2024. Május 09. - 01:29:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59673 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 27. - 16:02:26
Válasz #45

xgeri

Vendég

2009. Január 27. - 16:04:38
Válasz #46
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
1990es videóval mit szeretnél bizonyítani?  8-)

2009. Január 27. - 16:11:23
Válasz #47

xgeri

Vendég
A ceg eredetet es az hogy hol gyartjak, ezen nincs mit vitatni szerintem! Ugyan ugy amerikabol szallitanak mint a tobbi nagy ceg. Szerintetek megerne nekik, hogy itt epitsenek fel egy masik gyarat, vagy hogy inkabb ideszallitjak a cuccot. Alapszinten jok a termekeik, de persze igazan nagy fejlodest magasabb szinten nehez veluk elerni!

2009. Január 27. - 16:17:50
Válasz #48
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
tudom mi a célod, nem mondok All In-t  ;D Szerintem ne feszegessük tovább, további jó fórumozást.

2009. Január 27. - 16:18:23
Válasz #49
Nem elérhető

bender


Tessek, ha akarjatok moderaljatok... **:))))*

http://europowertec.ro/content/view/16/37/



Nekem állandóan oldalbetöltési hibát ír ki! mi van a videóban?
Tényfeltárás Cutler és a szájtek titkos kapcsolatáról? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 27. - 16:18:50
Válasz #50
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Január 27. - 16:23:37
Válasz #51
Nem elérhető

hurkás


Igen itt mutogatták az amerikai videókat kint meg úgy reklámozták, hogy "Delicious and unique European flavors guarantee that you will actually look forward to a Sc***c shake day in and day out."

2009. Január 27. - 16:25:01
Válasz #52
Nem elérhető

Cressler


mit offoltok a "legjobb" kiegészítők topicban  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 27. - 16:28:17
Válasz #53

xgeri

Vendég
tudom mi a célod, nem mondok All In-t  ;D Szerintem ne feszegessük tovább, további jó fórumozást.

Semmilyen celom nincsen evel! Nem kapok penzt toluk ezer ;D
Az igazsag az, hogy tegnap reggel talaltam ra az oldalatokra igy par ev edzes utan! Eddig a masik oldalt neztem, gondolom tudjatok melyiket! De azota mintha megvilagosdtam volna !+"%
Egyetlen szemszogbol lattam mindent, megneztem a gyurma musorokat(az egeszet egy nap alatt) es sokkal tobbet tudok az egesz temarol(itt nem az edzesre gondoltam)

Orulok h nem csak 1 forum van egesz magyarorszagon(ami eleg erosen moderalva van) ami komolyan foglalkozik a temaval!

Valahol igazatok van nektek is, peldalul Hurkas hozzaszolasara gondolok, ezis segit megvilagosodni ;D

2009. Január 27. - 16:36:09
Válasz #54

xgeri

Vendég
mit offoltok a "legjobb" kiegészítők topicban  ****:)))

bocs de meg most kezdek tajekozodni az oldalon ::)

2009. Január 27. - 16:38:26
Válasz #55
Nem elérhető

FirstLady


Főleg, hogy ez topic a bodybuilding.com átfogó, Világot megmozgató szavazása alapján készült...

A Mr. Olympia szombati napjának estéjén megtartották Az év táplálékkiegészítőjének díjátadását. Szavazni a bodybuilding.com-on lehetett a termékekre, ahol 200.000 szavazat alapján dőlt el, ki lesz az adott kategória győztese.

A lista itt:
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_content&task=view&id=164&Itemid=942
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 27. - 16:47:30
Válasz #56
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A ceg eredetet es az hogy hol gyartjak, ezen nincs mit vitatni szerintem! Ugyan ugy amerikabol szallitanak mint a tobbi nagy ceg. Szerintetek megerne nekik, hogy itt epitsenek fel egy masik gyarat, vagy hogy inkabb ideszallitjak a cuccot. Alapszinten jok a termekeik, de persze igazan nagy fejlodest magasabb szinten nehez veluk elerni!
Geri, priviztünk már meg nincs is semmi probléma...csak éppen ebben a témakörben nagyon nem vagy képben...egyáltalán nem.

Kezelésként többéves távolmaradást javaslok az "edző válaszol"-tól...


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 27. - 16:57:28
Válasz #57

xgeri

Vendég
Egyenlore maradok a ti oldalatokon, a masikat hanyagolni is fogom. Te meg gondolom csak ertesz hozza ****:)))))), mivel evekig hasznaltad eztis-aztis!Nekiallok atolvasni a temakat!

2009. Január 27. - 17:00:06
Válasz #58
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyenlore maradok a ti oldalatokon, a masikat hanyagolni is fogom. Te meg gondolom csak ertesz hozza ****:)))))), mivel evekig hasznaltad eztis-aztis!Nekiallok atolvasni a temakat!
:-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 30. - 14:18:22
Válasz #59
Nem elérhető

lue


 akárhányszor  beszeltem  edzökkel mind  megeggyezett  abban  "hogy  ez  1  amerikai  sport.itt a  legjobb  termékek  amerikaiak,és   ami olcsobb,arrol  nem  is érdemes  beszelni..... :----