2024. Április 27. - 11:09:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítő cégek ranglistája 2008  (Megtekintve 43413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 15. - 12:40:22
Megtekintve 43413 alkalommal
Nem elérhető

Bubee


A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.(és most a 386. helyen van éppen)

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 15. - 12:53:35
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )

....moderálva
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 15. - 13:24:16
Válasz #2
Nem elérhető

L


A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )


Jaja, én sem gondoltam, hogy  csak a 385.hely jut nekik. :-}
Viszont, a top 10-ből 5 az extremefitnél kapható márka.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 15. - 13:32:11
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


Tulajdonképpen azt sem értem ....moderálva
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 15. - 13:38:17
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Idézet
moderálva

Bakker a playboy is gyárt tápkiegeket?  !+"%

2008. Január 15. - 13:43:27
Válasz #5
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 15. - 13:46:29
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


Emberek!
......moderálva

A ranglista "embertől" független, tessék hasonlóképpen véleményt nyilvánítani!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 15. - 13:49:50
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Január 15. - 13:51:45
Válasz #8
Nem elérhető

Jordan


Én ezzel a cégrol beszéltem, és a negatív reklámról.....moderálva  ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 15. - 13:53:22
Válasz #9
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Arról se Jordan....tényleg nem hiányzik semmilyen konfliktushelyzet. Inkább segítsetek megkeresni hogy a SportRobi hanyadik helyen van.Az istennek nem találom!  !+"%

2008. Január 15. - 13:55:13
Válasz #10
Nem elérhető

L


Emberek!

moderálva......
A ranglista "embertől" független, tessék hasonlóképpen véleményt nyilvánítani!
:-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 15. - 13:55:24
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Arról se Jordan....tényleg nem hiányzik semmilyen konfliktushelyzet. Inkább segítsetek megkeresni hogy a SportRobi hanyadik helyen van.Az istennek nem találom!  !+"%


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 15. - 13:56:33
Válasz #12
Nem elérhető

Jordan


Arról se Jordan....tényleg nem hiányzik semmilyen konfliktushelyzet. Inkább segítsetek megkeresni hogy a SportRobi hanyadik helyen van.Az istennek nem találom!  !+"%

Nem kellene ezt magukra venniuk, ez is csak magyarországon van.....
Azért értem mit mondasz.
Boccs!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 15. - 14:04:15
Válasz #13
Nem elérhető

endre66


Arról se Jordan....tényleg nem hiányzik semmilyen konfliktushelyzet. Inkább segítsetek megkeresni hogy a SportRobi hanyadik helyen van.Az istennek nem találom!  !+"%

Én úgy tudom, hogy a legálisan kapható kiegészítők listája az, amit Bubee elénk tárt. A SportRobi pedig réges-rég tiltólistás. Még az amcsiknál is. /:-)

2008. Január 15. - 14:06:02
Válasz #14
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kösz Endre ezt nem tudtam. Akkor már csak a Mildibé babatápszer érdekel és a Milupa Som (ez már szójaalapú).Ezeket se találom.  @-o