2024. Április 28. - 18:31:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442862 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2021. Március 01. - 20:55:47
Válasz #1560
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Aprilisban kezdenek egy tomegelest, ahol az erő novekedes lenne a legfontosabb.
Felvetodott bennem par kerdes.
1. Enanthate + boldi vagy susta + boldi lenne jobb? Sokan mondjak h a sustaba ugysincs annyi minden, akkor lehet jobban jarok csak enanthattal.
2. Elso 4 hetben tervezek melle oxy t szedni. Tavaly vedis 25mg oxy ment 4 hetig es egesz szepen hozta az erot, most is mukodik szedett valaki mostanaban?
3. Hcg t sosem hasznaltam meg kura kozben, de most kiprobalnam heti 500al, mert ahogy olvastam itt eleg sokan irtak, hogy akkor a pct sikeresebb tud lenni.
4. Kura kozben provit szedtek legutobb, tomegelesnel nem lenne jobb napi 20mg tamoxi inkabb mit gondoltok?
5. Ki melyik gyartoban hisz? Omegas cuccok jok mostansag? Stering es swiss latom itt, hogy sokan dicserik, de azokhoz nincs forrasom sajnos..
Köszi ha valaki elolvassa és tud pár tanáccsal szolgálni!

2021. Március 01. - 21:15:13
Válasz #1561
Nem elérhető

Zero


Sziasztok!
Aprilisban kezdenek egy tomegelest, ahol az erő novekedes lenne a legfontosabb.
Felvetodott bennem par kerdes.
1. Enanthate + boldi vagy susta + boldi lenne jobb? Sokan mondjak h a sustaba ugysincs annyi minden, akkor lehet jobban jarok csak enanthattal.
2. Elso 4 hetben tervezek melle oxy t szedni. Tavaly vedis 25mg oxy ment 4 hetig es egesz szepen hozta az erot, most is mukodik szedett valaki mostanaban?
3. Hcg t sosem hasznaltam meg kura kozben, de most kiprobalnam heti 500al, mert ahogy olvastam itt eleg sokan irtak, hogy akkor a pct sikeresebb tud lenni.
4. Kura kozben provit szedtek legutobb, tomegelesnel nem lenne jobb napi 20mg tamoxi inkabb mit gondoltok?
5. Ki melyik gyartoban hisz? Omegas cuccok jok mostansag? Stering es swiss latom itt, hogy sokan dicserik, de azokhoz nincs forrasom sajnos..
Köszi ha valaki elolvassa és tud pár tanáccsal szolgálni!

/magamon tapasztaltakat írom/
1. Én ena/boldi ra szavaznék, valahogy a susi sose adta ugy nekem.
2. Én oxynak nem látom semmi értelmét, de ha neked jó, akkor menjen.
3. Én sose használtam közbe és hallottam olyanról, h aki nyomott közbe annak kúra után nem nagyon állt helyre a saját termelés. (évek óta nyomom mindig csak a végén és semmi gond)
4. provit érdemes szedni, nem csak az ösztrogén blokkoló hatása miatt, hanem mert felfeszesit meg talán kevesebb vizet fogsz.
5. Én omegát használok mióta bejött a márka, nekem elég jól hozott, tesztói biztos h jók.
/ismétlem saját tapasztalatokat/gondolatokat írtam le./

2021. Március 01. - 21:24:57
Válasz #1562
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Aprilisban kezdenek egy tomegelest, ahol az erő novekedes lenne a legfontosabb.
Felvetodott bennem par kerdes.
1. Enanthate + boldi vagy susta + boldi lenne jobb? Sokan mondjak h a sustaba ugysincs annyi minden, akkor lehet jobban jarok csak enanthattal.
2. Elso 4 hetben tervezek melle oxy t szedni. Tavaly vedis 25mg oxy ment 4 hetig es egesz szepen hozta az erot, most is mukodik szedett valaki mostanaban?
3. Hcg t sosem hasznaltam meg kura kozben, de most kiprobalnam heti 500al, mert ahogy olvastam itt eleg sokan irtak, hogy akkor a pct sikeresebb tud lenni.
4. Kura kozben provit szedtek legutobb, tomegelesnel nem lenne jobb napi 20mg tamoxi inkabb mit gondoltok?
5. Ki melyik gyartoban hisz? Omegas cuccok jok mostansag? Stering es swiss latom itt, hogy sokan dicserik, de azokhoz nincs forrasom sajnos..
Köszi ha valaki elolvassa és tud pár tanáccsal szolgálni!

/magamon tapasztaltakat írom/
1. Én ena/boldi ra szavaznék, valahogy a susi sose adta ugy nekem.
2. Én oxynak nem látom semmi értelmét, de ha neked jó, akkor menjen.
3. Én sose használtam közbe és hallottam olyanról, h aki nyomott közbe annak kúra után nem nagyon állt helyre a saját termelés. (évek óta nyomom mindig csak a végén és semmi gond)
4. provit érdemes szedni, nem csak az ösztrogén blokkoló hatása miatt, hanem mert felfeszesit meg talán kevesebb vizet fogsz.
5. Én omegát használok mióta bejött a márka, nekem elég jól hozott, tesztói biztos h jók.
/ismétlem saját tapasztalatokat/gondolatokat írtam le./

Köszi!
Én is az ena+boldi fele hajlok inkabb. Meg en sem hasznaltam kura kozben csak utana, csak annyian irtak itt, hogy felmerult bennem. Provit a tamo melle gondoltad, hogy erdemes vagy csak a provit? En eddig az utobbi felekepp alkalmaztam, napi 2 max 3 szem. Omega nekem is nagyon adta, amig ki nem fogtam egy npp t ami ugy begyulladt mint meg soha, laz, hidegrazas stbstb, azota nem biztam benne..

2021. Március 02. - 09:11:01
Válasz #1563
Nem elérhető

suxen


Üdv.!
Omega Meds Testo Mix, milyen?
Köszönöm.

2021. Március 02. - 10:01:18
Válasz #1564
Nem elérhető

bbuilder


Üdv.!
Omega Meds Testo Mix, milyen?
Köszönöm.

Amikor én használtam kb 1 éve, akkor nagyon jó volt!

2021. Március 02. - 15:59:41
Válasz #1565
Nem elérhető

Zero


Sziasztok!
Aprilisban kezdenek egy tomegelest, ahol az erő novekedes lenne a legfontosabb.
Felvetodott bennem par kerdes.
1. Enanthate + boldi vagy susta + boldi lenne jobb? Sokan mondjak h a sustaba ugysincs annyi minden, akkor lehet jobban jarok csak enanthattal.
2. Elso 4 hetben tervezek melle oxy t szedni. Tavaly vedis 25mg oxy ment 4 hetig es egesz szepen hozta az erot, most is mukodik szedett valaki mostanaban?
3. Hcg t sosem hasznaltam meg kura kozben, de most kiprobalnam heti 500al, mert ahogy olvastam itt eleg sokan irtak, hogy akkor a pct sikeresebb tud lenni.
4. Kura kozben provit szedtek legutobb, tomegelesnel nem lenne jobb napi 20mg tamoxi inkabb mit gondoltok?
5. Ki melyik gyartoban hisz? Omegas cuccok jok mostansag? Stering es swiss latom itt, hogy sokan dicserik, de azokhoz nincs forrasom sajnos..
Köszi ha valaki elolvassa és tud pár tanáccsal szolgálni!

/magamon tapasztaltakat írom/
1. Én ena/boldi ra szavaznék, valahogy a susi sose adta ugy nekem.
2. Én oxynak nem látom semmi értelmét, de ha neked jó, akkor menjen.
3. Én sose használtam közbe és hallottam olyanról, h aki nyomott közbe annak kúra után nem nagyon állt helyre a saját termelés. (évek óta nyomom mindig csak a végén és semmi gond)
4. provit érdemes szedni, nem csak az ösztrogén blokkoló hatása miatt, hanem mert felfeszesit meg talán kevesebb vizet fogsz.
5. Én omegát használok mióta bejött a márka, nekem elég jól hozott, tesztói biztos h jók.
/ismétlem saját tapasztalatokat/gondolatokat írtam le./

Köszi!
Én is az ena+boldi fele hajlok inkabb. Meg en sem hasznaltam kura kozben csak utana, csak annyian irtak itt, hogy felmerult bennem. Provit a tamo melle gondoltad, hogy erdemes vagy csak a provit? En eddig az utobbi felekepp alkalmaztam, napi 2 max 3 szem. Omega nekem is nagyon adta, amig ki nem fogtam egy npp t ami ugy begyulladt mint meg soha, laz, hidegrazas stbstb, azota nem biztam benne..

Igen nekem 100mg provi (2 szem) meg 20mg tamoxi (2 szem) megy mindig mert nagyon érzékeny vagyok az ösztrogénre.

2021. Március 02. - 17:35:20
Válasz #1566
Nem elérhető

bigron


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

És megkerülve a sportorvost, nem tud valaki segíteni? Jó persze nem 1-2ezer ft lenne, de ha van forrásod akkor megtudja oldani
Felénk 20-25be mennek a papírok

Viszont egy kis off részemről is
Hogyan tud vidéken kinyitni egy terem, és hogyan fogadhat embereket edzeni? Ennek mi a menete, vagy hogyan lehetséges ha van papírja az illetőnek?
Mert itt az egyik tulaj kérdezősködött a nyitással kapcsolatosan a nagy terem bérlőktől és egyéb nagy okosoktól és mondták hogy ne akarjon kinyitni, mert megbüntetik érte.
Pesten és más városokba van terem, ebbe kicsit segítene valaki? Próbálnék az itteni embernek segíteni mert igy hogy zárva van havi 100ezre megy el, mire minden befizet maga után
köszi

Kicsit off skacok, de tudok segíteni versenyengedelyben is és soron kívül sportorvosi igazolásban is! 1-2 nap alatt megvan általában, kivéve hétvége..és mikor a kezedben a papír akkor kell fizetni.

2021. Március 02. - 19:55:26
Válasz #1567
Nem elérhető

ovrdooze


Sziasztok! 3 ev kihagyas utan 2-3 honapja ismet elkezdtem sulyzozni, igy covid ideje alatt otthon, a privat kis garazstermemben. A sotet oldal ujra hiv es erzem hogy jol esne ismet egy kicsit olajozottabban tolni az edzest de a kontaktjaim ilyen teren elegge erodalodtak. Regen a legcsirabb dolognak tartottam a netrol rendelest de igy, hogy se terembe nem tudok lemenni regi ismerosoket keresni se regi komtaktok azt hiszem raszorulok. Letezik olyan (ami azon felul hogy arban elegge lehuzos) megbizhato es tenyleg elkuldi amit ker az ember?
 :-)->

2021. Március 05. - 00:44:52
Válasz #1568
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy boldenon emelheti a prolaktin szintet? Tudom hogy ilyen nem sokat hallotok de nekem a sima tesztoszteron ha kicsit több megy ami kb 300/ hét felett, már megemeli a prolaktin szintem... most nemrég elkezdtem szedni oxandrolone napi 2 szemet és melle heti 200mg teszto és így is magas lett a prolaktinon.... most eldobtam az anavart és csak 200mg teszto megy de melle szeretnék 1 ampulla boldenont. Szóval a kérdés az lenne hogy boldenone emelheti a prolaktint? ( minden cucc amit használok omega meds)

2021. Március 05. - 11:22:45
Válasz #1569
Nem elérhető

Predator50


Mik a jelei ha magas a prolektin szint,és mi a hátulütője? Deca hozza ki legjobban?

2021. Március 05. - 20:03:00
Válasz #1570
Nem elérhető

bbuilder


Mik a jelei ha magas a prolektin szint,és mi a hátulütője? Deca hozza ki legjobban?

Azt hiszem, ha ilyen kinyomhatatlan pattanasaid lesznek az is lehet egy jele

2021. Március 06. - 18:00:59
Válasz #1571
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Most akkor bezárnak a termek? Versenyzői engedélyel se lehet edzeni menni? Nagyon köszönöm segítségét eket! 👍

2021. Március 06. - 18:57:35
Válasz #1572
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Most akkor bezárnak a termek? Versenyzői engedélyel se lehet edzeni menni? Nagyon köszönöm segítségét eket! 👍
Jó kérdés, biztos lesz valami kiskapu vagy a mostani versenyzői papirok is elegek oda
nézegesd a nagytermek kiirásait vagy kérdezz rá
tuti ők jobban képbe lesznek, nálunk még erre az 1 hónap próbára se mert kinyitni a terem.

2021. Március 06. - 19:40:34
Válasz #1573
Elérhető

frankzane


Versenyzőknek maradnak nyitva. Nem változtatott semmit a november 11. Óta életben lévő szabályok erre vonatkozó részére a kormány.

2021. Március 07. - 11:02:00
Válasz #1574
Nem elérhető

Janó


Hali! Nem pont ide való, de most ez pörög a legjobban.
Tb 500 használt a már valaki, milyen eredménnyel és adagolással? Van értelme insérüles ill regenerálódás felgyorsítására?