2024. Április 27. - 08:21:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Minden ami pörgés ........  (Megtekintve 24123 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. December 08. - 22:06:52
Válasz #30
Nem elérhető

Raymond


Hátazáshoz szinte kötelező számomra......aki nem használja hátedzéshez az nagyon baba súlyokat használhat......asszem ezt már Steve is mondta valahol..... @:-)

2008. December 08. - 22:08:17
Válasz #31
Nem elérhető

Raymond


Hátazáshoz szinte kötelező számomra......aki nem használja hátedzéshez az nagyon baba súlyokat használhat......asszem ezt már Steve is mondta valahol..... @:-)

sorry ezt nem ide akartam.... :-[ :-[ ˝=/

2008. December 09. - 06:46:52
Válasz #32
Nem elérhető

AtomAnti


A sok tudatmódosító.  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. December 09. - 07:55:16
Válasz #33
Nem elérhető

Gabe


Hátazáshoz szinte kötelező számomra......aki nem használja hátedzéshez az nagyon baba súlyokat használhat......asszem ezt már Steve is mondta valahol..... @:-)

sorry ezt nem ide akartam.... :-[ :-[ ˝=/
Łł=
Miér' a hátazáshoz nem kell a pörgés?
Jó helyen van ez itt!
 :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 09. - 22:42:31
Válasz #34
Nem elérhető

Dani19


és az Extrém izomépítők közül melyik ami jó meg ami megéri az árát?:)
mass fx,és superdrol ng- vacilálok hogy vmelyikre befektetek.
csak nem tom melyik ezek közül a jobbb melyiket kéne venni.....
                            ?:-/

2008. December 11. - 13:56:24
Válasz #35
Nem elérhető

miki_nrg


ez teljesen egyénfüggő!
pl nekem a hyperdroll nem ért semmit. A superdroll+trisorbagen az király volt de utánna a superdroll+mass fx annyit eredményezett hogy aludni nem tudtam tőle és semmi más
de valakiknek meg totál bejött. Próbáld ki és meglátod

2008. December 11. - 17:28:29
Válasz #36
Nem elérhető

Dani19


ez teljesen egyénfüggő!
pl nekem a hyperdroll nem ért semmit. A superdroll+trisorbagen az király volt de utánna a superdroll+mass fx annyit eredményezett hogy aludni nem tudtam tőle és semmi más
de valakiknek meg totál bejött. Próbáld ki és meglátod


pct-t kell utána szedni?

2008. December 12. - 08:39:27
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


ez teljesen egyénfüggő!
pl nekem a hyperdroll nem ért semmit. A superdroll+trisorbagen az király volt de utánna a superdroll+mass fx annyit eredményezett hogy aludni nem tudtam tőle és semmi más
de valakiknek meg totál bejött. Próbáld ki és meglátod


pct-t kell utána szedni?


Superdrol után: igen!

2009. Május 14. - 22:28:49
Válasz #38
Nem elérhető

Zsolti 89


Hellosztok!
Gondolkodok a  BSN Volumaize vásárlásában állitolag nagyon jó, azaz a reklámszöveg... Vki tud róla vmit mondani? ?:-/

2009. Június 25. - 17:22:56
Válasz #39

lelkes

Vendég
Sztem ami a legjobban pörget és edzséskedved ad az a NO-XPLODE! a többi birka hozzá képest! :D

2009. Július 30. - 12:30:23
Válasz #40
Nem elérhető

kajak


Sztem ami a legjobban pörget és edzséskedved ad az a NO-XPLODE! a többi birka hozzá képest! :D


Ezzel az állítással azért lehetne vitatkozni, hogy a NoXplode-hoz képest a többi birka.
Ultimate Horse Power nem egy birka termék, sőt Peak X Pump pedig valahol a csúcs kategóriák közt szerepel. Nekem!! Azért mert nincsenek halálra reklámozva, azért ott vannak!!!

2009. Szeptember 27. - 22:32:10
Válasz #41
Nem elérhető

Pity


HA valakinek van tapasztalata a Dark Rageről és a MAP Altered Stateről az legyen szíves ossza már meg! :)

2009. Szeptember 27. - 22:36:27
Válasz #42
Nem elérhető

Cressler


HA valakinek van tapasztalata a Dark Rageről és a MAP Altered Stateről az legyen szíves ossza már meg! :)

Altered Stateből egyszer kaptam pár mintát, komoly kis fekete kapszulák elég durván pörget, durrant, eresít, én csak 2 ill 3 kapszulát vettem be egyszerre és a hatása olyan 2-3 óráig érezhető
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 27. - 22:46:58
Válasz #43
Nem elérhető

Gabe


HA valakinek van tapasztalata a Dark Rageről és a MAP Altered Stateről az legyen szíves ossza már meg! :)

Altered Stateből egyszer kaptam pár mintát, komoly kis fekete kapszulák elég durván pörget, durrant, eresít, én csak 2 ill 3 kapszulát vettem be egyszerre és a hatása olyan 2-3 óráig érezhető
Én is kaptam anno pár tasakot belőle mintaként (sponsed by Balu), én azon kívül, hogy valami elképesztően büdös áporodott szaga van, lófaszt sem éreztem tőle!
Pedig betoltam az 5darabot a tasakból!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 27. - 22:48:54
Válasz #44
Nem elérhető

Cressler


HA valakinek van tapasztalata a Dark Rageről és a MAP Altered Stateről az legyen szíves ossza már meg! :)

Altered Stateből egyszer kaptam pár mintát, komoly kis fekete kapszulák elég durván pörget, durrant, eresít, én csak 2 ill 3 kapszulát vettem be egyszerre és a hatása olyan 2-3 óráig érezhető
Én is kaptam anno pár tasakot belőle mintaként (sponsed by Balu), én azon kívül, hogy valami elképesztően büdös áporodott szaga van, lófaszt sem éreztem tőle!
Pedig betoltam az 5darabot a tasakból!
Hozzáteszem, hogy én elég érzékeny vagyok a koffeinre és a yohimbinre lehet azért éreztem annyira
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!