2024. Május 16. - 22:51:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 189141 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 30. - 16:56:18
Válasz #840
Nem elérhető

szv


Akkor én valamit félre néztem,mert én azt hittem ,hogy a $20 az 4ezer lenne magyar pénzbe  ;D

2007. Szeptember 30. - 17:00:47
Válasz #841
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
3700

Sztem korrekt ár.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 30. - 17:03:32
Válasz #842
Nem elérhető

szv


Kb. 2napijegy árábol megtudom venni a havibérletem árát,igaz ez csak vidék :D Nem egy Gold's gym!De persze ha ott lenne az ember ennyi pénzt kiadna simán , egy élmény lehet  :)

2007. Szeptember 30. - 17:06:31
Válasz #843
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Viszont eszembe jut most 2 érdekesen alacsony ár is...

1-2 benzinkúton kb. 150 Ft/l-ért tankoltam...

"Nagy kiszerelésű" csirkemellet vettem 400 Ft/kg áron...


Ezek nem rosszak...főleg ottani fizetéssel... !+"% ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 30. - 17:13:48
Válasz #844
Nem elérhető

szv


Hát igen!Mindennek meg van a jó és a rossz oldala...Azért nem semmi ,hogy 400ft/kg áron vettél csirkemellett itthon meg kb. 3x az ára!Ez azért nem mindegy  :-\

2007. Szeptember 30. - 17:33:15
Válasz #845
Nem elérhető

tomi


bészín mennyi kint Pisti?
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 30. - 17:54:52
Válasz #846
Nem elérhető

szidol


szevasz pisti!ha gondolod ne válaszolj, de nem rosszindulatból kérdem kerestél vmi zsetont ott kint vagy csak abból gazdálkodtál amit vittél?arra gondolok, hogyha netán úgy alakulnak a dolgok, hogy kimész megtudnál állni kinnt a sajátlábadon.mert ha nem akarsz itt megrohadni akkor elöbb vagy utóbb le kell innen lépned oda ahol a sok bimbófejű rosszindulata már nem ér utol.ha komolyan veszed az egészet ki kell menned felvenni az állampolgárságot stb...innen nem érhetsz fel a csúcsra.pedig sztem ha így fejlődsz mint az utóbbi időben akkor komoly fizikumra tehetsz szert 2-3 év alatt mert kell a tömeg ami a te szimmetriáddal nagyon jól mutatna.dexter is kisebb mint a többiek de ő is 105 kg.nyomd neki ezerrel én biztos, hogy szurkolok neked! @:-) Łł=
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. Szeptember 30. - 18:01:05
Válasz #847
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jött be némi pénz...ami persze el is ment...hisz láthattad mi volt...

Santa Susanna-ba úgy mentünk már el, hogy nem lett volna pénzem visszajönni Pestre...de ez persze abszolúte nem érdekelt. Első a verseny, aztán majdcsak eljutunk Pestig...nehogy már panaszkodjak a spanyol tengerparton... :D

Amiket írtál a jövőmről, azok már kb. 2003 óta így vannak bennem...ne félj minden el van tervezve... ;-oo-; @:-)

Nos, ha átlagember lennék már most kint maradtam volna mert simán megélnék...de én profi versenyekre akarok készülni és ez min. havi 400-500 ezer Ft...ezt most még kint nem tudnám állni...itthon is csak szűkösen.

De az idő nekem dolgozik és köszönöm, hogy drukkolsz!  ;)


tomi: a bélszínre nem emlékszem...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 30. - 18:10:53
Válasz #848
Nem elérhető

parrre


bészín mennyi kint Pisti?

2004-ben dallasban 20 dollárért vettem 10 font bélszint ( kb 4000 ft ért kb. 4.5 kiló) , igaz texas olcso marhahusilag.

2007. Szeptember 30. - 18:19:49
Válasz #849
Nem elérhető

szv


Steve te minden évbe tudnál venni egy új középkat. kocsit,hogy ha nem a testepitesre áldoznád a pénzedet ;) Azért nem semmi,hogy ha valaki olyan szinten szeretné vagy csinálja a testépitést mint Te akkor ennyi pénzt kell beleáldoznia!

2007. Szeptember 30. - 18:22:26
Válasz #850
Nem elérhető

parrre


Steve te minden évbe tudnál venni egy új középkat. kocsit,hogy ha nem a testepitesre áldoznád a pénzedet ;) Azért nem semmi,hogy ha valaki olyan szinten szeretné vagy csinálja a testépitést mint Te akkor ennyi pénzt kell beleáldoznia!

Azért ha azt mondanád hogy minden évben új autót akarsz venni, nem hiszem hogy tologanának a szponzorok.  ::)

2007. Szeptember 30. - 18:29:47
Válasz #851
Nem elérhető

szidol


itt többről van szó mint pénzről
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. Szeptember 30. - 18:30:56
Válasz #852
Nem elérhető

szv


parrre persze,hogy nem...ez csak egy hasonlat volt..lehet ,hogy rossz  ;D

2007. Szeptember 30. - 18:59:06
Válasz #853
Nem elérhető

tomi


Ja, elég rossz... De tévedni emberi dolog. Amúgy vannak sokkal sikertelenebb magyar testépítők, akik 2-3szor ennyit költenek a felkészüléseikre, havonta. A másik meg ha a pénz 1%-ot is jelentene, már a sok újgazdag fele profi lenne, de nem az. Itt az elhivatottság és a tehetség sárba tiporja a pénz társadalmi értékét. Olyan mint a biciklizéshez az ülés. Kell, de elég 1, mert kettőn úgysem tudsz megülni, ha nem vagy elég kitartó/ügyes. És ha nincs, állva kell, hogy tekerj, amíg nem ad valaki egyet. (lehet ám, hogy ez is szar)  :o :D
parre: remélem csak azt zabáltál amíg kint voltál.
2000ben még én is voltam LA-ben, de gyík létemre még nem ismertem a világ legjobb sportját.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 30. - 19:03:34
Válasz #854
Nem elérhető

szv


Tomi jó a szó! :-){