2024. Május 15. - 11:05:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Reloaded: tömegnövelés "muszájdzsekiben"  (Megtekintve 38026 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 06. - 15:30:14
Válasz #45
Nem elérhető

endre66


Ma elkerültem a termet, de a tegnapi mell jól sikerült. Töltögetem a rizst magamba, husikát, és becsúszott egy kis szemét kaja is, kolbis szendó  O0 

Csengetnek, kimászok az ágyból, felveszek egy gatyát, gls, üdv, átvétel, aláír, szevasz... (:-)   VICtor, kösz mégegyszer! Bár a Help Desken a játék moderálva lett, így nem mindenkinek tiszta, de érdemes volt játszani! Nyertem egy BSN Dessert Proteint!

Megsimogattam, beszéltem hozzá, megszorongttam, megnyugtattam, mondtam neki, hogy ne ijedjen meg, sokat utazott, épségben megérkezett Szegedre, és hamarosan el is fogom fogyasztani.

A BSN Dessertről (fresh cinnamon roll-fahéjas) pedig csak annyit, hogy: gut, good, bine, bouno, jó!!!   Well done BSN!

Jah, le is fényképeztem ;)

2008. Május 06. - 15:53:55
Válasz #46
Nem elérhető

endre66


Hmmm....olyan Muscle Milk hegy van építve a boltba, hogy oda****ztem a gatyámba, amikor körbesétáltam...egyszerű vidéki embör vagyok, én minden apróságnak tudok örülni.  @-o  Azt azért nem olyan könnyű elvinni onnan  ;D

2008. Május 06. - 15:55:12
Válasz #47
Nem elérhető

endre66


Amúgy van 2 fehér (beteg)bölény before kép, de majd a teszt végén teszem be az aftörösökkel együtt... 8)

2008. Május 06. - 17:25:39
Válasz #48
Nem elérhető

fastor


Amúgy van 2 fehér (beteg)bölény before kép, de majd a teszt végén teszem be az aftörösökkel együtt... 8)

MOST KÉRJÜK >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 06. - 17:42:07
Válasz #49
Nem elérhető

endre66


Nesze egy before, csak fastornak  ))=/

2008. Május 06. - 17:45:09
Válasz #50
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 07. - 12:24:13
Válasz #51
Nem elérhető

endre66


Megvolt a láb, nem pöcsöltem, 3 gyakorlatot csináltam, feszítőt, lábtolót és hajlítót. Nagyon éreztem, klassz volt. Hányás közeli érzést extra sokáig sikerült fenntartanom, szédelegtem rendesen. Olyan mérges voltam, hogy majdnem elkezdtem dobálni a falakat a teremben súlyzóval, hátha ütök egy ablakot rajta  :-/-...légkondi ide vagy oda, olyan undorító levegő van abban a ****** teremben, mint egy oduban, pedig a belmagasság frankó. Már alig tudok sétálni, holnapra rendelek Extremefites tólószéket... ;D

2008. Május 07. - 15:05:20
Válasz #52
Nem elérhető

endre66


Lényegretörő leszek, és visszafogott...

Libidó:   :-O :-O :-O     :o   :o   :o       @-o      @-o    @-o

2008. Május 07. - 15:12:49
Válasz #53
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lényegretörő leszek, és visszafogott...

Libidó:   :-O :-O :-O     :o   :o   :o       @-o      @-o    @-o
Na végre!
 ;D ;D ;D

 Łł= ;-oo-;


Aztán tessék ügyesen beosztani a napot!


 :-} =/+' :-oD /7% <3! :-)o-: :-OO --) :-O <3! :-p :-)o-: <:-) /7% 8-) :-/- o:) :-)(-: :-)- :-){ :-! :-* {-)



 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 07. - 15:24:22
Válasz #54
Nem elérhető

endre66


Meglesz főnök, meglesz!   /:-)

Ezt kihagytad....

2008. Május 07. - 16:18:59
Válasz #55

Pain

Vendég
Lényegretörő leszek, és visszafogott...

Libidó:   :-O :-O :-O     :o   :o   :o       @-o      @-o    @-o

Ami nem is baj!!!  @:-)

2008. Május 07. - 17:28:49
Válasz #56
Nem elérhető

endre66


Kicsit off:  BSN Dessert Proteint csak tejjel igyuk, ég és föld a vizes és a tejes verzió. Én vizes vagyok, de nem zárkózom el a tej ellen, mert ez aztán kimagaslóan fincsa! Vetekszik a Muscle Milkkel. 

2008. Május 07. - 18:00:42
Válasz #57
Nem elérhető

ViCtor


Csak csajjal igyuk  :o ;D jjjaaaaa, csak tejjel:) Tök mindegy. Én anno hidegvíz, jég, és bsn dessert fahéjasat dobtam össze a tekergőbe(turmixer). És úgy is fincsy!!!

De mostanság már se víz, se tej, csak... leterítem az üveglapra, plasztik karival egyenesbe húzom, és szívóval felhörpintem a nózimba!
 ::)

A Desszert protkódra pedig visszatérve annyit, h én is köszönöm Efitéknek,h a kiszállítást és a cucc felét ők állták! Imádom őket, minden lehetőségben benne vannak. Ez is csak példázza! ...Te meg csak élvezzed a fájnőlt' Endrew-kám!

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Május 07. - 18:12:49
Válasz #58
Nem elérhető

endre66


Csak csajjal igyuk 

Ne is mondd! Nem győzöm dugogatni.  O0 Mármint előle. Még jó, hogy csak másfél méter magas az aranybogaram, így bármelyik polc teteje megteszi biztonságos helynek... :-OO  Gonosz vagyok, önző állat  >:D
Amúgy az ilyen cuccokat (fehérjéket) mindig letesztelem rajta is (csak egy-két korttyal), ha neki ízlik, mindenki kajolni fogja...márpedig ez neki (is) bejött. 8-)
A reklámszöveg gyakran bebolondítja az embert, de ő ezeket nem olvassa, így kiszűröm a placebó hatást, ízre legalábbis...

2008. Május 07. - 18:50:50
Válasz #59
Nem elérhető

fastor


Lényegretörő leszek, és visszafogott...

Libidó:   :-O :-O :-O     :o   :o   :o       @-o      @-o    @-o

hétvégén bnömnél is ez votl a reakció :-O
aztán ennyit a 8 óra alvásról ;D  <3! :-)- :-)(-: :-)o-: :-)(-: :-)o-: {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó