2024. Május 19. - 21:55:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kritika  (Megtekintve 71597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 01. - 23:56:59
Válasz #90
Nem elérhető

FirstLady


Miki, te olyan típus lehetsz, mint aki imádja a proteinszeleteknél, azt a tömör, tömbfajtát, és az "igazi" csokiszerű, mint az Oh Yeah, nem jön be neki annyira  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 02. - 00:00:35
Válasz #91
Nem elérhető

miki_nrg


Miki, te olyan típus lehetsz, mint aki imádja a proteinszeleteknél, azt a tömör, tömbfajtát, és az "igazi" csokiszerű, mint az Oh Yeah, nem jön be neki annyira  ;D

Hát megmondom őszintén csokiszeletekből eddig csak s.xxx-et meg bxxxet ettem, de kicsit beletaláltál mert most tervezem a nagy csokiszelet kóstolást is most hogy már szolidabbak az árak mint anno!

2008. November 02. - 00:03:37
Válasz #92
Nem elérhető

FirstLady


Én a csokikból igazából a nitro-tech csokikat, az oh yeah csokikat, és a tri-o-plex sütiket szeretem ****:)))))) <3! :)
De ha azt kell, leírni, hogy mit nem, van valami mentolos, na az nem jött be annyira :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 02. - 00:06:38
Válasz #93
Nem elérhető

miki_nrg


Nitro/Meso tech-barokkal akarom kezdeni az íztesztet!
Amúgy az MRP-kről mindenki hallgat, nemcsak itt hanem más topicban is. Használjátok őket egyáltalán?  8)

2008. November 02. - 00:10:52
Válasz #94
Nem elérhető

Gabe


mert nem szeretjük helyettesíteni az étkezést  :)

apropo, nekem is van most 2 Nitrotech csokiszeletem, kíváncsi leszek rájuk...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 02. - 00:22:07
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


Nitro/Meso tech-barokkal akarom kezdeni az íztesztet!
Amúgy az MRP-kről mindenki hallgat, nemcsak itt hanem más topicban is. Használjátok őket egyáltalán?  8)

A Mesotech a legjobb szelet,amit eddig ettem.Nagggyon fincsi!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 02. - 08:12:53
Válasz #96
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Superdrol szerintem jó kieg,csak nem bírtam felmenni az ajánlott 4 szemes adagolásig nekem túl sok benne a methylcoffein,egész nap pörögtem már 3 szemtől is,ellenben jó eredményeket hozott antiaromatázzal párosítva.Eleinte 2 hétig napi 2 szem ment mire hozzászoktam azután emeltem fel 3-ra,de 4 szemet eszemben sem volt szedni,mert nem tudtam volna aludni tőle,meg nem volt túl jó az az egész napos izgatottság sem amit a pörgés okozott,pedig alapjában véve a sima koffeint jól bírom.Edzés előtti kiegészítőnek olyat ajánlanék mellé amiben nincs plusz koffein,pl.Dymatize-Xpand.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 02. - 08:14:15
Válasz #97
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tockon, ha kérhetem  ***))))  :-}!
És hogy legyen ON is: Dymatize Elite Whey, csokis szerintem is nagyon rossz, viszont a 12h verzió rich chocolate-ja valami hihetetlen finom. Szerintem. :violinplay3:
Megerősítem Elite Whey 12h Rich Chocolate űbermegakirály ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 02. - 13:18:08
Válasz #98
Nem elérhető

rr


Amúgy az MRP-kről mindenki hallgat, nemcsak itt hanem más topicban is. Használjátok őket egyáltalán?  8)

a vaníliást nem ajánlom,de tömegeléshez jó az összetétel

superdrolt 4esével szedtem nem sok minden történt,a gaspari-s novedextől is nagyon féltettek de szintén nem történt semmi,pedig nem 2 percig használtam

2008. November 02. - 18:18:19
Válasz #99

Torony

Vendég
lehet, hogy az én ízlelőbimbóim kényesek, de az anabolic OD maga a folyékony, zöld horror  :---- ;D

2008. November 07. - 06:47:38
Válasz #100
Nem elérhető

gmatyi


Hát a Trans X-et nem fél liter vízzel kell inni hanem minimum!!!! 1.5 liter! A Foszfát-tól pedig nem rosszul lettél hanem a Niacin miatt volt!  Olvass kicsit mert nem vagy valami tájékozott! /:-)
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. November 07. - 13:07:46
Válasz #101
Nem elérhető

doncicco


A tranziksz valóban egy nagy átba..s rengeteg cukor van benne és úgy telít, hogy ha betartod az útmutatót mozdulni sem tudsz tőle. Viszont jól felfúj, vizesít, ha ki nem f...d, :-/] gondolom a sok szerencsétlen kezdőt ezzel még meg lehet etetni. Ennyi cukortól még edzés nélkül is nő az ember.

2008. November 07. - 15:18:24
Válasz #102

Bandi

Vendég
ennek a cégnek a termékeibe bele se menjünk,mert nem elég h ihatatlan majdnem az összes termék,de cserébe még hatásatalan is ***

2008. November 07. - 15:28:25
Válasz #103
Nem elérhető

madinorbi


ennek a cégnek a termékeibe bele se menjünk,mert nem elég h ihatatlan majdnem az összes termék,de cserébe még hatásatalan is ***
Pontosan, bár elméletileg vannak olyan termékek amik hozzák az amcsi minőséget, de csak azért mert átcsomagolják őket a kisebb gyártók  ::), de ezt csak egy ismerősömtől hallottam. ::) ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. November 07. - 19:47:20
Válasz #104
Nem elérhető

miki_nrg


transzixet nem toltam még az összetevők miatt, megse mertem közelíteni. Da a hasonlóan cukorbomba Maszklitek Cell-tech hc is egy nagy csalódás volt nekem. A vitargo CRX símán veri...
AMúgy meg nem kell teljesen egyoldalúan fikázni azt a céget. Érdekes hogy majd az összes említésre méltó magyar testépítő onnan indult. Akkor jó volt nekik most meg fikázzák...
Egyébként az ízeik ténleg nem tutik. VAgyis az elején jók de mire a vödör 3/4ére érek már rohadtul undorodom tőle...