2024. Április 27. - 08:14:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Melyik a legjobb protein izomnöveléshez?  (Megtekintve 69331 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 01. - 13:09:31
Megtekintve 69331 alkalommal
Nem elérhető

Johnnyx


Bevallom őszintén ennek a témának az ötletét loptam, méghozzá a bodybuilding.com fórumáról. Az ott leírtakat nagyon tanulságosnak találtam, ezért úgy gondolom itt is kitárgyalhatnánk ezt a témát.

Szóval szerintetek melyik a legjobb fehérje kiegészítő, melyikkel lehet a legnagyobb tömeget felpakolni, nektek melyik vált be?
Kiemelném, hogy az íz itt nem számít, annak úgy is külön topikja van.


Hogy elkezdjem a sort megosztom veletek, hogy nekem a kedvenc proteinem most a Nitro-Tech. Eddig egyetlen más terméktől sem nőttem ennyit, mint ettől. (Azt azért megjegyzem, hogy az igen népszerű ON 100% Whey-t még nem próbáltam, de azon kívül nagyon sok proteinnel próbálkoztam már.)  :-oD
Egyetek zabot!

2008. Március 20. - 19:21:24
Válasz #1
Nem elérhető

sbiggy


Felsorolnád azt a nagyon sok Proteint? ;D

2008. Április 02. - 18:34:44
Válasz #2
Nem elérhető

jack



 Helló!
 
 A Muscle Milket próbáltam,nagyon bejött.tömegezéshez szerintem kíváló.Egyböl rendbe jöttem töle,mert elötte tápkieg pihenöm volt,sajnos  !+"%
 Barackos mangó ízű volt,nagyon finom,de nem ez a lényeg  =/+'
 A Syntha-6 is elnyerte a tetszésemet,de még hogy,és még a jövöben fogom is használni.

   :-oD

 

 

2008. Június 14. - 10:47:45
Válasz #3
Nem elérhető

Zsoca


Hello!
Én most kezdtem el kb 3 hónapja gyurni! Heti 3 alkalommal járok terembe ahol elkészitett edzéster alapján edzek 1,5-2 órát!
Edzés után mindig beszedek 6-8 aminosavat!
Milyen szereket ajánlanátok 1 ilyen kezdőnek???

2008. Június 14. - 10:59:22
Válasz #4
Nem elérhető

endre66


Hi!
A szerek kifejezés nem a legszerencsésebb, inkább a kiegészítőket használd.  ;)

Mivel a topik nevében  fehérje szerepel, mondok pár sokak által imádott/megbecsült fehérjeforrást a szárnyashúson, marhán, tojáson, tejen, túrón stb túl...:

MuscleMilk-Cytosport
Optimum Whey-ON
Twinlab-Whey Fuel
Dymatize-Elite Whey
Nitrotech-Muscletech
Syntha-6-BSN
...
Attól is függ milyen állagú turmixot szeretsz, némi visszaolvasással és keresgéléssel sok hasznos infót találhatsz itt.

Szénhidrátos tömegnövelőből is van választék:
Up Your Mass-MHP
True Mass-BSN
Cytogainer
...

Ezekről csupa jót hallani, és jó részüket én is teszteltem már @:-)   
Az extremefit.hu-n is böngészhetsz. Hogy mennyit szánsz rá, az meg te tudod ;)
Multivitamint iktass be feltétlen, ha nem szeretnél sok bogyót szedegetni, akkor külön ajánlom a Dymatize Multivitaminját.

Aztán lehet fokozni a dolgot Glutaminnal is (MHP-Glutamin SR)
És érdemes mindenből nagyobb kiszerelést venni, mert gazdaságosabb. Nem kell mindent 1 hét alatt elfogyasztani  ;-oo-;

2008. Június 14. - 11:23:42
Válasz #5
Nem elérhető

blade


Nállam a probolic-sr.-MHP a tuti választás!! :-oD
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Június 14. - 12:46:31
Válasz #6
Nem elérhető

Johnnyx


A probolic tényleg nagyon jó protein. Bár afelől vannak kétségeim, hogy edzés utánra is ez lenne a legjobb (ahogy a reklámszöveg állítja), de estére, illetve napközbenre csak ajánlani tudom  :-oD
Egyetek zabot!

2008. Június 15. - 14:36:36
Válasz #7
Nem elérhető

Joel


Nekem a marhahus a király!! @:-)Csak ajánlani tudom mindenkinek!Semmilyen protein por még a nyomába se ér! @-o
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Június 15. - 14:51:50
Válasz #8
Nem elérhető

endre66


...mondok pár sokak által imádott/megbecsült fehérjeforrást a szárnyashúson, marhán, tojáson, tejen, túrón stb túl...

8-}
 ;-oo-;

2008. Június 15. - 20:54:32
Válasz #9
Nem elérhető

tomi


sztem az 5kilós protein a legjobb az izomnöveléshez  :-oD
Up the dose, lift the most!

2008. Június 28. - 23:24:02
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


en szalkasitasi idoszakban vagyok, eddig az universal es a ...... cuccokat hasznaltam,
de miota utanaolvastam az extremfit dolgainak, probalok atterni ezekre, mert amcsiban hasznalt, es jol bevalt termekekrol olvasok,
mig utolag ra kell jonnom, hogy a ...... inkabb kolt a reklamra, mint a fejlesztesre.
emellett azert nem mondhatom, hogy azok a kiegeszitok nem hasznaltak, de nincs a testepises mekkajaban neve a ......nek, es ez
mindent elmond rola.
szo mi szo jelenleg az ON 100%standard whey proteint hasznalom.
1 honap alatt 4 kilot fogytam es nem izomban.
176/92 vagyok jelenleg...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Június 28. - 23:24:02
Válasz #11
Nem elérhető

Gabe


miert nem latom a hozzaszolasom?
elobb moderatorhoz kerul?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Június 28. - 23:24:02
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


sztem az 5kilós protein a legjobb az izomnöveléshez  :-oD
ON 100% standard whey protein
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 01. - 23:58:31
Válasz #13
Nem elérhető

Gabe


Nekem a marhahus a király!! @:-)Csak ajánlani tudom mindenkinek!Semmilyen protein por még a nyomába se ér! @-o

ird le legyszives mennyit eszel meg belole naponta, hogy a testsulyodhoz szukseges feherjemennyiseget bevidd belole  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 02. - 16:46:12
Válasz #14
Nem elérhető

Joeker


Nekem a marhahus a király!! @:-)Csak ajánlani tudom mindenkinek!Semmilyen protein por még a nyomába se ér! @-o

ird le legyszives mennyit eszel meg belole naponta, hogy a testsulyodhoz szukseges feherjemennyiseget bevidd belole  ;D
2-3gramm/testsúlykilogramm kell fehérjéből minimum aztán hogy mennyi van a marhába nézz meg egy kcal táblázatot :-):-)::