2024. Április 27. - 10:47:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Melyik a legjobb protein izomnöveléshez?  (Megtekintve 69333 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 12. - 16:08:35
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


Igen fut, de a mi szintünkön(akik nem versenyeznek) nincs nagy jelentösége szerintem :-/--
Szerintem meg de... ))=/ ;D

részleteznéd?

Számít, mert a pocsolya túloldalán sem mindenki profi testépítő. Ott is vannak egyszerűszeretekedzeniakonditeremben emberek és egyép sportolók, atléták, akik tápkieget, fehérjét fogyasztanak.
Yeti megértette, hogy mire céloztam! (+) :-OO 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 17:10:23
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


ez az én formám, de sosem adom fel...  :)
még ha 10000 hozzászólás után is moderálva leszek, akkor sem  /:-)
Szard le Gabi, hogy basztatnak főleg olyan(ok) akinek nulla köze van a sportághoz.
Visszatérve a kérdéshez meglátásod jó mindig a szilárd étel legyen előtérben, másrészt lefekvés előtt ugyanolyan nagyszerű alternatíva a tojásprotein ami ugyanolyan hosszan szívódik mint a kazeinát mondjuk én ezeket a problémákat úgy hidalom át hogy van mindig itthon egy komplexebb profilú protein amiben van tojás, kazeinát ill. savó, plussz van egy szimpla tejsavó protein amit én inkább csak edzés után használok mert akkor kell a gyorsfelszívódás, mindig a komplexebb testesebb profilú porokat részesítem előnyben sajnos ezek drágábbak, nem véletlenül.
/:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 28. - 21:29:25
Válasz #62
Nem elérhető

Pity


Szerintem a legjobb protein izomnöveléshez:-főtt tojásfehérje
                                                           -csirkemell
                                                           -Optimum Nutrition 100% Whey (nemtom nekem a duplacsokis nagyon de nagyon bejött ízre is..) :-oD ;)

2009. Február 09. - 13:09:51
Válasz #63
Nem elérhető

Rob


Vki fogyasztott már Twinlab fehérjét?
Mik a tapasztalatok? Emészhetőség,íz?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Május 03. - 22:59:25
Válasz #64
Nem elérhető

xinitrc


A Twinlab jó minőség, bár ízre elég lagymatag, pl. reggelire zabbal (hacsak nem turmixolod) ehetetlen.
Viszont izolátum, ami ugye nem mindegy. Én próbáltam mindkét ízben, csokis és vaníliás, az utóbbi jobb szerintem.
Egyébként most is azt használom, az ára nagyon lemenet, legalábbis én 9990ért veszek 2,4kg.-at.
Üdv

2009. Július 30. - 12:30:23
Válasz #65
Nem elérhető

kajak


Hi!
A szerek kifejezés nem a legszerencsésebb, inkább a kiegészítőket használd.  ;)

Mivel a topik nevében  fehérje szerepel, mondok pár sokak által imádott/megbecsült fehérjeforrást a szárnyashúson, marhán, tojáson, tejen, túrón stb túl...:

MuscleMilk-Cytosport
Optimum Whey-ON
Twinlab-Whey Fuel
Dymatize-Elite Whey
Nitrotech-Muscletech
Syntha-6-BSN
...
Attól is függ milyen állagú turmixot szeretsz, némi visszaolvasással és keresgéléssel sok hasznos infót találhatsz itt.

Szénhidrátos tömegnövelőből is van választék:
Up Your Mass-MHP
True Mass-BSN
Cytogainer
...

Ezekről csupa jót hallani, és jó részüket én is teszteltem már @:-)   
Az extremefit.hu-n is böngészhetsz. Hogy mennyit szánsz rá, az meg te tudod ;)
Multivitamint iktass be feltétlen, ha nem szeretnél sok bogyót szedegetni, akkor külön ajánlom a Dymatize Multivitaminját.

Aztán lehet fokozni a dolgot Glutaminnal is (MHP-Glutamin SR)
És érdemes mindenből nagyobb kiszerelést venni, mert gazdaságosabb. Nem kell mindent 1 hét alatt elfogyasztani  ;-oo-;





Nincs halálra nyomva, reklámozva de űtős protein Peak Anabolic Protein Superior 25 g-ban kb 21 g protein konct.izolátum.hidratát. Meg plussz amit beletömtek. Nem beszélve az aminóbázis %-os értékeiről, felszívódás gyorsítokról!!! Persze most sokan rinyálnak hogy sója is van benne!!  Meg ízre így meg úgy.  Én a Dymatizet egy közepes minőségnek tartom. Syntha6 hosszú felszívódás, túl van lihegve. Íze tényleg jó, de számomra csak ennyi. ON, hát igen az a másik szuper protkó!!!

Én most kezdtem el a Gaspary Myo Fusiont, még korai róla regényt írni, de szerintem is magas minőségű!!!!!