2024. Április 27. - 07:55:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59550 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 11. - 11:18:07
Válasz #30
Nem elérhető

sixooshu


1. Mi számít jónak?  Ez egy jó kérdés.
Azt is díjazták, hogy melyik cégeknek jók a hirdetései. Akkor az a termék, amelyiknek jobb a reklámja, jobb minőségű?

2008. December 11. - 11:28:25
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Miért? Csak egy amerikai termék lehet jó?

Ez már ezerszer át lett beszélve. Ezen a területen a tényleg jó termékek még midig amerikában születnek egyelőre. A tényleg jó reklámok is emellett. A legtöbb európai cég pedig még mindig csak a másolatokat csinálja, amik amellett hogy másolatok, tele vannak megalkuvásokkal is másolás közben, és legtöbbször silány másolatok lesznek, ahol nem a teljesítmény a prioritás, hanem az olcsóság. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. December 11. - 12:34:25
Válasz #32
Nem elérhető

sixooshu


De amit írtál, csak a "prémium" kiegészítőkre vonatkoznak. Miért rosszabb egy magyar alapanyagú tejsavófehérje, vagy tömegnövelő az amerikainál?

2008. December 11. - 13:54:12
Válasz #33
Nem elérhető

miki_nrg


Miért? Csak egy amerikai termék lehet jó?

Ez már ezerszer át lett beszélve. Ezen a területen a tényleg jó termékek még midig amerikában születnek egyelőre. A tényleg jó reklámok is emellett. A legtöbb európai cég pedig még mindig csak a másolatokat csinálja, amik amellett hogy másolatok, tele vannak megalkuvásokkal is másolás közben, és legtöbbször silány másolatok lesznek, ahol nem a teljesítmény a prioritás, hanem az olcsóság. Ennyi.

Ja és az az olcsóság nem minket érint hanem  a gyártót mert pl itt magyarországon a nem túl márkás cuccokat is olyan áron adják mint a premium márkákat, vagy néha drágábban....

2008. December 11. - 14:09:00
Válasz #34
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De amit írtál, csak a "prémium" kiegészítőkre vonatkoznak. Miért rosszabb egy magyar alapanyagú tejsavófehérje, vagy tömegnövelő az amerikainál?
Habár nem nekem írtad ezt... Én csak a "prémium" kiegészítőkről tudok nyilatkozni, mivel olyanokat használok. Viszont csakis azért tudom azt, hogy ezek már a "prémium" kategóriában vannak, mert én is az alapkategóriával kezdtem 9 évvel ezelőtt.

Szóval én tudom, hogy mi a különbség. De Te vajon tudod-e?  :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 11. - 16:40:54
Válasz #35
Nem elérhető

George


Azt szerintem mindenki gondolja végig, hogy érdemes-e egyáltalán egy-két ezer, vagy csak pár száz forint különbség miatt a gyengébb minőséget választani. De lehet, hogy még árban sincs különbség, csak az emberek fejében az van, hogy "ááá, az úgyis drága". Manapság már sokkal elérhetőbbek ezek a "prémium" kiegészítők bárki számára, mint pár évvel ezelőtt. Én tuti nem lépnék vissza kettőt...

2008. December 11. - 17:55:11
Válasz #36
Nem elérhető

miki_nrg


Hát eléggé leestek az árak az már annyi szent! Az ANAtor-p 70re tisztán emlékszem hogy először olyan 32-34ezet ft volt aztán lett 24 majd 18 és most meglehet nézni mennyi. És elég sok cuccal van ez.
Ami gáz hogy láttam olyan webshopot/boltot ahol pl az alri termékei símán duplák még most is mint itt  ????...

2008. December 11. - 18:18:52
Válasz #37
Nem elérhető

Kola


gondolom így hogy olcsóbbak  lettek a termékek többen veszik őket és így a több kereslet hatására megmaradt a profit...
na meg azért szerintem a gyártócégek is örülnek hogy több fogy a termékeikből
 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. December 11. - 19:15:48
Válasz #38

Bandi

Vendég
Az a nagy helyzet,h árban is ugyan ott vannak,ha nem jobbak a prémium cuccok! 8-)
A minőségi összehasonlításról meg kár is beszélni.

2008. December 11. - 20:01:17
Válasz #39
Nem elérhető

miki_nrg


Amúgy az extremefites cuccok csak azért nem  avezetők itt magyarországon mert még mindig kevés  a reklámjuk. Úgye eleve nincs nagy multjuk és a köztudatban megmaradt hogy drágák.
Pl az egyik pöcs kolégám is nemrég vett NO fokozót a "vezető" cégtől tetejébe nem a vért hanem a bőrsztöt pedig már előre egy hónapja oltogattam hogy a NO explode ára hogy lement meg most szerintem az a legjobb vétel. De nem hallgatott rám hanem rossz oldalon rossz véleményeket olvasott!
NA meg kevés helyen is árulják ezeket a  cuccokat. Vagy ha árulják is kurva nagy árkülönbséggel mint itt a neten! Vagy ott a Bájótek amit már minden sarkon/plázában árulnak... és annak ellenére hogy mindneki szidja valamiért rohadt népszerű. Pedig egy épkézláb testépítőt sem szponzorálnak (ha jól tudom)

2008. December 11. - 23:37:25
Válasz #40
Nem elérhető

sixooshu


Prémium kiegészítők alatt az olyan kiegeket értettem, amelyek nem esszenciálisak. Noxplode, massfx, hyperdol, stb. Nem a divatos márkákat.

Egyébként ha azt mondja valaki, hogy azért jobb, mert olcsóbb, azt simán elfogadom. De mi köze ennek ahhoz, hogy amerikai?

2009. Január 23. - 11:23:59
Válasz #41
Nem elérhető

lue


sziasztok.  nekem  az ultimate   nutrition jott  be-horse   power-

2009. Január 27. - 15:52:22
Válasz #42

xgeri

Vendég
De amit írtál, csak a "prémium" kiegészítőkre vonatkoznak. Miért rosszabb egy magyar alapanyagú tejsavófehérje, vagy tömegnövelő az amerikainál?
Én csak a "prémium" kiegészítőkről tudok nyilatkozni, mivel olyanokat használok. Viszont csakis azért tudom azt, hogy ezek már a "prémium" kategóriában vannak, mert én is az alapkategóriával kezdtem 9 évvel ezelőtt.

Szóval én tudom, hogy mi a különbség. De Te vajon tudod-e?  :-oD

Annyit szeretnek hozzafuzni ehhez, hogy en mivel romaniai vagyok roman szarokkal kezdtem a dolgot, azta par honapja ratertem a ......re, mivel itt nalunk eleg olcso, aztan rajottem hogy a unviersal jobb! Most is abbol vettem egy vodorrel, nalunk itt piszkosul olcso, olyan 10ezerert kapsz 3 kilo tiszta tejsavot! Most ezeket probalom ki ennek is van hattere.

Amugy meg a ...... az amerikai ceg, csak kivonultak amerikabol, mivel ott nem ment neki, de a szekhely es a gyartas ma is ott folyik, OHIO van rairva a dobozra! De az biztos hogy ami amerikabol indult azok ajo termekek /:-)

2009. Január 27. - 15:53:36
Válasz #43
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Persze amerikából  !+"%  :D :D :D ez a nap vicce

2009. Január 27. - 15:55:07
Válasz #44
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor