2024. Május 19. - 23:40:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kritika  (Megtekintve 71598 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 06. - 08:39:10
Válasz #165
Nem elérhető

madinorbi


majd meglátjuk, hogy növit veszek elöbb, vagy propit !+"%
ez tényleg  !+"%

 :-!!!

De, hogy ON is legyek:

A vaníliás On wheynek nincs íze!
But it works!

Ha nincs íze, legalább biztos, hogy nincs benne cukor.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 09:10:51
Válasz #166

Torony

Vendég
nekem az ON whey csoki élvezhetetlen...

2009. Január 06. - 09:11:49
Válasz #167
Nem elérhető

madinorbi


nekem az ON whey csoki élvezhetetlen...
Sztem az alapízekből mindegyik rossz, az epres a legrosszabb, a rocky road finom.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 09:23:50
Válasz #168

Torony

Vendég
nekem az ON whey csoki élvezhetetlen...
Sztem az alapízekből mindegyik rossz, az epres a legrosszabb, a rocky road finom.

az eper tényleg műanyagízű volt, a rocky road meg valóban finom, de lassan elfogyhatna már az a kurva zsák...

2009. Január 06. - 10:27:49
Válasz #169
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kislányok!!!  ;D

2009. Január 06. - 11:10:30
Válasz #170
Nem elérhető

God Vazzeg


Kislányok!!!  ;D

Még a sz@r is ízetlen nekik pfejjj  :D :D :D

2009. Január 06. - 11:12:37
Válasz #171
Nem elérhető

Johnnyx


A San-anl én is befürödtem, szedtem egy vault nevü edzés előtti energizálót de nem ért szinte semmit és az íze okádék volt...  **:))))*  ˝=/  --)
Valamint van még 2fehérje 2gyártótól amit mindenki kerüljön el nagyon messzire és hiába olcsók : cytogen: pro 360, powertrack: power protein, ihatatlanok, emészthetetlenek!!!  ˝=/  :-Đ  :----  :----  :----
Peace
nekem a powerprotein ízei nagyon bejöttek, a fahéjas, meg az erdei gyümölcsös valami eszméletlen finom <3!

Fastor te nem Power Protein-t ittál, hanem Power Whey-t. Ég és föld a kettő közti különbség (mind ízben, mind árban).
Egyetek zabot!

2009. Január 06. - 17:56:01
Válasz #172
Nem elérhető

fastor


A San-anl én is befürödtem, szedtem egy vault nevü edzés előtti energizálót de nem ért szinte semmit és az íze okádék volt...  **:))))*  ˝=/  --)
Valamint van még 2fehérje 2gyártótól amit mindenki kerüljön el nagyon messzire és hiába olcsók : cytogen: pro 360, powertrack: power protein, ihatatlanok, emészthetetlenek!!!  ˝=/  :-Đ  :----  :----  :----
Peace
nekem a powerprotein ízei nagyon bejöttek, a fahéjas, meg az erdei gyümölcsös valami eszméletlen finom <3!

Fastor te nem Power Protein-t ittál, hanem Power Whey-t. Ég és föld a kettő közti különbség (mind ízben, mind árban).
a power whey az amiben szója van nem? vagy pont hülyeséget mondok? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 18:02:41
Válasz #173

Torony

Vendég
power proteinben és power soyban van szója

2009. Január 06. - 18:04:35
Válasz #174
Nem elérhető

fastor


power proteinben és power soyban van szója
akkor tényleg wheyt ihattam !+"%
bocsi :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 18:08:54
Válasz #175
Nem elérhető

Gabe


Kislányok!!!  ;D
Te mindent gasztronómiai élményként fogyasztasz?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 18:28:04
Válasz #176

Torony

Vendég
power proteinben és power soyban van szója
akkor tényleg wheyt ihattam !+"%
bocsi :-*

póvertrekkből a whey citromos túrós nagyon ízlett, csak úgy gázosodtam tőle, hogy abban a pár hétben, amíg elfogyott a vedér, jelentősen hozzájárultam az üvegházhatáshoz... ;D

2009. Január 06. - 19:13:50
Válasz #177
Nem elérhető

George


Kislányok!!!  ;D
Te mindent gasztronómiai élményként fogyasztasz?
Ha látnád amit én láttam néha :D Pedig szerintem sokmindent nem láttam még...az biztos, hogy simán csinálhatna házi Jackass videót  :---- /7%

2009. Január 06. - 19:20:12
Válasz #178
Nem elérhető

Gabe


Kislányok!!!  ;D
Te mindent gasztronómiai élményként fogyasztasz?
Ha látnád amit én láttam néha :D Pedig szerintem sokmindent nem láttam még...az biztos, hogy simán csinálhatna házi Jackass videót  :---- /7%
****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 07. - 07:59:48
Válasz #179
Nem elérhető

madinorbi


power proteinben és power soyban van szója
akkor tényleg wheyt ihattam !+"%
bocsi :-*

póvertrekkből a whey citromos túrós nagyon ízlett, csak úgy gázosodtam tőle, hogy abban a pár hétben, amíg elfogyott a vedér, jelentősen hozzájárultam az üvegházhatáshoz... ;D
+ annyi aszpartám van benne, hogy huzamosabb fogyasztás esetén még a szomszéd is rákos lesz
szekönd editör mentes felhasználó