2024. Április 28. - 02:42:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442568 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2021. Február 11. - 12:18:32
Válasz #1515
Nem elérhető

guzzi


Omega susta most nagyon jó, aztán remélhetőleg még sokáig jó is lesz bár ki tudja.  Viszont a trenbolonjára vagyok kíváncsi azon belül is az enantátra. Tudja itt közületek valaki hogy azzal mi újság?

2021. Február 11. - 22:22:27
Válasz #1516
Nem elérhető

Sznk


Omega tri tren  nagyon jol mukodott.Acetat se volt rossz.

2021. Február 14. - 10:21:43
Válasz #1517
Nem elérhető

frankzane


A szóban forgó Omega az az Omega Meds? Csak mert létezik Omega pharma labs, meg Omega lab is.

2021. Február 14. - 15:22:07
Válasz #1518
Nem elérhető

Gyuf


A szóban forgó Omega az az Omega Meds? Csak mert létezik Omega pharma labs, meg Omega lab is.
Igen a Meds az.

2021. Február 16. - 07:21:43
Válasz #1519
Nem elérhető

Arni70


Hali. Ki mit szokott használni ha érzitek h a mell alatt érzékeny a dolog? Heti szinten meg 350 mg testo meg napi 40 mg metha 2 szem provi. Emeljek a provin vagy szedjek tamoxifent is mellé?

2021. Február 16. - 20:49:50
Válasz #1520
Nem elérhető

Zero


Hali. Ki mit szokott használni ha érzitek h a mell alatt érzékeny a dolog? Heti szinten meg 350 mg testo meg napi 40 mg metha 2 szem provi. Emeljek a provin vagy szedjek tamoxifent is mellé?

2 szem provi + fél szem anastrozol naponta, ez általában mindig megoldja a problémát.

2021. Február 17. - 07:58:30
Válasz #1521
Nem elérhető

Mirco


Egyenlőre elég 1 szem tamoxi felesleges egyből anastra.

2021. Február 17. - 12:41:51
Válasz #1522
Nem elérhető

Gábor77


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

2021. Február 17. - 16:27:45
Válasz #1523
Nem elérhető

Logan


 #:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

2021. Február 17. - 17:27:25
Válasz #1524
Nem elérhető

guzzi


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Szia! Ha inkább a tömeg akkor boldenon ebből elég heti 250mg is. Tesztóbol egy picivel 50mg mehetne több. De máskülönben rendben van.

2021. Február 18. - 10:53:59
Válasz #1525
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Valaki rendelt már a szteroidbolt.-tól? Minden ok velük? Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!👍😉

2021. Február 19. - 13:41:12
Válasz #1526
Nem elérhető

kemi


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Oxa max a lányoknak hoz bármi tömeget!

2021. Február 19. - 14:22:36
Válasz #1527
Nem elérhető

G


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

Nem hinném hogy a vérnyomás csökkentő miatt van amúgy a betegtájékoztatót alapján előfordulható mellékhatás a viszketés vagy bőrkiütés.
Amúgy nem értem minek szednél proviront ha van arimidexed tök fölösleges a provi még mindig nem egy aromatáz inhibítor (csak van egy enyhe ilyen hatása) szóval tök fölösleges ezért szedni bárkinek is.

2021. Február 19. - 17:34:19
Válasz #1528
Nem elérhető

G


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Őszintén ha már használtál tesztót akkor egyszerűen csak használj többet boldenonnak szerintem csak akkor van értelme ha 16-20-es lesz a kúrád lassan is kezd hatni és cserébe még rohadt hosszú az ürülési ideje. Szinte az összes DHT származékot (anavar, wini, masteron, proviron) tök felesleges szedni akármilyen tömegnövelésben mert csak kozmetikai jellegű a hatás és ha nem vagy 10% testzsír alatt nem is látsz belőle semmit.
Npp még jó választás lehetne bár az meg nagyon szupresszív.
Ha tömeget szeretnél akkor tesztó + egy erősebb sarm kicsit nagyobb dózisban (lgd-4033, S23) meg valamilyen növi szintet emelő dolog szerintem sokkal jobban járnál így vele.

2021. Február 19. - 21:19:35
Válasz #1529
Nem elérhető

Gábor77


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

Nem hinném hogy a vérnyomás csökkentő miatt van amúgy a betegtájékoztatót alapján előfordulható mellékhatás a viszketés vagy bőrkiütés.
Amúgy nem értem minek szednél proviront ha van arimidexed tök fölösleges a provi még mindig nem egy aromatáz inhibítor (csak van egy enyhe ilyen hatása) szóval tök fölösleges ezért szedni bárkinek is.
Elhagytam a provit ( ugye megszokásból vettem) úgy néz ki hogy pár nap után jobb a helyzet. Szinte teljesen megszünt ez a kellemetlen jelenség. Van Anadtrozolom is és Letrozol is van egy teljes 100-as dobozzal. Ami van provi azt meg majd megeszi más.😉 köszi a választ G!