2024. Április 29. - 00:40:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43760 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 24. - 14:26:44
Válasz #120
Nem elérhető

fastor



bocsánat bocsánat, úgy volt hogy lessznek fotók meg edzés, de 3 om napja eléggé zsufoltan vagyok+magánélet, leugrott jó 3 kiló :'(
holnap edzés, jövöhéten tesztzárás és elnézést
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 29. - 22:16:05
Válasz #121
Nem elérhető

fastor


ZÁrom a tesztet gyerekek ;D
bocsi hogy megkésve, kicsit K.O volt a hetem, péntek óta, votl egy karedzés, leírva, majd holnap begépelem, ma tesztzárás @:-)

adatok ;D kezdés-------> vég
súly: 73.5 kiló-------->76kg @:-)
MEll:simán :101 levegö:106-------->102,107 :)
Kar:jobb:35, ball34.5----->35,5 ,36 @:-)
ALkar:jobb:29 ball: 31-----> 29,31 :-\
Comb:53----->55 @:-)
Vádli35-36-----35,35 :P
CSípö:88---->85 <3!
derék:simán:82, kitolva:83  bahúzva:73 feszítve:78----->79,82,75,78 <3!
nah szóval izom jött zsír ment ;D
ennek örülök ;D
képek szarok lettek, kettöt rakok be de tényleg gázak ;D
jah a másik hogy a vállam miatt két hete nem edzettem se vállra se mellre se hátra szóval emiatt sem nött anyit mint a súlyom indokoltá tenné...
de még így is jó volt @:-)
most még egy két hetet edzek aztán pihi mert az izületeimet kikészítettem, aztán nyár közepétöl durrbele =/+' :-oD /7% {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 31. - 16:38:26
Válasz #122
Nem elérhető

fastor


nah ittvannak a képek :P
nem a legjobbak, szar fény stb ezt modntam, ereket kéretik nézni, jó az AX combó ;D
levezetése után eröteljes álmosodás de ténlyeg :-[ no energia, álmos az ember egész nap :-\
jah lezártam a tesztet és most 77 vagok O0
ez súlyrekord @:-) @-o
KÖSZÖNÖM A LEHETÖSÉGET, ÉS A SZAVAZATOKAT AKIK RÁM SZAVAZTAK, ÉS MDINEKINEK AKI OLVASTA, KOMMENTÁLTA A FEJLÖDÉSEM @:-)

the end ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó