2024. Április 27. - 12:53:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű "tápláló szelet"?  (Megtekintve 17677 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 09. - 20:23:54
Megtekintve 17677 alkalommal
Nem elérhető

ViCtor


Általad legjobban kedvelt proteinszeletekre vagyunk kíváncsiak. Melyik ízlett a legjobban és melyik éri meg legjobban az árát? Mire szolgálnak és kiknek ajánlhatók? Csak egy kis ínyencség vagy többről is szó van? Véleményednek itt adj helyet! blah-blah-blah Kösz-  :P
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 09. - 20:59:01
Válasz #1
Nem elérhető

kukacomone


Csak egy kis inyencség, más értelme nincs. Elég jol helyettesithetöek ilyennel az édességek ha vkinek nagyon hiányzik egy kis csoki, csak nagyon drágák egy sima csokihoz képest. Vagy ha mész nyaralni és kicsit lazábbra akarod venni a kaját, ilyesmire jo szerintem.. De egy komplett étkezéshez köze nincs, hiába ha étkezéshelyettesitönek is van nyilvánitva.

2007. Augusztus 09. - 21:11:26
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Amit én megkóstoltam Optimum Nutrition-tól   Mor'sos - Csokoládé (Ez nagyon finom volt és laktató) /7%

2007. Augusztus 09. - 21:22:20
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Amit én megkóstoltam Optimum Nutrition-tól   Mor'sos - Csokoládé (Ez nagyon finom volt és laktató) /7%

És jó drága sajnos  :( :'(
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 09. - 21:24:09
Válasz #4
Nem elérhető

ViCtor


Én is kipróbáltam már párat. Sztem a legjobb a MHP-s Macrobolic performance bar Crispy ízben.
a Nitro-Tech-esek nem ízlenek, főleg az epres brutál, de Lindának az a kedvence. Meso-tech egy fokkal azért jobb. ja, és ezeket azért nem hasonlítanám a csokikhoz, mert sokkal többek. Ch+protein+zsírban. !!!
Formára, meg mindegyik marha tömény  ;D
Drága, de mondjuk elég tömények és akár 2 adagra is elegendőek még az éheseknek is.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 09. - 21:30:16
Válasz #5
Nem elérhető

Bubee


Én is kipróbáltam már párat. Sztem a legjobb a MHP-s Macrobolic performance bar Crispy ízben.
a Nitro-Tech-esek nem ízlenek, főleg az epres brutál, de Lindának az a kedvence. Meso-tech egy fokkal azért jobb. ja, és ezeket azért nem hasonlítanám a csokikhoz, mert sokkal többek. Ch+protein+zsírban. !!!
Formára, meg mindegyik marha tömény  ;D
Drága, de mondjuk elég tömények és akár 2 adagra is elegendőek még az éheseknek is.

Baszki, van olyan termék amit még nem próbáltál ki?  ???  :o
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 09. - 21:41:15
Válasz #6
Nem elérhető

kukacomone


Hát szerinted én azért hasonlitottam a csokihoz mert ugyanaz van benne? Azért mert ugy néznek ki, olyan izüek mint egy csoki.

2007. Augusztus 09. - 21:43:28
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Szerintem nincs, de épp ezért lehet adni a Viktor véleményére... Van összehasonlítási alap.

Én próbáltam: natures best-szar
                   vpx             -szar
                 ......            -na vajon?
                iss- o yeah      -szar
                  NTI              -szar
              optimum            -szar

    ultimate nutrition, sensation   -nagyon finom és sok is
               
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 09. - 21:50:37
Válasz #8
Nem elérhető

fLeSs


Sztem itt a vélemény kinyílvánítójának azt is el kéne mesélnie, hogy általában milyen étkezést folytat, ugyanis aki tömegelés alatt is tisztán kajál, az sokkal jobban értékeli az édességeket, míg aki összevissza zabál mindent, annak a legfinomabb fehérje is szar ízű.
Én tisztán kajálok, ráadásul édesszájú vagyok, eddig csak a ...... Protein Boost-ot meg a Protein Delite Cookie-t próbáltam, és sztem mind2 qrvajó.

2007. Augusztus 09. - 21:58:23
Válasz #9
Nem elérhető

kukacomone


De értelmetlen ilyenekre pénzt költeni szerintem. Ugyse birod ki h néha ne kajálj félre. Én ha tényleg 100%osan tartom a kaját, kb 2-3honap kell h megörüljek és egyek vmi iszonyat szar és iszonyat nagy mennyiségü szar kaját. Ez ált lekváros kenyér szokott lenni vagy meki. :D És ezek nem annyira finyomak amennyibe kerülnek szerintem. De erröl legalább eszembe jutott h be kell melegiteni az elektromos grillezöt mert 10kor steake a kaja! :-oD

2007. Augusztus 09. - 22:10:39
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Vaan rengeteg , pl az ON termékek. habár a bcaa ezres már volt... . na ,de ne provokáljuk a Victort.  :-/-(-:

Igazából, sokra nem mentek velem, míg saját magatok nem alkottok véleményt,addig mondhatok bármit. Ami nekem bejön és ízlik az nem biztos, h neked is. Nagyjából már körvonalazódott a Victor féle stack...
DE, én ezt 1éve megmondtam, h bele akarok nyúlni mindenbe és aztán kiderűl, mi jön be és mi kuka vagy felesleges stb.

Mikor megkérdezik,mit ajánlasz,nehéz válaszolni, max ha megkérdezik, mit sztekkelj,mikor,arra már lehet válaszolni.

Vércsoport, életkor, "gyúrós előélet", stb, bizos, hatással van a hatásra  @-o uhh.

u.i: van már stack listám. de még vannak cuccok,amik érdekelnek. Tesztelheti más, mondhatnak szart is arról a termékről, ha elolvasom a hátoldalát és úgy látom, abban a hónapban megtehetem,akkor bevételezem.
Olyan is van,amit ár visszatérően is megveszek újra meg újra. Nagyjából látom magamon és érzem,h mi a "jó"...nekem.

Sokszor, így nyúltam bele a tutikba. pl, én immunis vagyok/voltam az edzés előtti NO-ra. sp250, primed, no-xpl, redline, vapor után még képes voltam az endoba belenyúlni... és láss csodát, überli nálam a többit. De,lehet,h nálad nem!
Sorrendet is tudnék már állítani lassan.
Örülök,hogyha tudok másoknak, - ha legalább egy kicsit is - segíteni.
Na,mielőtt meghatódtok... meg megdobáltok... (ha igen, remélem proteinnel)  :-)(-: , befejezem monológomat.
Amúgyén , még annyira nem is vagyok durva a vásárásban. Állítólag elég gyakori a 100e feletti visszatérő vásárló.
A célom az, hogy a "legvégén" a számomra leghatásosabb cuccokat a legolcsóbban szerezzem be. Most még befektetés időszaka van. Még egy picit...


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 09. - 22:47:38
Válasz #11
Nem elérhető

kukacomone


Jo de most minden féle rosszindulat stb nélkül, és részemröl ezzel le is zárom az offolást. Kenheted a hajadra az összes kiegészitöt ha nincs mellé egy jo szilárd ételekböl felépitett étrend, amit be is tartasz. A táplálékkiegészitöknek nem véletlen táplálékkiegészitö nevük, ha érted mire gondolok.. És a szilárd kaja MINDIG jobb mint bármilyen kiegészitö!! Egy kivétel van ez alol az edzés után amikor egy fehérje turmix jobb mintha egyböl tömnéd magadba a csirkerizst mert hamarabb fekszivodik. De ezt leszámitva tulajdonképpen máskor nincs is szükséged pl fejérjeturmixra. És én megtom érteni ha vki megteheti h szinte bármit megvesz, az tulságosan belekeveredik a kiegészitök világába, és nagyob figyelmet szentel nekik mint egyébként a szilárd kajáknak. Persze egy viszonylag szar/nagyon szar kajával és a "csucskategoriás" kiegészitökkel is lehet eredményt elérni, de ez max egy átlagember szemében eredmény, akinek egy kis köze is van a testépitéshez annak nem. Ráadásul a szilárd kaja olcsobb mint ha 50 féle kiegészitövel tömöd magad.
/off

2007. Augusztus 09. - 22:59:51
Válasz #12
Nem elérhető

ViCtor


 ;D Teljesen igazad van ,mondhatnám,de enyhe célzásokat is felfedeztem. Nos, nem akarok demagóg lenni. De, ki próbál ki egyszerre 50cuccot?? Nem értem, tényleg. Én biztos,h nem. Akik talán igen, h ennyit költenek rá, az max. olyan arc,aki  napi 10 kanál proteint iszik, ugyan így van a glutaminnal és a vitaminokkal, olajokkal,  kreatinnal. És ez nem ötven".

Én pedig nem össze-vissza veszek "hülyeségeket",hanem nagyon megfontolt módon,kipróbálok egyes termékeket. Lassan egy éve, mindig mást. Közben, eszem, alszom, és edzek. Úgy ,ahogy tőlem telik.
Kíváncsi vagy,h mit eszek? Vagy éppen mi az aug-i tápkieg "menü"?  ;D ;D ;D áhh,nem írom, mert nem kötelező tesztelek és nem is akarok megfelelni a provokálásnak.  :D
Én kérek elnézést. ciao
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 10. - 00:37:37
Válasz #13
Nem elérhető

BrianB


Én sokat kipróbáltam már, és szerintem a legfinomabb a Chef Jay's Tri-O-Plex, és abból is a cookie dough chocolate chip. És még egész jó az Ultimate Sensation is.

2007. Augusztus 10. - 13:32:23
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!