2024. Április 27. - 13:37:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kritika  (Megtekintve 71292 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 01. - 17:12:39
Válasz #15
Nem elérhető

miki_nrg


hyperdrollal abszolúte semmi. Vagyis mass fx-el szedtem, de csak a mass fx-et éreztem.
Hát más fórumokon is olvastam hogy a hyper valakinek rohadtul bejött valakinek meg semmi.
Sajna én az utóbbiba tartozom  :(

2008. November 01. - 18:49:41
Válasz #16
Nem elérhető

Rob


6. napja szedem a Hyperdrolt. Az első 3nap tapasztalma pár furcsaságot. Vmiért mindig a 3. szem után elkezdett rázni a hideg....Az első nap eléggé kihatott az edzésemre. Alig bírtam leedzeni. Erőnövekedést nem tapasztaltam még. Kiváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban... :-OO
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. November 01. - 19:00:49
Válasz #17

Zsuzsi

Vendég
6. napja szedem a Hyperdrolt. Az első 3nap tapasztalma pár furcsaságot. Vmiért mindig a 3. szem után elkezdett rázni a hideg....Az első nap eléggé kihatott az edzésemre. Alig bírtam leedzeni. Erőnövekedést nem tapasztaltam még. Kiváncsi vagyok mi lesz a továbbiakban... :-OO



Nekem is volt pár kellemetlenség,émelygés,de ált. kaja után vettem be és akkor jobb volt. Erőt kb. 2 hét után hozott,legalábbis nekem.  ;)
 

2008. November 01. - 19:03:01
Válasz #18
Nem elérhető

Rob


Jaja,azt már én is megtanultam,h kaja után kell bevenni ;) /7%
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. November 01. - 19:14:33
Válasz #19
Nem elérhető

dma


Cytogen Whey Pro,az íz nem volt rossz,de a karom kipattogzott amig használtam...

2008. November 01. - 19:35:06
Válasz #20
Nem elérhető

Boresz


azt írd, ami nem jött be Boresz!  :-/-(-: :)
akkor tessék
Dyma:Elite Whey csokis-jól oldódik,jó áron van....DE engem puffaszt,nek is kicsit
Dyma Elite Whey 12h csokis- az íze nekem elsőre fura(másodikra is),és hiába iszom meg az adagot ,2-óra mulva már kajás is vagyok,lehet az emésztésem van igen rákapcsolva,de bármit és bármennyit ehetek(normál keretek között) 2-3 óra mulva már porzik a gyomrom...

u.i.:Gabe!
más is írt pozitív véleményt,nekik nem szólsz?(magamban kérdeztem,nem szóltam semmit..ne válaszolj rá,kérlek)   :violinplay3:
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 01. - 19:46:17
Válasz #21
Nem elérhető

Jordan


Megeszek-megiszok barmit ami tudom hogy egy kicsit is segit a fejlodesben de ez az On Whey pro-bol az epres....... !+"%
Nem az a kedvencem, mar csak 3.5kg van belole, azt mar siman leguritom, de legkozelebb biztos nem ilyet fogk venni.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 01. - 19:48:36
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


PCT. Gyanúsan jó...  ***)))

 ;D

ezt az egyet találtam, ami pozitív lehetne, de a megfogalmazás és a smiley-k jelzik, hogy nem.
Nem basztatásból írtam Boresz!
Jah ez nem válasz volt!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 19:53:23
Válasz #23
Nem elérhető

Gabe


Dymatize Glutamin, ízre és szagra is érdekes!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 19:54:21
Válasz #24
Nem elérhető

FirstLady


ezt az egyet találtam, ami pozitív lehetne, de a megfogalmazás és a smiley-k jelzik, hogy nem.
Nem basztatásból írtam Boresz!
Jah ez nem válasz volt!  ;)
OFF
Gabe, csak mert itt került szóba ezért ide írom... meg mert kritika a topic neve  ;D
Többen írtak nekem, hogy kicsit már nehezen viselik, hogy idézem: mindig mindenkit kiokatsz, meg kijavítasz... légyszi', az én kedvemért tedd meg, hogy csak minden 3. (vagy 4. ;) ) postra reagálsz, amire elvileg akarnál kérlek-kérlek-kérleeeeeek! ****)
ON
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 01. - 19:57:44
Válasz #25
Nem elérhető

Gabe


Képzeld, nekem is írták már páran, hogy te is sokmindenkit kioktatsz, csak, mint moderátornak, inkább nem szólnak vissza.
Vagy, mikor te hülyeséget írsz,vagy csesztetsz valakit, akkor mindig értő olvasásra hivatkozol,mikor a napnál is világosabb, hogy hogy értetted!

Na akkor ezt megbeszéltük. :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 19:58:09
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Dymatize Glutamin, ízre és szagra is érdekes!

Ugyanez a meglátásom, pedig direkt nagy kiszerelésűt vettem belőle  :angry: És nem is tölt úgy, ahogy kellene  ***

2008. November 01. - 19:58:46
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


Dymatize Glutamin, ízre és szagra is érdekes!

Ugyanez a meglátásom, pedig direkt nagy kiszerelésűt vettem belőle  :angry: És nem is tölt úgy, ahogy kellene  ***
Neis mondd, én is a kilóssal szenvedtem!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 19:59:27
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Dymatize Glutamin, ízre és szagra is érdekes!

Ugyanez a meglátásom, pedig direkt nagy kiszerelésűt vettem belőle  :angry: És nem is tölt úgy, ahogy kellene  ***
Neis mondd, én is a kilóssal szenvedtem!  :D

 :-O  ˝=/ Én is  :-Đ

2008. November 01. - 20:00:22
Válasz #29
Nem elérhető

FirstLady


Képzeld, nekem is írták már páran, hogy te is sokmindenkit kioktatsz, csak, mint moderátornak, inkább nem szólnak vissza.
Vagy, mikor te hülyeséget írsz,vagy csesztetsz valakit, akkor mindig értő olvasásra hivatkozol,mikor a napnál is világosabb, hogy hogy értetted!

Na akkor ezt megbeszéltük. :-}
Amit szabad Jupiternek...  ))=/ ))=/ ))=/ ))=/ ))=/ ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
De oké, csak akkor vegyük elejét a felháborodásodnak, ha én kérésre törlök majd postot... (bár a hozzám érkezzett üzenetek nemcsak a post törlését kérték... ;) )
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady