2024. Április 27. - 15:03:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű "tápláló szelet"?  (Megtekintve 17679 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 10. - 23:25:37
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


fless, amit írtam vélemény, nem tényközlés, ezért nem szorul bizonyításra, sem a körülmények tisztázására. Te biztos jobban tudod, hogy jó a ......, amit próbáltál, bár ahogy írod máshoz még nem volt "szerencséd". Én nem kajálok tisztán, direkt tollal, meg szarral kérem a csirkemellet a hentesnél és utána nem megmosom, hanem csak ráköpök egyet és már mehet is a mosatlan serpenyőbe... Útána a főtt rizset, zacskóval bemártom a wc-be, majd a vizembe hozok egy kis homokot a buszmegállóból............

és szerintem még ehhez képest is SZAR a szájtek.

ui.: a tojást héjával eszem, nyersen. a túrót a moszkván veszem egy csövestől aki a fittymája alatt érleli. zabpelyhet meg 100ft ért veszem fél kilót, szóval biztos elég mocskos már nem kell vele bajlódni.  /7% :-)! :-){
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 11. - 00:14:33
Válasz #16
Nem elérhető

BrianB


Szerintem nincs, de épp ezért lehet adni a Viktor véleményére... Van összehasonlítási alap.

Én próbáltam: natures best-szar
                   vpx             -szar
                 ......            -na vajon?
                iss- o yeah      -szar
                  NTI              -szar
              optimum            -szar

    ultimate nutrition, sensation   -nagyon finom és sok is
               
A felsorolásban van 1 kakukktojás...na vajon? A többinek max. CSAK az íze szar (mondjuk nekem egy-kettő bejön) ;D

2007. Augusztus 11. - 13:15:28
Válasz #17
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Nitrotech epres csoki az abszolút kedvenc nálam !!!  :-):-)::
De erről szerintem kár vitát indítani,hogy kinek mi ,mert teljesen különbözőek vagyunk s lehet ami nekem nagyon izlik attól más egy harapás után  :---- .

Ami viszont tény : hogy pl. 1 db Muscletech Nitrotech csokiban 30 gramm protein van és csak 1 gramm cukor! Ellentétben bármilyen átlagos édességgel szóval nem hiába annyi az ára amennyi ! Lehet egyeseknek nem ér meg annyit az egészsége ,de akkor legalább nem alkossanak véleményt olyanok felett aki megvesz többet is kipróbálni.......

Szerintem viszont a legjobb tulajdonsága ami nem helyettesítehető semmi mással ,hogy bárhová magaddal tudod vinni és megeheted ha éhes vagy helyettesítheted illetve késleltetheted vele az étkezésedet és meg finom is!
Mert bizony adódnak olyan helyzetek is amikor hiába van nálad egy adag turmix meg víz nem tudod összekeverni..... pl a repülés ahol vizet egyszerre csak 1 dl-ert kérhetsz  ;D.

2007. Október 25. - 18:39:34
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 25. - 19:01:50
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nr.1

Take me to the candy shop... O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 25. - 19:48:06
Válasz #20
Nem elérhető

ViCtor


Van egy Muscleteches csoko, ami nagyon finom, különb izű, mint Linda és Andro kedvencei. Melyik is az? Ilyen crunch-os asszem'.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 25. - 20:15:14
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nr.1

Take me to the candy shop... O0


Kicsit off de ez 50 cent.  ;D

Nekem minden szelet finom ez mért van? Az optimum szerintem nem szar.

2007. Október 25. - 20:52:18
Válasz #22
Nem elérhető

szv


Helló!

Mennyi magyar ft egy ilyen finom csokoládé szelet ?! >:D

2007. Október 25. - 22:21:01
Válasz #23
Nem elérhető

ViCtor


ezer körül vannak:) de azé nagyobb mint bármely standert csoko!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 26. - 08:56:26
Válasz #24
Nem elérhető

tomi


Labrada szeletet próbáltam mostanában és nagyon rossz!!! Egy sima fehérjerúd, amire üvegragasztó-szerű anyaggal félbevágott magok és mazsolák vannak felragasztva.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 26. - 09:49:07
Válasz #25
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló!

Mennyi magyar ft egy ilyen finom csokoládé szelet ?! >:D

A NitroTech Bar kb. 640 Ft most az üzletben, de 2-3 hét múlva legalább 30%-al megy fel az ára.(ahhoz képest, hogy 30 gr NitroTech protein van minden egyes szeletben, nem rossz az ára, még most.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 29. - 10:17:47
Válasz #26
Nem elérhető

Skorpió


A NitroTech Bar kb. 640 Ft most az üzletben, de 2-3 hét múlva legalább 30%-al megy fel az ára.(ahhoz képest, hogy 30 gr NitroTech protein van minden egyes szeletben, nem rossz az ára, még most.)

Azt hiszem, a héten beruházok pár szeletre.  ;)

2008. Március 20. - 19:27:57
Válasz #27
Nem elérhető

sbiggy


Eddig csak  az SN Protein Boost volt amit kóstoltam,rendelésemhez adták ajándékba.
Rosznak nem mondanám,de nem egy élmény fehérjés szelet...

2008. Július 12. - 12:08:01
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


en meg egy "az amerikabol eppen kivonulo taplalekkiegeszito ceg" altal forgalmazott szeletet kostoltam, egyik haverom volt benne egy tesztjukben.

na annak az ize borzalmas volt, mint valami rothadt csoki...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 16. - 00:27:36
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


A mogyoróvajas NitroTech Bar nagyon ott van!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"