2024. Május 01. - 14:38:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Moderátoroknak  (Megtekintve 120986 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 06. - 16:38:10
Válasz #30
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pedig te még nem is diétázol Pisti!  !+"% ;D

2008. Február 06. - 16:39:13
Válasz #31
Nem elérhető

shp



Problémakezelésből jeles!

2008. Február 06. - 16:40:05
Válasz #32
Nem elérhető

L


Pedig te még nem is diétázol Pisti!  !+"% ;D

Hát ez az...mi lesz ha majd elkezd diétázni? @-o ;D

ON
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 06. - 16:43:29
Válasz #33
Nem elérhető

dave18


MUHAHAHA ez jó volt Steve az "igazságos"Namat @:-)

2008. Február 06. - 16:44:31
Válasz #34

csudri

Vendég
...így a leközölt (egyébként igen jól sikerült) fotójával kapcsolatos kérelmét nem tudjuk elfogadni. A leközölt kép egyébként is bárki által hozzáférhető, hisz egy nyilvános adatbankban saját maga tette elérhetővé...

Whatever, de annyit hozzáfűznék, hogy az iwiw nem egyszerű nyilvános hely, hanem meghívóhoz és regisztrációhoz kötött. Jana belinkelhette volna onnan is, de nem tette, hanem feltöltötte ide, hogy picsoghasson. Lesz@rom, mert bármikor vállalom a pofámat, sosem mondtam, hogy izmos lennék vagy valami.

Mindegy részemről lezárva, de egy szakmai fórumon több komolyságot vártam a moderátortól, ennyi.

2008. Február 06. - 17:18:23
Válasz #35
Nem elérhető

Lalika85


 ;D ;D ;D   Eddzél inkább te is csudri!!!
Itt az igazság győz!!!
Nyomjad a vasakat és ne fikázz senkit!!!  =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 06. - 17:39:45
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a másik fórumon eléggé szabadszájú a megnyilvánulás, én is voltam már ott patkány, disznó, minden, de ez ott nem is lényeg, mert poén. Természetesen mindenki úgy nézi ahogy akarja, de hasonló ez a szitu, mint ahogy a sárga oldal kiforgatta Steve csirkés poénját. Szerintem.. Mindig mögé kell látni a dolgoknak  8-)

(Ha ez itt OFF, akkor törölhető  :-){ )

2008. Február 06. - 17:53:00
Válasz #37
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a másik fórumon eléggé szabadszájú a megnyilvánulás, én is voltam már ott patkány, disznó, minden, de ez ott nem is lényeg, mert poén. Természetesen mindenki úgy nézi ahogy akarja, de hasonló ez a szitu, mint ahogy a sárga oldal kiforgatta Steve csirkés poénját. Szerintem.. Mindig mögé kell látni a dolgoknak  8-)

(Ha ez itt OFF, akkor törölhető  :-){ )

God  O0 , azért jó lenne ha pár suttyó gyerek megmaradna a helyén és nem hozná át ide a stílusát. Itt azért vagyunk ezen a fórumon, hogy segítsünk az embereknek elérni a céljaikat, ami a testük formázásáról szólna és közben legyen egy jó közösség is itt.
Az ilyen beszológató suttyó gyerek, aki általában csak rabolja az idejét mindenkinek, két év múlva is egy senki sötét suttyó marad, főleg ha nem teszed a helyére.

Az ilyen gyereknek, ahelyett, hogy fórumokon verné a nyálát, inkább azon kéne dolgoznia, hogy javítson magán, fejlődjön, mind fizikailag, mind mentálisan, mert nagyon erősen ráférne, ahogy látom és most még van esélye változni. Pár év múlva viszont, egy utolsó senki suttyóként fog meghalni, ha nem teszi a helyes dolgot...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 06. - 18:51:05
Válasz #38

csudri

Vendég
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a másik fórumon eléggé szabadszájú a megnyilvánulás, én is voltam már ott patkány, disznó, minden, de ez ott nem is lényeg, mert poén. Természetesen mindenki úgy nézi ahogy akarja, de hasonló ez a szitu, mint ahogy a sárga oldal kiforgatta Steve csirkés poénját. Szerintem.. Mindig mögé kell látni a dolgoknak  8-)

(Ha ez itt OFF, akkor törölhető  :-){ )

God  O0 , azért jó lenne ha pár suttyó gyerek megmaradna a helyén és nem hozná át ide a stílusát. Itt azért vagyunk ezen a fórumon, hogy segítsünk az embereknek elérni a céljaikat, ami a testük formázásáról szólna és közben legyen egy jó közösség is itt.
Az ilyen beszológató suttyó gyerek, aki általában csak rabolja az idejét mindenkinek, két év múlva is egy senki sötét suttyó marad, főleg ha nem teszed a helyére.

Az ilyen gyereknek, ahelyett, hogy fórumokon verné a nyálát, inkább azon kéne dolgoznia, hogy javítson magán, fejlődjön, mind fizikailag, mind mentálisan, mert nagyon erősen ráférne, ahogy látom és most még van esélye változni. Pár év múlva viszont, egy utolsó senki suttyóként fog meghalni, ha nem teszi a helyes dolgot...
Nem vagyok beszologatós suttyó gyerek, mint láthattad, amikor szóvá tettem, hogy miért tesztel egy csekély edzésmúlttal rendelkező srác komoly cuccokat és le lettem oltva, elnézést kértem.

Az, hogy más fórumon milyen hangnemet engedek meg magamnak nem hiszem, hogy ide tartozik. Ez pont olyan, hogy a munkahelyemen sem úgy pacsizom a főnökkel, mint amikor lejön hozzám a Balaton mellé!

De szíved joga, hogy hogyan ítélkezel valakiről három mondat alapján.

2008. Február 06. - 20:09:29
Válasz #39
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Le lettél oltva, miután te próbáltál leoltani valakit itt. Ez így van. De milyen alapon jössz te ide oltogatni embereket?

Nézd csudri, ha van lehetőséged 3 mondatot hozzászólni egy emberhez, akit nem ismersz, akkor nem biztos, hogy azt a 3 mondatot kellett volna hozzászólnod, amit írtál, mert kívülről nem az jött le rólad, hogy egy IQ bajnok vagy. Legalábbis azokból a rövid hozzászólásaidból, amiket akkor írtál.

Lehet, hogy egyébként egy tök normális srác vagy. Mivel nem ismerlek, csak pár hozzászólásodba olvastam bele akkor és azokból úgy tünt, hogy nem sok keresni valód van ebben a közösségben. Lehet, hogy ha az emberek jobban megismernek, akkor baszogathatod őket és nem fog rosszul lejönni, de ahogy ez volt, úgy nem igazán nézett ki jól.

A srácnak, akit megszólítottál itt, egy felnőtt ember, és joga van eldöntenie, hogy mit használ és mit nem használ kiegészítőként, mikor és hogyan; és hogy az jó-e neki vagy nem, és segíti-e őt a céljai elérésében vagy nem. Kinek van joga és alapja ezt cenzúrázni vagy felülbírálni? Neked? Nem hiszem.

Ahogy a srác naplóját megnézed, akkor láthatod, hogy saját magához képest ő elégedett és ez a legfontosabb, ami számít mindenekelőtt!

A Superdrol NG egy viszonylag széles (férfi)célpiacnak készült kiegészítő a sportban és sokféle szinten lévő embernek képes segíteni. A teszt egyik feltétele annyi volt, hogy legalább másfél év folyamatos edzés legyen az illető mögött, aki teszteli és úgy lettek kiválasztva a tesztelők, hogy az itt olvasók minél több nézőpontból lássanak információt a termék hasznosságáról vagy hátrányairól. Mindig lesznek a tesztelők között versenyzők és "szinte kezdők" is. Így sokkal fair-ebb képet kapnak az olvasók. Ez egy nagyon jó lehetőség a tesztben résztvevő embereknek és az olvasóknak is.

Akkor meg miről beszélünk?  ????...   
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 06. - 21:08:46
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a másik fórumon eléggé szabadszájú a megnyilvánulás, én is voltam már ott patkány, disznó, minden, de ez ott nem is lényeg, mert poén. Természetesen mindenki úgy nézi ahogy akarja, de hasonló ez a szitu, mint ahogy a sárga oldal kiforgatta Steve csirkés poénját. Szerintem.. Mindig mögé kell látni a dolgoknak  8-)

(Ha ez itt OFF, akkor törölhető  :-){ )

God  O0 , azért jó lenne ha pár suttyó gyerek megmaradna a helyén és nem hozná át ide a stílusát. Itt azért vagyunk ezen a fórumon, hogy segítsünk az embereknek elérni a céljaikat, ami a testük formázásáról szólna és közben legyen egy jó közösség is itt.
Az ilyen beszológató suttyó gyerek, aki általában csak rabolja az idejét mindenkinek, két év múlva is egy senki sötét suttyó marad, főleg ha nem teszed a helyére.

Az ilyen gyereknek, ahelyett, hogy fórumokon verné a nyálát, inkább azon kéne dolgoznia, hogy javítson magán, fejlődjön, mind fizikailag, mind mentálisan, mert nagyon erősen ráférne, ahogy látom és most még van esélye változni. Pár év múlva viszont, egy utolsó senki suttyóként fog meghalni, ha nem teszi a helyes dolgot...

Én is örülök hogy ilyen itt a közösség, és talán tényleg ez kell hogy ne menjen el a fórum rossz irányba. Én csak egy vagyok a kis közösségből, próbálok beilleszkedni, karmám szerint elég jól megy, maradjon ez így   /:-)

2008. Február 06. - 22:16:15
Válasz #41
Nem elérhető

sany80



Nem tudom miert van az hogy amit irok csak kb fel nappal kesob jelenik meg es a topcik ki se jelzi hogy en irtam.Aki raer legyenszives nezem be ide

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=244.30

Koszonom!

2008. Február 06. - 22:21:14
Válasz #42
Nem elérhető

Bubee



Nem tudom miert van az hogy amit irok csak kb fel nappal kesob jelenik meg es a topcik ki se jelzi hogy en irtam.Aki raer legyenszives nezem be ide

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=244.30

Koszonom!

Moderálás alatt állsz és minden hozzászólásodat jóvá kell hagyniuk a moderátoroknak. Ez némi időt vesz igénybe.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 06. - 23:21:07
Válasz #43
Nem elérhető

sany80



Kosz az infot most mar ezt is tudom!

2008. Február 11. - 12:50:21
Válasz #44
Nem elérhető

Seth


Nem akartam másik topikot szétoffolni, a kérdésem a topikban amit nyitottam a Gaspari teszthez a kérdőjelet pirosra akartam és úgy látszik ott ezt nem lehet, valaki segít kitörölni, hogy csak a kérdőjel maradjon az egyenlet jobb oldalán?  ????... ;D Köszi!