2024. Május 20. - 17:22:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: powerlifting  (Megtekintve 85378 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 29. - 05:44:16
Válasz #210
Nem elérhető

Norbert002


Ok, köszi!

2008. Június 07. - 20:51:40
Válasz #211
Nem elérhető

Norbert002


Ez ugyan nem power, de ma voltam Strongman versenyen:

Volt 90kg-s rönk ezt felvenni em volt vmi nehéz,de nyomni annál inkább sajna 1 ismétlés se ment bele.

Aztán jött a 300kg-s kerék ezt felemelni könnyű de utána a holtponton átnyomni nehéz.

Utána jött a koffercipelés 2X95kgvalezt 24 m-re sikerült cipelnem.

Végül autotartás volt egy Honda jazz típusú gépjárművel amit felemelés után kelet tartani 42,9 másodpercig sikerült tartanom.

Ez volt életem első pwoer versenyen  15-ből 13. lettem. tudom nem vlmi isten tudja milyen  helyezés, de én voltama legfiatalabb és minden eszköznek ugy mentem nki h soha nem csináltam még.

A nyáron a vállat nagyon fel kellesz hoznom ugy h az nyrva lesz mint állat

2008. Június 08. - 09:02:43
Válasz #212
Nem elérhető

Johnnyx


Jók ezek a Strongman versenyek. Nyárom én is hivatalos vagyok 1-2-re (persze csak nézőként egyenlőre).
Azért szerintem jól helyt áltál. Akik régebb óta csinálják könnyebb dolguk volt sokkal. Majd, ha lesz több tapaszutalatod jobban is fog ez menni!
Egyetek zabot!

2008. Június 08. - 09:17:05
Válasz #213
Nem elérhető

blade


Ez ugyan nem power, de ma voltam Strongman versenyen:

Volt 90kg-s rönk ezt felvenni em volt vmi nehéz,de nyomni annál inkább sajna 1 ismétlés se ment bele.

Aztán jött a 300kg-s kerék ezt felemelni könnyű de utána a holtponton átnyomni nehéz.

Utána jött a koffercipelés 2X95kgvalezt 24 m-re sikerült cipelnem.

Végül autotartás volt egy Honda jazz típusú gépjárművel amit felemelés után kelet tartani 42,9 másodpercig sikerült tartanom.

Ez volt életem első pwoer versenyen  15-ből 13. lettem. tudom nem vlmi isten tudja milyen  helyezés, de én voltama legfiatalabb és minden eszköznek ugy mentem nki h soha nem csináltam még.

A nyáron a vállat nagyon fel kellesz hoznom ugy h az nyrva lesz mint állat
Gratulálok!! :-)!
Az a lényeg, hogy elindultál és végigcsináltad!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Június 08. - 11:01:28
Válasz #214
Nem elérhető

Cressler


Ez ugyan nem power, de ma voltam Strongman versenyen:

Volt 90kg-s rönk ezt felvenni em volt vmi nehéz,de nyomni annál inkább sajna 1 ismétlés se ment bele.

Aztán jött a 300kg-s kerék ezt felemelni könnyű de utána a holtponton átnyomni nehéz.

Utána jött a koffercipelés 2X95kgvalezt 24 m-re sikerült cipelnem.

Végül autotartás volt egy Honda jazz típusú gépjárművel amit felemelés után kelet tartani 42,9 másodpercig sikerült tartanom.

Ez volt életem első pwoer versenyen  15-ből 13. lettem. tudom nem vlmi isten tudja milyen  helyezés, de én voltama legfiatalabb és minden eszköznek ugy mentem nki h soha nem csináltam még.

A nyáron a vállat nagyon fel kellesz hoznom ugy h az nyrva lesz mint állat
elsőre nem rossz  ;-oo-; , sajnos lekéstem a buszt így nem mentem megnézni a strongmaneket
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 08. - 12:08:17
Válasz #215
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez ugyan nem power, de ma voltam Strongman versenyen:

Volt 90kg-s rönk ezt felvenni em volt vmi nehéz,de nyomni annál inkább sajna 1 ismétlés se ment bele.

Aztán jött a 300kg-s kerék ezt felemelni könnyű de utána a holtponton átnyomni nehéz.

Utána jött a koffercipelés 2X95kgvalezt 24 m-re sikerült cipelnem.

Végül autotartás volt egy Honda jazz típusú gépjárművel amit felemelés után kelet tartani 42,9 másodpercig sikerült tartanom.

Ez volt életem első pwoer versenyen  15-ből 13. lettem. tudom nem vlmi isten tudja milyen  helyezés, de én voltama legfiatalabb és minden eszköznek ugy mentem nki h soha nem csináltam még.

A nyáron a vállat nagyon fel kellesz hoznom ugy h az nyrva lesz mint állat

És ez csak jobb lesz!!  :-)!

2008. Június 08. - 16:44:27
Válasz #216
Nem elérhető

Norbert002


Köszi szépen fiúk!

2008. Június 10. - 17:26:29
Válasz #217
Nem elérhető

Norbert002


Előre láthatólag 2008.okt.25.én Nógrád megyében Nyílt Felhuzó Verseny.  Ifjusági-junior, felnőtt, masters kategóriákban.

A részletes versenykiírást szeptember elején teszik közé.

2008. Június 30. - 11:15:02
Válasz #218
Nem elérhető

Raymond


ELőször nem tudtam hogy hova rakjam de szerintem ez a legalkalmasabb topik rá....
Mint ahogy hallottuk a napokban Johnnie Jackson IFBB Pro testépítő Warwickban, Rhode Islandben megkísérelte a 900lbs-os felhúzást és a és a 600lbs-es fekvenyomást. Sajnos egy kis hiba csúszott a számításba hiszen a ruhával egy kis gondok voltak és a kitűzött cél sem jött össze ......de így is szép volt Johnnietól... @:-) @:-) @:-) @:-) :-){ :-){


http://www.muscletime.com/news/latest/johnnie-jackson-deadlift-and-bench-press-powerlifting/

2008. Június 30. - 13:24:56
Válasz #219
Nem elérhető

Raymond


Itt van még néhány video Johhnie versenyéről....Fekvenyomásban 2. lett felhúzásban pedig még így is simán első.....
Sajna nagyon beszigorították a a video és photo készítést a versenyen ezért van csak ennyi + amit még ezelőtt belinkeltem....

http://www.youtube.com/watch?v=guXnl6yII0k
http://www.youtube.com/watch?v=rahFnuvFu0c

2008. Július 06. - 17:47:35
Válasz #220
Nem elérhető

tomasz


Annyi a kérdésem,hogy erőemelés mellé milyen tápkiegeket javasoltok? =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Július 24. - 21:30:37
Válasz #221
Nem elérhető

blade


Nem tudom látta e már valaki ezért berakom!
Lóri ezt nézd meg így még nem láttam ruhát húzni!!!

http://www.youtube.com/watch?v=rahFnuvFu0c
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 24. - 21:33:58
Válasz #222
Nem elérhető

blade


Ja bocsi most néztem, hogy már fent van!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 24. - 21:37:33
Válasz #223
Nem elérhető

Raymond


Nem tudom látta e már valaki ezért berakom!
Lóri ezt nézd meg így még nem láttam ruhát húzni!!!

http://www.youtube.com/watch?v=rahFnuvFu0c

2 perc alatt fönt volt a ruci  ;D....Kati Béla is beszélt már egyszer erről , hogyha valaki tudja hogy kell felrakni akkor fennvan párperc alatt........

2008. Július 24. - 22:06:58
Válasz #224
Nem elérhető

hopika


Nem tudom látta e már valaki ezért berakom!
Lóri ezt nézd meg így még nem láttam ruhát húzni!!!

http://www.youtube.com/watch?v=rahFnuvFu0c

Én leragadtam a segítő karjánál--- :-O :-O :-O
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!