2024. Április 27. - 08:08:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítő cégek ranglistája 2008  (Megtekintve 43411 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 15. - 14:11:52
Válasz #15
Nem elérhető

endre66


MERT megeszel mindent, amit eléd tesznek ˝=/ 
Meg kell tanulnod a jövőre gondolni, és félrerakni minden évben az aktuális csúcskiegészítőből 20-30 kilajt...

2008. Január 15. - 14:22:45
Válasz #16

csudri

Vendég
Az a gond ezzel a listával, hogy nagyon szubjektív, ugyanis csak azokat a márkákat és termékeket tartalmazza, amiket a bb.com forgalmaz.  Pl. nincs benne a Biotech ill. a Biotech USA. Ok, hogy nem olyan über cégek, mint az agyon hypeolt ON és MT, de vannak jó termékeik, akár megfizethető áron is.

...moderálva

2008. Január 15. - 14:25:02
Válasz #17
Nem elérhető

Men


A SportRobit nem ám cikizni! :) A legjobb ár/érték aránya annak volt, 36 jó Magyar Forintért. Viszonyításképpen, a termbérletért 200 Ft.-ot kértek havonta akkoriban.

2008. Január 15. - 14:28:30
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az a gond ezzel a listával, hogy nagyon szubjektív, ugyanis csak azokat a márkákat és termékeket tartalmazza, amiket a bb.com forgalmaz.  Pl. nincs benne a Biotech ill. a Biotech USA. Ok, hogy nem olyan über cégek, mint az agyon hypeolt ON és MT, de vannak jó termékeik, akár megfizethető áron is.

moderálva

Egy lista, ami eladási adatok alapján készül és több, mint 400 forgalmazott márkát tartalmaz és egy olyan oldal eladási listája, amit naponta több tízezren látogatnak a világ minden pontjáról, az hogy lehetne szubjektív? Te érted azért, mit írsz le?

A biotech és biotechUSA azért nincs rajta, mert ez a két cég nem is létezik az USA-ban, csakhogy felhomályosítsalak!!! Az MLO rajta van egyébként, ha jól emlékszem a 300 hely körül.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 15. - 14:28:56
Válasz #19
Nem elérhető

tas



2008. Január 15. - 14:53:19
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 15. - 17:09:56
Válasz #21
Nem elérhető

Karcsi


A mamagam részéről annyit szeretnék hozzá füzni ehez a témához ,hogy amióta az extrémfittben vásárolok látom,hogy van értelme tápkiegészitőkre költeni-noxplode,cell mass,hyperdrol.stb szóval ezek tényleg működnek :-! (:-)

.......................moderálva

úgy hogy én maradok az extremefitt csúcs cuccainál  (:-) @:-)
 :-):-)::

2008. Január 15. - 18:03:00
Válasz #22
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 15. - 18:20:35
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 15. - 18:23:37
Válasz #24
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 15. - 18:24:37
Válasz #25
Nem elérhető

endre66



2008. Január 15. - 18:26:07
Válasz #26
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 15. - 18:32:49
Válasz #27
Nem elérhető

George


Én évekig azt szedtem...nyáron hazajöttem külföldről, sokkal könnyebb voltam mint mielőtt kimentem, mert kint se edzeni, se normálisan kajálni nem volt lehetőségem(időm). Már pár éve együtt toljuk a vasat Zsolti a békával, ő azt mondta akkor, hogy szerinte próbáljam ki ezt, akkor elég jól nézett ki, mondta, hogy Extremfit cuccokat használt. Hallgattam rá, nekem 1,5 hónap alatt 17 kg jött vissza...se túlzott elhízás, se pattanásos bőr(ami régen sajna jellemző volt), se turmix undor 2 hónap után.

...moderálva

Ma edzettem egy adag Arsonnal....órákkal edzés után is úgy éreztem, hogy megyek és megcsinálom megint az egészet. Én maradok ennél, mert nekem működik. Az emberek meg beszélnek mindenről, és nem lehet szart eladni kint sem nagy mennyiségben.

2008. Január 15. - 18:42:19
Válasz #28
Nem elérhető

George


Én nem ellene akarok beszélni egyik cégnek sem, nem származik belőle hasznom, hogy ki, hol vásárol. Azt is helyénvalónak tartom, hogy ha valaki letette egy cég mellett a voksát, akkor lojalitásból(esetleg mert olyan boltja van) a mellett kampányol. Csak be kell látni, hogy vannak jobb cuccok is, és sajna mi annyira eldugott helyen vagyunk itt Európa közepén, hogy ami kint természetes, itt nem annyira elterjedt. És ha valaki itt már megvetette a lábát, akkor az megpróbálja megvédeni a saját pozícióját, sokszor bármi áron. No nekem csak ezzel van problémám. Az emberek változnak, kipróbálnak új dolgokat, és azokat nem kellene piszkálni sztem, akik mernek kísérletezni mással. Főleg versenyzőkre gondolok itt, hiszen ők vannak a kirakatban, mindenki rajtuk méri le, hogy mi mennyire működik. És ezek az emberek sajna gyakran céltáblái lesznek a különböző cégeknek. Ez pl nem tetszik. Mindenki azt használ amit akar, ami neki a legjobban működik. Ez kb olyan, mint mikor egy ismerősömet azért basztatta igazoltatáskor rendőr, mert GSX-R 1000-el rohangál, a rendőrnek meg a Hayabusa tetszett...pedig az ráadásul még egy márka is.

2008. Január 15. - 18:52:18
Válasz #29
Nem elérhető

Bubee


Én nem ellene akarok beszélni egyik cégnek sem, nem származik belőle hasznom, hogy ki, hol vásárol. Azt is helyénvalónak tartom, hogy ha valaki letette egy cég mellett a voksát, akkor lojalitásból(esetleg mert olyan boltja van) a mellett kampányol. Csak be kell látni, hogy vannak jobb cuccok is, és sajna mi annyira eldugott helyen vagyunk itt Európa közepén, hogy ami kint természetes, itt nem annyira elterjedt. És ha valaki itt már megvetette a lábát, akkor az megpróbálja megvédeni a saját pozícióját, sokszor bármi áron. No nekem csak ezzel van problémám. Az emberek változnak, kipróbálnak új dolgokat, és azokat nem kellene piszkálni sztem, akik mernek kísérletezni mással. Főleg versenyzőkre gondolok itt, hiszen ők vannak a kirakatban, mindenki rajtuk méri le, hogy mi mennyire működik. És ezek az emberek sajna gyakran céltáblái lesznek a különböző cégeknek. Ez pl nem tetszik. Mindenki azt használ amit akar, ami neki a legjobban működik. Ez kb olyan, mint mikor egy ismerősömet azért basztatta igazoltatáskor rendőr, mert GSX-R 1000-el rohangál, a rendőrnek meg a Hayabusa tetszett...pedig az ráadásul még egy márka is.

Én ezzel értek teljesen egyet  :-){ (+)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index