2024. Május 14. - 02:29:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80690 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 20. - 15:49:07
Válasz #270
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
George szerintem ne indulj versenyen.
Az egész testépítés hanyatlóban van tiszta ciki az egész! :D

2008. Május 20. - 15:50:50
Válasz #271
Nem elérhető

endre66


A genetikád is csak négy alá... o--O
Meg eltávot kell kérjél majd a tábornoktól  8-}

2008. Május 20. - 15:52:23
Válasz #272
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A genetikád is csak négy alá... o--O
Meg eltávot kell kérjél majd a tábornoktól  8-}

Kitől? Tábornoknőtől :D :D :D

2008. Május 20. - 15:53:45
Válasz #273
Nem elérhető

George


Na szép. Most mégis kikerült a titkos fotóm --) Oké, kicsit túlzásba vittem a hashajtót, hogy beférjek a súlyba :-Đ Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o

2008. Május 20. - 15:54:40
Válasz #274
Nem elérhető

FirstLady


George szerintem ne indulj versenyen.
Az egész testépítés hanyatlóban van tiszta ciki az egész! :D


De george indulhat, de fontos, hogy jóval előtt elkezdje azokat mondani,hogy "nagy dolog van készülően", "ilyen még sohasem volt Magyarországon" Ha túl van rajta, számolja össze, hogy mennyibe került az neki (mindent bele kell számolni, és ha más adta rá a pénzt, akkor is sajátjaként kell feltüntenti!!!). Plusz pontos kilométer elszámolást kérünk, ill. még bele kell venni, hogy kinek-hogyan-miért-mennyit segített  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Most csak ez jut eszembe hirtelen :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 15:56:17
Válasz #275
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o
Húúú, az milyen müsor?!  @-o

Mehetek, mehetek???!!!!   :-OO
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 15:58:33
Válasz #276
Nem elérhető

FirstLady


Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o
Húúú, az milyen müsor?!  @-o

Mehetek, mehetek???!!!!   :-OO
http://szexivagynem.frissnet.hu/
szerintem kiöregedtél :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 15:59:10
Válasz #277
Nem elérhető

George


Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o
Húúú, az milyen müsor?!  @-o

Mehetek, mehetek???!!!!   :-OO
Az hasonló, mint a Studio fellépés. Csak ott szerintem rádnyomná Tóth Vera, hogy te már túl sok vagy neki @-o

2008. Május 20. - 16:01:10
Válasz #278
Nem elérhető

George


Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o
Húúú, az milyen müsor?!  @-o

Mehetek, mehetek???!!!!   :-OO
http://szexivagynem.frissnet.hu/
szerintem kiöregedtél :D :D :D :D
Na most miért kell elrontani a motivációt :'( Ez kész...elmegyek inkább lánybúcsúkra pezsgőt tölteni 8-)

2008. Május 20. - 16:02:44
Válasz #279
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Amúgy meg nem versenyre készülök, hanem a Szexi vagy nem c. műsorba...de látom Steve már a hardcore Túl szexi változatra hajt @-o
Húúú, az milyen müsor?!  @-o

Mehetek, mehetek???!!!!   :-OO
http://szexivagynem.frissnet.hu/
szerintem kiöregedtél :D :D :D :D
Most mér...?  :-[ :'(

Mint a Studio-s? Miért itt is kürt kell nyomni?  :o

Max. nem feszítek majd...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 16:07:58
Válasz #280
Nem elérhető

endre66



Max. nem feszítek majd...  ;D
Majd hátulról beordítunk, hogy NE FESZÍCCCSSÉÉÉ'!

 ;)

2008. Május 20. - 16:10:09
Válasz #281
Nem elérhető

FirstLady


Most mér...?  :-[ :'(

Mint a Studio-s? Miért itt is kürt kell nyomni?  :o

Max. nem feszítek majd...  ;D
Mindeketten öregek vagytok, dolgozzátok fel :D csak 10-14 év közöttiek vannak versenyben :D
És dzsordzsnak igaza van, leszavazna mindkettőtöket a tóth vera meg a liptai klaudia, meg a soma is :D

Inkább az új szexistestépítősbe tőtögessétek a képeket, oszt mi eldöntjük, hogy szexi vagy nem :D :D :D
És nemér szivecskéket meg ilyeneket rakni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

(mondjuk mernénk mi ellent mondani ::) !+"% ;D )

George: pontosabban: Ne feszíccséééé beeee :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 16:15:45
Válasz #282
Nem elérhető

George


George szerintem ne indulj versenyen.
Az egész testépítés hanyatlóban van tiszta ciki az egész! :D


De george indulhat, de fontos, hogy jóval előtt elkezdje azokat mondani,hogy "nagy dolog van készülően", "ilyen még sohasem volt Magyarországon" Ha túl van rajta, számolja össze, hogy mennyibe került az neki (mindent bele kell számolni, és ha más adta rá a pénzt, akkor is sajátjaként kell feltüntenti!!!). Plusz pontos kilométer elszámolást kérünk, ill. még bele kell venni, hogy kinek-hogyan-miért-mennyit segített  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Most csak ez jut eszembe hirtelen :D
Hmmm...azért ebben van némi igazság, mert tényleg rohadt sokba kerül, ha komolyan csinálja az ember. Ha meg segítettem valakinek, akkor leginkább önzetlenül tettem, nem vertem nagydobra, hogy tudja meg ország-világ, hogy én milyen rendes gyerek vagyok. Olyan is volt már, hogy azt mondta, hogy "bocs, de most nem..." . Azért, mert én döntöm el, hogy kinek és mikor segítek, és nem csinálok magamból mártírt. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tesz meg ezért a sportért, vagy azokért az emberekért, akik komolyan veszik a testépítést. De soha nem fogtok tőlem olyat hallani(olvasni), hogy "jaj, de sokba fájt ez most nekem".

2008. Május 20. - 16:19:34
Válasz #283
Nem elérhető

FirstLady


Hmmm...azért ebben van némi igazság, mert tényleg rohadt sokba kerül, ha komolyan csinálja az ember. Ha meg segítettem valakinek, akkor leginkább önzetlenül tettem, nem vertem nagydobra, hogy tudja meg ország-világ, hogy én milyen rendes gyerek vagyok. Olyan is volt már, hogy azt mondta, hogy "bocs, de most nem..." . Azért, mert én döntöm el, hogy kinek és mikor segítek, és nem csinálok magamból mártírt. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tesz meg ezért a sportért, vagy azokért az emberekért, akik komolyan veszik a testépítést. De soha nem fogtok tőlem olyat hallani(olvasni), hogy "jaj, de sokba fájt ez most nekem".

Hát igen, ez a helyes hozzáállás... Łł= :-!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 16:20:48
Válasz #284
Nem elérhető

endre66


„…aki ad, mélyebbről van kötve, mint az, aki kap, mert nem a szükséglet köti, hanem a bőség..
Az igazi kényszer sohasem a hiányok betöltése, hanem a fölösleg elajándékozása. Aki ad, az elfogadóra jobban rá van szorulva, mint aki elfogad, az adakozóra.”

                                             Hamvas Béla