2024. Április 28. - 21:16:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MAP-AX teszt by ati75  (Megtekintve 33853 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 28. - 18:08:20
Megtekintve 33853 alkalommal
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

A szavazatoknak hála ismét itt lehetek közöttetek, ezer köszönet érte, és köszönöm Steve-nek és az extremefit-nek az újabb lehetőséget.
Magamról: 33 éves vagyok, 3 éve edzek és nem csak "lejárogatok"... ;D amúgy 5-6 éve edzek.. 188 cm vagyok, és jelenleg 103,5 kg. A Gaspari teszt óta 3 kg-ot híztam, mivel Mass-Tech-et és Up your Mass-t nyomtam folyamatosan és kicsit "lazítottam" a testépítős étrenden... 8-) Mától kezdem a tesztet, napi 3x1-et szedek a Mass-Fx-ből és a Hyperdrol-ból. A kapott termékek mellett használok még Mass-Tech-et ( reggel 2-3 kanállal zabpehellyel), multimineral complexet, multivitamint és C vitamint, valamint Releve-t a jobb izületi és izomregenerálódásra.
Heti 4 edzést csinálok, ismét egy fekvenyomóra készülök, igy heti két fekvenyomás van:
-mell,tricepsz
-váll,bicepsz,has
-láb,alkar
-fekvenyomás, hát

Képek a Gaspari tesztből: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=376.135

2008. Április 28. - 21:37:18
Válasz #1
Nem elérhető

Xéna


Ati mai fekvenyomó edzése!

2008. Április 28. - 21:55:47
Válasz #2
Nem elérhető

moszad


Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 28. - 23:29:15
Válasz #3
Nem elérhető

ati75


Sziasztok!

Xéna, köszi a képeket!

Tehát megkezdem én is, egy mell-tricepsszel nyitottam ma este:

-fekvenyomás:60 kg x8,100x8,130x6,145x6,160x5,170x3x2
-deszkás nyomás (3 deszkával):100x8,130x8,165x4
-tárogatás:22 kg x10,28x10,36x8

-Tate nyomás:22 kgx8,28x8,36x8
-állva egykarú tricepsz:16 kgx10,22x8,26x8
-tricepsz lenyomás: 40x10,50x8,60x8

Edzés előtt használtam a Plasmacore-t, egy adagot vettem be és a szokásos "csőlátást" hozta, durrantott is rendesen,nem igazán szeretem a gyümölcspuncs ízt, de ez elég iható, sokkal enyhébb íz mint pl. a Cell-Tech gyümölcspuncs ízben. Kicsit csomósodott, de legközelebb jobban elkeverem.
A Freak Fix is csomósodott, de majd turmixgépben fogom megcsinálni és akkor rendben lesz.

A kajával visszaálltam a "testépitősre", nincs már pizza meg palacsinta... 8-)

Most alvás, mert nagyon elfáradtam..

2008. Április 28. - 23:57:18
Válasz #4
Nem elérhető

Xéna


Sziasztok!

Xéna, köszi a képeket!

Tehát megkezdem én is, egy mell-tricepsszel nyitottam ma este:

-fekvenyomás:60 kg x8,100x8,130x6,145x6,160x5,170x3x2
-deszkás nyomás (3 deszkával):100x8,130x8,165x4
-tárogatás:22 kg x10,28x10,36x8

-Tate nyomás:22 kgx8,28x8,36x8
-állva egykarú tricepsz:16 kgx10,22x8,26x8
-tricepsz lenyomás: 40x10,50x8,60x8

Edzés előtt használtam a Plasmacore-t, egy adagot vettem be és a szokásos "csőlátást" hozta, durrantott is rendesen,nem igazán szeretem a gyümölcspuncs ízt, de ez elég iható, sokkal enyhébb íz mint pl. a Cell-Tech gyümölcspuncs ízben. Kicsit csomósodott, de legközelebb jobban elkeverem.
A Freak Fix is csomósodott, de majd turmixgépben fogom megcsinálni és akkor rendben lesz.

A kajával visszaálltam a "testépitősre", nincs már pizza meg palacsinta... 8-)

Most alvás, mert nagyon elfáradtam..



Ati!

Állat voltál ma edzésen!
Amikor fekve nyomtál,megállt az élet a teremben!
Vigyázz a tápkiegekre,nehogy amíg alszol,a 7hetes francia bulldog-sicu,mopsz fenotípusú kis Ronnie bekajálja!

2008. Április 29. - 07:00:59
Válasz #5
Nem elérhető

BeLo


Sok sikert a teszthez!!!!! @:-)

2008. Április 29. - 07:17:54
Válasz #6
Nem elérhető

ati75


Sziasztok!

Xéna, köszi a képeket!

Tehát megkezdem én is, egy mell-tricepsszel nyitottam ma este:

-fekvenyomás:60 kg x8,100x8,130x6,145x6,160x5,170x3x2
-deszkás nyomás (3 deszkával):100x8,130x8,165x4
-tárogatás:22 kg x10,28x10,36x8

-Tate nyomás:22 kgx8,28x8,36x8
-állva egykarú tricepsz:16 kgx10,22x8,26x8
-tricepsz lenyomás: 40x10,50x8,60x8

Edzés előtt használtam a Plasmacore-t, egy adagot vettem be és a szokásos "csőlátást" hozta, durrantott is rendesen,nem igazán szeretem a gyümölcspuncs ízt, de ez elég iható, sokkal enyhébb íz mint pl. a Cell-Tech gyümölcspuncs ízben. Kicsit csomósodott, de legközelebb jobban elkeverem.
A Freak Fix is csomósodott, de majd turmixgépben fogom megcsinálni és akkor rendben lesz.

A kajával visszaálltam a "testépitősre", nincs már pizza meg palacsinta... 8-)

Most alvás, mert nagyon elfáradtam..



Ati!

Állat voltál ma edzésen!
Amikor fekve nyomtál,megállt az élet a teremben!
Vigyázz a tápkiegekre,nehogy amíg alszol,a 7hetes francia bulldog-sicu,mopsz fenotípusú kis Ronnie bekajálja!

A teremben lévő tanítványaid hasonlóan nagy intenzitással kell hogy edzenek, mint ahogy Te készülsz az EB-re... hát nem irigyelm őket... @-o Feltettem a polcra az AX-MAP dobozokat, mert még a végén a kiskutya megenné a tartalmukat, és kihozná belőle a Mass-Fx az "alfahím"-et...!!!!  =/+' d:)

2008. Április 29. - 07:20:48
Válasz #7
Nem elérhető

ati75


Sok sikert a teszthez!!!!! @:-)

Szia BeLo
Titan pólóban járok edzeni, mert látnom kell a pólón lévő feliratot, edzeni kell, mert csak úgy lehetek méltó a titan pólóhoz... @:-)

2008. Április 29. - 11:14:03
Válasz #8
Nem elérhető

madinorbi


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 29. - 17:09:25
Válasz #9
Nem elérhető

ati75


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ha tényleg érdemes igazi "body"-s fotót feltennem, majd 1-2 tömegelő szakasz után... meg én nem is vagyok testépítő, csak egy "műkedvelő" fekvenyomó... =/+'

2008. Április 29. - 18:05:27
Válasz #10
Nem elérhető

tas


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ha tényleg érdemes igazi "body"-s fotót feltennem, majd 1-2 tömegelő szakasz után... meg én nem is vagyok testépítő, csak egy "műkedvelő" fekvenyomó... =/+'

ez a baj  ;)

2008. Április 29. - 18:26:48
Válasz #11
Nem elérhető

George


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ha tényleg érdemes igazi "body"-s fotót feltennem, majd 1-2 tömegelő szakasz után... meg én nem is vagyok testépítő, csak egy "műkedvelő" fekvenyomó... =/+'

ez a baj  ;)
Nem baj ez, én nagyon kíváncsi vagyok, hogy erőbe mit fog hozni ez a kombináció nálam is, meg másoknál is és egy jó alappal lehet igazán lemérni, hogy mennyire eredményes a termék! Nekem elég, ha mozgóképet raksz fel magadról 200-as fekvenyomás közben ;D

2008. Április 29. - 23:11:45
Válasz #12
Nem elérhető

ati75


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ha tényleg érdemes igazi "body"-s fotót feltennem, majd 1-2 tömegelő szakasz után... meg én nem is vagyok testépítő, csak egy "műkedvelő" fekvenyomó... =/+'

ez a baj  ;)
Nem baj ez, én nagyon kíváncsi vagyok, hogy erőbe mit fog hozni ez a kombináció nálam is, meg másoknál is és egy jó alappal lehet igazán lemérni, hogy mennyire eredményes a termék! Nekem elég, ha mozgóképet raksz fel magadról 200-as fekvenyomás közben ;D

Köszi!Az 1 hónappal ezelőtti 187.5 kg-ról van mozgóképem, ott még maradt bennem 2.5-5 kg, ott lefogyasztottam 100 alá, most 103.5 kg vagyok és már most jobb erőben vagyok, mint 1 hónapja és az AX-MAP termékek hatása szerintem még nem indult be...remélem, hogy 3 hét múlva egy versenyen már talán egy egyéni csúcsot tudok csinálni, bár ott ha jól tudom press-re kell nyomni, amit azért gyakorolni kell, mert utoljára tavaly novemberben nyomtam press-re versenyen.

Ma egy váll-bicepsz edzést nyomtam, a vállamat kicsit kíméltem ma és inkább magasabb ismétlésszámmal dolgoztam kicsit visszafogott súlyokkal, így a nyakból nyomás kimaradt, helyette kézisúlyzós vállból nyomást csináltam állva, 35-35 kg-ig mentem fel 10 ismétléssel, utána oldalemelés jött, végén 26-26 kg-al 8 ismétlés, döntött törzsű oldalemelés,30 kg-al 8 ismétlés a végén, majd hát mögött vállvonogatás, 120 kg-al 10 ismétléssel fejeztem be a válledzést.
Bicepsznél állva franciarúdas karhajlítással kezdtem, 72 kg-al 8 ismétléssel zártam, majd egykarú bicepsz volt állva, végén 28 kg-al 8 ismétlés volt, koncentrált bicepsszel fejeztem be, 35 kg 8 ismétléssel.
A Freak Fix csomós maradt ma is, de holnap tuti hogy turmixgéppel készítem majd el, a Plasmacore viszont kezd ízleni és ismét nagyon jól hozta a mentális fókuszt és a durranást, jöttek is szépen az erek!
Ma ott volt a teremben Varga Dani akkor eszméletlen eres és száraz, sok sikert neki az Osztrák Nagydíjon!! :-)!

2008. Május 01. - 08:17:27
Válasz #13
Nem elérhető

ati75


3. edzés: "fittnes-light" nap volt, láb-alkar-has
3 héttel egy fekvenyomó verseny előtt már hanyagolom a gugolást, mert kell a vállöv stabilitása, tényleg csak egy laza átmozgatást csináltam lábnyújtás-lábhajlitás, 5 x 12 ismétlés a gépen lévő max. súllyal, majd vádli ülve 5x10.
Következett a kalapácsos alkar gyakorlat,végén 35 kg-al 2x10 ismétlés, csigás "szkanderos" alkargyakorlat 3x10 ismétlés,
majd következett a has, mely hasprés volt 4 x 20, úgy hogy minden sorozat közben 15 ismétlés hiperhajlítást csináltam.
Freak Fix turmixban elkészítve teljesen simára oldódik és nagyon ízlik, Plasmacore durva hatását ezen az edzésen éreztem, "szem kikerekedés", "tarkónyomás" és "tolt előre" rendesen, szóval ütős a cucc!!!! @:-)

2008. Május 02. - 23:21:07
Válasz #14
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ati tegnap!

Nagyon vastag!!!!