2024. Április 27. - 12:58:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alap és pozitív gondolatok a mindennapokra  (Megtekintve 124915 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 14. - 23:43:06
Válasz #30
Nem elérhető

Lalika85


Ha van valami az életünkben, ami nem tetszik akkor hatalmunkban is áll, hogy változtassunk rajta.

Nem számít, honnan jövünk, nem számít, milyen nehéz gyermekkor van mögöttünk, attól ma még pozitív változásokra vagyunk képesek.

Először a gondolatainkat változtassuk meg, aztán az élet ennek megfelelően megadja a választ.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 15. - 10:40:56
Válasz #31
Nem elérhető

Lalika85


A negatív gondolatokat próbáljuk elfelejteni! Nem érünk vele semmit! Nincsen hasznunk belőle.
Sőt! Ha valakit utálunk és foglalkozunk vele,azzal csak magunknak ártunk,mert stresszelünk azon a bizonyos dolgon/emberen és a belső nyugalmunk nem jön létre.Saját magadat emészted fel. Az illetőnek/dolognak nem ártasz azzal,hogy mérgelődsz és rossz dolgokra gondolsz. Csak magadban teszel kárt.....

A gyűlölet, az irigység, az ellenségeskedés, a veszekedés gondolataival szemben,
pozitív gondolatokat: az önzetlen szeretet gondolatait, a béke, a reménység, a bizalom és a hit gondolatait használd.
Akkor majd eltűnnek a mogorva, kötekedő, gyűlölködő és leértékelő gondolatok. Sokkal nyugodtabb leszel.

Ha valami bosszant,akkor gondolkozz el azon,hogy ez miért is bosszant téged, és mit változtat az egészen az,ha boszankodsz rajta.
Ne a fájdalmat,és idegeskedést keresd,hanem a megoldást,nyugalmat és békét!

Mindenkinek szép napot!
Remélem jól fogalmaztam és nem félre érthető nagyon.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 16. - 12:02:41
Válasz #32

csudri

Vendég
"Amint az ember elkezd foglalkozni azzal, hogy mit gondolnak róla, azonnal elfelejt önmaga lenni."

Ebbe a hibába sajnos nagyon sokan beleesnek!

2008. Január 20. - 17:43:41
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


Az egyik linkelt videóból kiragadott idézet:

The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal. The Iron is the great reference point, the all-knowing perspective giver. Always there like a beacon in the pitch black. I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

(Henry Rollins)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 20. - 17:56:27
Válasz #34
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
"végy le mindent,a bőr marad...örök lepel kezdettől fogva"-Nyírfalvy Károly-   Merényi Kórház Bőrgyógyászat   ;D ;D ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 20. - 18:11:22
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;D :-)!

Azthittem tényleg egy költői idézet.  ;D

2008. Január 20. - 18:29:52
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy pár kedvenc:

Egész jó szerető vagyok, sokat gyakorlok magamon.

A nő olyan, mint egy teafilter: csak akkor látod az erejét, ha forró vízbe teszed.

Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel.

Nem vagyok egy bajnok. Rosszak a reflexeim. Egyszer elütött egy autó, amit két pasas tolt.

 @-o ;D

2008. Január 20. - 18:36:48
Válasz #37
Nem elérhető

Bubee


Egy pár kedvenc:

Egész jó szerető vagyok, sokat gyakorlok magamon.

A nő olyan, mint egy teafilter: csak akkor látod az erejét, ha forró vízbe teszed.

Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel.

Nem vagyok egy bajnok. Rosszak a reflexeim. Egyszer elütött egy autó, amit két pasas tolt.

 @-o ;D

Ez nem ide tartozik Mr. Zsolti the Frog  ::) Ez egy komoly totyik kéremalássan  ::)  ;D

 :-!!!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 07. - 16:57:27
Válasz #38
Nem elérhető

Lalika85


Semmit ne tartogass egy különleges alkalomra, mert Minden nap, amit megélsz egy különleges alkalom.
Az élet együttes történések élvezése kell, hogy legyen és nem a túlélésről kell,hogy szóljon.
A szavak, mint az „egy napon” és a „majd legközelebb” el kell,hogy tűnjön a szótárunkból.
Élj most és tegyél meg mindent. Ne halasztgass!!!
Minden nap egy különleges nap,ha azzá teszed.

Mindennap, minden óra, minden perc, különleges.

Ne tétovázz cselekedj!!! Sosem tudhatod,hogy mikor jön el az utolsó nap....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 07. - 18:30:57
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Semmit ne tartogass egy különleges alkalomra, mert Minden nap, amit megélsz egy különleges alkalom.
Az élet együttes történések élvezése kell, hogy legyen és nem a túlélésről kell,hogy szóljon.
A szavak, mint az „egy napon” és a „majd legközelebb” el kell,hogy tűnjön a szótárunkból.
Élj most és tegyél meg mindent. Ne halasztgass!!!
Minden nap egy különleges nap,ha azzá teszed.

Mindennap, minden óra, minden perc, különleges.

Ne tétovázz cselekedj!!! Sosem tudhatod,hogy mikor jön el az utolsó nap....

Írj minél többet ide, sokszor segít egy-egy mondat  ;) Én már többször átolvastam előlről, és mindig találok olyat az írásaidban, amit magamra tudok értelmezni, úgyhogy már ezért jó hogy van  ;-oo-;

2008. Február 07. - 22:18:11
Válasz #40
Nem elérhető

Lalika85


Örülök,hogy ha valami hasznosat is tehetek  ;D ;D ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 08. - 00:28:10
Válasz #41
Nem elérhető

Beda


Soha a nőkről csúnyán ne beszélj,
nincs oly alantas asszonyi személy,
aki ne volna méltó tiszteletre:
hisz asszony nélkül férfi nem születne.
    Pedro Calderón
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 10. - 22:22:46
Válasz #42
Nem elérhető

Lalika85


"Kétszer annyit hallgass, mint amennyit beszélsz. És ha valami nem tiszta, akkor kérdezz.
Attól még senki nem lett hülye, hogy kérdezett, de ha nem kérdez, akkor meg hülye marad. Ez mindenre igaz."

/George/ :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 10. - 22:28:29
Válasz #43
Nem elérhető

Bubee


"Kétszer annyit hallgass, mint amennyit beszélsz. És ha valami nem tiszta, akkor kérdezz.
Attól még senki nem lett hülye, hogy kérdezett, de ha nem kérdez, akkor meg hülye marad. Ez mindenre igaz."

/George/ :-){

Ezt kinek és hol írta? Én erről lemaradtam asszem  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 22:32:28
Válasz #44
Nem elérhető

Lalika85


Nekem jött privátban,de nem akartam,hogy ti lemaradjatok róla!!!  Ezért az engedélyével belinkeltem :)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)