2024. Május 19. - 15:17:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: My Transformation avagy tinistack kolarovszki-módra  (Megtekintve 38377 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 31. - 12:27:45
Válasz #60
Nem elérhető

darknight


Úgy néz ki hoyg sikerült kisilabizálnom a stack-et ami homlokegyenest más az előbb leírtakhoz képest !+"%

Tehát így fog kinézni
Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 rendeltetés szerűen
Anator P70 edzés után 1 adag
Elite Whey napi 5adag
N.O.-Xplode edzés előtt 2adag
Nitrix napi 3x3kapszula étkezés előtt
Glutamine-sr  napi 10-20gramm

a tesztet előreláthatólag jövő héten vagy az azutáni héten fogom kezdeni és minden változásról be fogok számolni nektek kedves fórumozók ;-oo-;

Addig is a segítségeteket kérném a Mass-FX vs. Pro-Anabol vs. Hyperdrol X2 kérdésben...

előre is köszönöm a válaszokat
Üdv kola

Szia Zoli!

Nem rossz stack (sőt, egyáltalán nem az), de én a Te helyedben 1-2 helyen változtatnék.

Korábban írtad, hogy Neked az Anator nagyon bevállt, de én javasolnám helyette a Dark Matter-t. Próbáltam már mindkettőt, az Anator elsőre borzasztó, másodjára már jobb, és a végére már egészen meg lehet szokni.

Ellenben a Dark Matter már elsőre is egy ízélmény (még az általam utált fruit punch íz is :-oD), emellett hatásilag sem marad le az Anator mellett, sőt...

Jelenleg számomra az első számú edzés utáni "anyag" a Dark Matter, egyenlőre magabiztosan áll a dobogó legfelső fokán (talán majd a BSN: Volumaize meginogtathatja, ha megjelenik valamikor mostanában).

Tesztoszteron-fokozónak pedig a Novedex XT helyett én az Anabolic Xtreme:Advanced PCT-jét ajánlanám, vagy esetleg gyengébb alternatívának a T-Bomb II.-t az MHP-től. A Novedex nekem speciel totál lenyomta a libidót, egetverő tesztóhatást pedig nem tapasztaltam.

Az Advanced PCT-t még nem használtam, most a 3-AD-t követő utókúrában lesz bevetve, de az eddig olvasottak-tapasztaltak alapján erősebb, a libidóhoz mégis kevésbé durván nyúló terméknek tűnik a PCT, mint a Novedex.

A többi cucc szerintem OK, elég ütős kis termékkombináció lesz megfelelő kajával és edzéssel.

Még annyi kérdésem lenne, hogy a BSN cuccai már az új, AVPT Multi-Action Matrix termékvonal részei, vagy még a régi, sima kiadás?

Sik sikert =/+' :-oD!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 31. - 15:11:28
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


Csatlakozom a lovaghoz, novedex xt nekem is levitte a libidót szinte az 1. szemtől kezdve, viszont az advanced pct bexarás, van tőle libidó rendesen. Bár kifejtette már Steve hogy a magas tesztoszintnek és a libidónak nincs köze egymáshoz, viszont én a libidót elsődlegesnek tartom, ezért jobbnak is tartom az advanced pct-t  :-oD

2008. Július 31. - 17:21:40
Válasz #62
Nem elérhető

Kola


Rendben akkro a Novedex-XT-t leváltom a PCT-re de az Anator P70-ből még nem engedek... 8-)
Szerintem majd a későbbi hónapokban fogok összeismerkedni a Dark Matter-rel :-oD

Gondolkozom még a BAM-on csak tanácstalan vagyok vele kapcsolatban mivel nem tudom hoyg szükséges-e utána pct-t tartani... ebben várom a segítségeteket... ?:-/

a BSN cuccok már az AVPT Multi-Action Matrix termékvonal részei...

köszönömk az eddigi segítségeteket @:-)

Üdv kola
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Július 31. - 19:45:51
Válasz #63
Nem elérhető

Kola


Tehát akkro így fog kinézni 1 napom a "teszt" alatt

1.étkezés     100gramm zabpehely+2adag Elite Whey+multivitamin+BAM vs. PCT
2.étkezés     4egész tojás+3tojásfehérje+80gramm tészta
3.étkezés     150gramm hús+100gramm rizs+PCT(ez még nem biztos)
4.étkezés     1,5adag Elite Whey+60gramm rizs

Pre-workout  2adag N.O-Xplode+5gramm Glutamin
During workout 10gramm Glutamine+30gramm dextróz

Post-workout 1adag Anator P70

5.étkezés   150gramm hús+100gramm rizs+BAM vs. PCT
6.étkezés   100gramm hús+50gramm rizs+saláta

Pre-bed      1,5adag Elite Whey+50gramm zabpehely+125gramm zsírszegény túró


A napi vízbevitelem olyan 4-6liter között van, igen változó mondhatni hoyg környezetfüggő. !+"%

Naggyából ennyi lenne az étkezéem 1 napra lebontva.Minden héten van 1-2 olyan nap amikor azt eszem amit csak akarok
 nekem ez vált be, amúgy is elég vékony típusú ember vagyok szóval nagy kalamajkát nem igen tud okozni.

A teszt kezdésénél jelentkezem az adatokkal és az edzéstervvel is.

Üdv kola
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Július 31. - 19:57:28
Válasz #64
Nem elérhető

Kola


Kihagytam a Nitrixet ami az 1., 3. és a 6.étkezés előtt 30perccel kerül felhasználásra
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 01. - 16:54:08
Válasz #65
Nem elérhető

Kola


Berendeltem a cuccokat ha minden igaz akkor kedden kezdetét veszi a játék... :-/- :-/-
 @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 01. - 17:16:02
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Berendeltem a cuccokat ha minden igaz akkor kedden kezdetét veszi a játék... :-/- :-/-
 @:-)

Várjuk majd a beszámolót  :-<

2008. Augusztus 05. - 12:06:05
Válasz #67
Nem elérhető

Kola


Megérkeztek a cuccok @:-)
Már megvolt a szertartás-szerű kicsomagolás is !+"%
Jövőhéttől kezdem el szedni a kiegeket és ígérem hoyg részletesen beszámolok a fejleményekről!

Üdv kola
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Augusztus 08. - 22:00:47
Válasz #68
Nem elérhető

Kola


Sajnos úgy néz ki hoyg a topikom csúszni fog 1-2hetet ezért szeretnék elnézést kérni tőletek... :-){
Mert lesz még 1-2 fesztivál amit muszály bevállalnom... de ígérem nem fogjátok megbánni... 8-)

sorry...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 01. - 20:38:52
Válasz #69
Nem elérhető

darknight


Sajnos úgy néz ki hoyg a topikom csúszni fog 1-2hetet ezért szeretnék elnézést kérni tőletek... :-){
Mert lesz még 1-2 fesztivál amit muszály bevállalnom... de ígérem nem fogjátok megbánni... 8-)

sorry...

Na mi a helyzet Kolarovszki kolléga ;-oo-;! Indítsa a tesztet, hogy követhessük a fejlődését és jöjjenek végre azok a before-after képek is ;D!

Ne hagyja, hogy God és az Ogresaurus elhúzzanak!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Szeptember 01. - 22:08:34
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos úgy néz ki hoyg a topikom csúszni fog 1-2hetet ezért szeretnék elnézést kérni tőletek... :-){
Mert lesz még 1-2 fesztivál amit muszály bevállalnom... de ígérem nem fogjátok megbánni... 8-)

sorry...

Na mi a helyzet Kolarovszki kolléga ;-oo-;! Indítsa a tesztet, hogy követhessük a fejlődését és jöjjenek végre azok a before-after képek is ;D!

Ne hagyja, hogy God és az Ogresaurus elhúzzanak!

  >:D >:D >:D

Pedig elhúzunk  :-}  >:D

2008. Szeptember 01. - 22:09:51
Válasz #71
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 02. - 15:10:53
Válasz #72
Nem elérhető

Kola


Rajta vagyok a dolgon fórumozótársaim...
csak volt még 1-2 kiegészítő ami itt porosodott és még azokat nyűvöm (már csak ezen a héten)!
Köszönöm hoyg gondoltatok rám is... ****)
God és Hopika menjetek nyugodtan ha minden jól megy utolérlek titeket!!!(valamikor) ****:))))))
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 07. - 13:10:39
Válasz #73
Nem elérhető

Kola


Üdv!
Holnaptól kezdem  a fentebb felsorolt kiegészítők szedését...
Az edzés a következőképpen fog alakulni heti 4-5 alkalommal...

1.hét NME-edzés
2.hét Kar és mell specifikus edzés (heti 2 alkalommal)
3.hét Kis ismétlés-számmal és nagy súlyokkal
4.hét Kar és mell specifikus edzés (heti 2 alkalommal)

Az étkezés is hasonló lesz a már felsorolthoz kivéve annyit hogy a hús felét (lesz hogy egészét) halból fogom fedezni. Illetve még annyi hogy a hús mennyiségét meg fogom emelni 600-700 grammra naponta és ugyanakkor a turmixok mennyiségét megtartom. Ha ennek hatására elkezdek jobban zsírosodni akkor természetesen csökkentek majd belőle.

De inkább leírom a változásokat az étrendemben...

1.étkezés 30perccel előtte Nitrix  2adag Elite Whey+4tojás+100gramm zabpehely+ 1 kanál nutella (remélem nincs harag sztereó)+PCT+multivitamin+
2.étkezés 150gramm hús+80 gramm rizs
3.étkezés előtte Nitrix 150 gramm hús+4tojás+100gramm tészta (durum)+PCT
4.étkezés  1-2 proteinszelet vs. turmix (1 adag Elite Whey+80gramm zabpehely+1 kanál nutella+0,5 liter tej)+2tojás

Pre-workout 2adag N.O.-Xplode+5-10gramm Glutamine-Sr

During.workout 5-10gramm Glutamine-Sr+1 kanál Regeneration-X

Post-workout 1 adag Anator P70

5.étkezés előtte Nitrix 150gramm hús+100gramm rizs+PCT
6.étkezés 100-150gramm hús+80gramm tészta

Pre-bed turmix (1 adag Elite Whey+50gramm zabpehely+1 kanál nutella+0,5 liter tej)

éjszaka felébredve fogok még 1 Elite Whey turmixot 1 kis zsírszegény túróval illetve pufirizzsel enni persze csak akkro ha felébredek.
A tojásokat megfőzve kajálom.

A pontos edzéseket is leírom majd edzések után...

Várom az építő jellegű hozzászólásokat... ****) ****:))))))
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Szeptember 08. - 20:34:49
Válasz #74
Nem elérhető

Kola


Üdv!

Túl vagyok az 1. edzésen a kiegekkel...

Remek bedurranás, fokozott koncentráció jellmezte a mai edzésemet :-)!

Tehát a gyakorlatok amiket végeztem: Mell- Fekvenyomás 10x10 (az első 3 sorozat 60kg-al a többi 70el)iszonyatosan sokat kivett belőlem...
                                                         -Ferdepados nyomás 5x10 (első 2 sorozat 40kg-al utolsó 3 pedig 50 kg-al)
                                                          -Tárogatás 3x14(14kg-al)

                                                    Bicepsz - Állva rúddal 10x10 (a súlyt nem néztem csak érzésből csináltam)
                                                               - Egykezes bicepszgyakorlat 5x10(14,18,madj az utolsó 3 20kg-os kézisúlyzóval)


Hihetetlenül elfáradtam az edzés végére de 30perccel később újraéledtem...

még 1 kajálásom van hátra igaz nagyon nehéz betartani valószínűleg csökkentek majd az adagokon...

ui.: még mindig remek feszülést érzékelek ****:))))))
A lehetetlen méltatlan az emberhez...