full-ról nyilatkoztam)
és ilyet hol tudok venni? mármint a kicsi kiszerelést? mert a webáruház oldalán nem látom :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player