2024. Április 28. - 09:26:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442707 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2021. Február 21. - 16:14:52
Válasz #1530
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok! Szemes stanák közül melyik működik jól manapság? Genesis 2017-ben még atom jó volt napi 30 mg-al, 2019 4. Havit toltam tavaly az már szinte szart sem ért napi 4 szemmel sem. Nem volt felütve, de jó esetben a hatóanyag fele volt benne. Vedi-Pharma, Omega-meds, Balkan-Pharma közül működik valamelyik?

2021. Február 23. - 01:36:14
Válasz #1531
Nem elérhető

Frodó


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!

2021. Február 23. - 08:07:05
Válasz #1532
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Na most már 2hete tisztán csak Sterling testomix és szintén Sterling boldi megy . Így tudok végre nyilatkozni róla. A boldi nem tudom másabb vagy erősebb e mint a Masteré,de a testomix az kegyetlen. 2ml megy egy héten és folyamat kanos vagyok. Van hogy éjszaka is arra ébredek hogy nem tudok átfordulni mert elakad a cerka 😄 Szóval eddig ez a leg erősebb testo tartalmú cucc amivel találkoztam. Előtte 3ml Mastet testo ena ment. Az is dolgozott de nagyobb dózis mellett se éreztem ezt az erőt. Az elmúlt két hétben látványosan jött izom is. Mondjuk sok zsír elment így tónusosabb is vagyok kicsit.Szóval ez a cucc odabasz. Ráadásul a fehér csíkos változat amit valaki itt kukábavalónak mondott. Következő tesztalany majd a Swiss deka és propi lesz jó sokára azokról is beszámolok majd.

2021. Február 23. - 12:37:03
Válasz #1533
Nem elérhető

Janó


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!
Master boldi tuti jó. Mióta nyomom egyfolytában éhes vagyok a libidót nagyon elnyomta ezek tipikus boldi mellékhatások. Erő és tömeg jön  amellett eresebb tónusosabb vagyok.

2021. Február 23. - 17:47:55
Válasz #1534
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok! Szemes stanák közül melyik működik jól manapság? Genesis 2017-ben még atom jó volt napi 30 mg-al, 2019 4. Havit toltam tavaly az már szinte szart sem ért napi 4 szemmel sem. Nem volt felütve, de jó esetben a hatóanyag fele volt benne. Vedi-Pharma, Omega-meds, Balkan-Pharma közül működik valamelyik?


Genesis felejtős már jó idelye. Omega és Swiss Stanazol most nagyon jók.

2021. Február 23. - 20:04:46
Válasz #1535
Nem elérhető

Gábor77


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!
Master boldi tuti jó. Mióta nyomom egyfolytában éhes vagyok a libidót nagyon elnyomta ezek tipikus boldi mellékhatások. Erő és tömeg jön  amellett eresebb tónusosabb vagyok.
Ezt én is tanusíthatom. A Master Boldi nálam is ígyűködött. Bár nekem libidó gondom nem volt mert volt mellette elég testo. A Sterling boldi ugyanígy hozza az étvágy és erő dolgot. Jobban mondva nincs változás.

2021. Február 23. - 23:24:18
Válasz #1536
Nem elérhető

Frodó


Hali! A sterling gyártót nem ismerem.. milyen áron pörög a susta és boldija ?

2021. Február 24. - 09:52:21
Válasz #1537
Nem elérhető

Gábor77


Hali! A sterling gyártót nem ismerem.. milyen áron pörög a susta és boldija ?

Én is csak 10ml boldit és 20ml testomixet vettem tőle. Pontos árra nem emlékszem de lényegesen ( minimum 30%-al) drágább mint a Master hasonló ternéke.

2021. Február 24. - 10:18:30
Válasz #1538
Nem elérhető

Lolka


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!


Heló! A swiss susta és boldi is frankó nagyon! Master is jó! Diamond kuka! Magnus ebből amit a környezetemben használnak az a metha és stana de jó is! A többi dolgai kuka!
Omega TrenboloneMix vagy TrenEnanthate milyen? Használta mostanában valaki?

2021. Február 24. - 20:38:17
Válasz #1539
Nem elérhető

Mirco


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!



Diamondból a sárga fekete dobozos Sustanon rohadt jól működik. De ez a többi dolgaira nem mondható.  Swiss még jó hogy jó!!  @:-) @-o


Heló! A swiss susta és boldi is frankó nagyon! Master is jó! Diamond kuka! Magnus ebből amit a környezetemben használnak az a metha és stana de jó is! A többi dolgai kuka!
Omega TrenboloneMix vagy TrenEnanthate milyen? Használta mostanában valaki?

2021. Február 25. - 20:13:18
Válasz #1540
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egyik haverom szeretne kipróbálni olyat hogy: Andriol
Van e értelme?

2021. Február 25. - 20:53:22
Válasz #1541
Nem elérhető

G


Srácok.

Egyik haverom szeretne kipróbálni olyat hogy: Andriol
Van e értelme?

Semmi értelme szerintem, papíron az ultimate szájon át szedhető tesztoszteron viszont mivel a nyirok rendszeren keresztül szívódik fel nagyon nagy eltérés van a felszívódásban nem csak egyénenként hanem napi szinten is és testépítő dózisban meg könnyen jöhet a fosi manó tőle mivel ha igazi akkor a kapszulákban ricinus olaj van. 

2021. Február 25. - 21:00:43
Válasz #1542
Nem elérhető

G


Srácok amúgy bocsánat akinek még nem válaszoltam a privát üzentére de volt egy kis csukló-kéz sérülésem és csak nagyon nehezen megy a hosszabb gépelés így két ujjal de próbálom a héten utolérni magam. 

2021. Február 25. - 21:02:11
Válasz #1543
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egyik haverom szeretne kipróbálni olyat hogy: Andriol
Van e értelme?

Semmi értelme szerintem, papíron az ultimate szájon át szedhető tesztoszteron viszont mivel a nyirok rendszeren keresztül szívódik fel nagyon nagy eltérés van a felszívódásban nem csak egyénenként hanem napi szinten is és testépítő dózisban meg könnyen jöhet a fosi manó tőle mivel ha igazi akkor a kapszulákban ricinus olaj van.
Hálás köszönet, továbbítottam :)

2021. Február 25. - 21:03:57
Válasz #1544
Nem elérhető

Gyuf


Srácok amúgy bocsánat akinek még nem válaszoltam a privát üzentére de volt egy kis csukló-kéz sérülésem és csak nagyon nehezen megy a hosszabb gépelés így két ujjal de próbálom a héten utolérni magam.
Semmi gond, jobbulást neked!
ráérős részemre, egyelőre nem érzek visszacsapódást
Ha nem lenne meg a privi , majd szólj , újra küldöm.