2024. Április 28. - 09:15:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Firefighters Olimpic Liverpool Powerlifting World Champions  (Megtekintve 35407 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 30. - 09:32:38
Válasz #90
Nem elérhető

ati75


Gratulálok blade, óriási teljesítmény, hogy önerőből sikerült!!! Łł=

2008. Augusztus 30. - 10:16:38
Válasz #91
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Augusztus 30. - 10:22:06
Válasz #92
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 30. - 11:54:59
Válasz #93
Nem elérhető

Rob


Gratulálok Blade! @-o Nem semmi teljesítmény 8-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 30. - 14:13:38
Válasz #94
Nem elérhető

blade


Koszi mindenkinek aki velem volt es szoritott ertem.
Ezen meg nincs ekezet? Kulonc angolok!
Na szoval kilenc napig nem fogtam sulyt kaja csak gyorsetterem meg mogyoro. Nagyon elment az ero!
PLussz vegig gorcsolt minden izmom!
A verseny nagyon hosszu volt kilenctol fel nyolcra vegeztunk!!
Eloszor ideges voltam aztan eszembe jutott Berkes irasa es mar jobb volt. Koszi Laci ezert kulon.
Azt csinaltam amit SAsa javasolt. Annyit ami a biztos nyereshez kell
Igazabol a veseny helyszin es a bemelegito kozel sem volt egymashoz. Hangos kivetito nem volt.
A csapattarsak kulon csoportba ezert nekem nem is volt segito. Leszamitva Andit aki betekert es a fekvenyomo ruhat megigazitotta amit szinte egyedul vettem fel.
A lenyeg a lenyeg 250  210  230 mindeggyik harmadik fogast elvettek kiveve a gugolast mert arrol le is kestem.
Igaz hogy apszolultban Angol volt az ellenfelem furcsa nem hogy a 220 as nyomast mikor elvettek a zsuri sem ertette miert!
Na mindeggy kezdo fogasokkal nyertem meg!
Igy is sikerult!!!!
Meg egyszer nagyon koszonom nektek a biztatast az utolso par nap nem ment volna nelkuletek!!!!
Szerdan erkezem haza majd teszek fel kepeket.
Ja majd elfelejtettem:
Botosne: arany
Botos:arany
Paliscsak:arany
Minden Magyar megnyerte a sulycsoportjat!
Ezt tudjak a Magyarok!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Augusztus 30. - 14:38:39
Válasz #95
Nem elérhető

fastor


Koszi mindenkinek aki velem volt es szoritott ertem.
Ezen meg nincs ekezet? Kulonc angolok!
Na szoval kilenc napig nem fogtam sulyt kaja csak gyorsetterem meg mogyoro. Nagyon elment az ero!
PLussz vegig gorcsolt minden izmom!
A verseny nagyon hosszu volt kilenctol fel nyolcra vegeztunk!!
Eloszor ideges voltam aztan eszembe jutott Berkes irasa es mar jobb volt. Koszi Laci ezert kulon.
Azt csinaltam amit SAsa javasolt. Annyit ami a biztos nyereshez kell
Igazabol a veseny helyszin es a bemelegito kozel sem volt egymashoz. Hangos kivetito nem volt.
A csapattarsak kulon csoportba ezert nekem nem is volt segito. Leszamitva Andit aki betekert es a fekvenyomo ruhat megigazitotta amit szinte egyedul vettem fel.
A lenyeg a lenyeg 250  210  230 mindeggyik harmadik fogast elvettek kiveve a gugolast mert arrol le is kestem.
Igaz hogy apszolultban Angol volt az ellenfelem furcsa nem hogy a 220 as nyomast mikor elvettek a zsuri sem ertette miert!
Na mindeggy kezdo fogasokkal nyertem meg!
Igy is sikerult!!!!
Meg egyszer nagyon koszonom nektek a biztatast az utolso par nap nem ment volna nelkuletek!!!!
Szerdan erkezem haza majd teszek fel kepeket.
Ja majd elfelejtettem:
Botosne: arany
Botos:arany
Paliscsak:arany
Minden Magyar megnyerte a sulycsoportjat!
Ezt tudjak a Magyarok!!!
nagyon gratulálok, és sajnálom hogy elvették az eredményedet :-/--
 (:-) :-):-):: (:-) :-)! :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 31. - 10:16:19
Válasz #96
Nem elérhető

ati75



2008. Augusztus 31. - 19:05:44
Válasz #97
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 12. - 09:13:41
Válasz #98
Nem elérhető

blade


Most értem el idáig, hogy lezárjam ezt a felkészülési naplót.
Hasznos volt ismét, mert sok biztatást kaptam és visszaolvasva észre is vettem a hibákat, amiket legközelebb nem fogok elkövetni.
Az utólsó öt hétben edzéstervet váltottam ami nem hozta meg a hozzáfűzött reményeket.
Ezta hibát mégegyszer nem követem el.
Maradok a bevált rendszernél.
Köszönöm mindenkinek aki segített és melettem volt.
Kiemelve köszönet Berkes Lacinak és Belonal éas Sasának a sok segítséget és persze minden fórumosnak.
Köszi a kiegeket az extremefitt-nek.
Remélem még pár hasonló versenyröl tudok beszámolni.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!