2024. Május 17. - 01:59:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lee Priest  (Megtekintve 32273 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Január 21. - 10:43:51
Válasz #45
Nem elérhető

lue


szerintem lee  egy  oszinte  ember,a   legutobbi  muscular developmentbe  is oszinten  vallalta   a  cuccozast.az ilyen  emberek szinpatikusak,  nem  amitják a  népet,  mellesleg azert  kicsit  bohocnak néz  már  ki a  sok  tetkotól, de  minden ember  más-azert  respect

2009. Január 26. - 19:16:19
Válasz #46
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintem lee  egy  oszinte  ember,a   legutobbi  muscular developmentbe  is oszinten  vallalta   a  cuccozast.az ilyen  emberek szinpatikusak,  nem  amitják a  népet,  mellesleg azert  kicsit  bohocnak néz  már  ki a  sok  tetkotól, de  minden ember  más-azert  respect
Bohócnak néz ki?Szerintem ő inkább a testépítés Dennis Rodman-e.
Priest rulez ****:)))))) :-):-)::.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 30. - 14:09:56
Válasz #47
Nem elérhető

lue


nem a  teljesitményével  van bajom, mert  sokat  mutatot  fel. idézet:victor  martinez:"elegem   van már a bohocnak kinézö testépítökböl"és ez szerintem  célzas  volt.. :-}



2009. Február 01. - 15:03:23
Válasz #48
Nem elérhető

George


nem a  teljesitményével  van bajom, mert  sokat  mutatot  fel. idézet:victor  martinez:"elegem   van már a bohocnak kinézö testépítökböl"és ez szerintem  célzas  volt.. :-}



Martinez egy kölyök Lee versenyzői múltjához képest ***)))) Ha kb 15 centivel magasabb lenne, talán a zsebebén lehetne egy-két Mr.O. győzelem ***)))

2009. Február 01. - 15:06:12
Válasz #49
Nem elérhető

Gabe


a "talán"-t megkockáztatnám "biztos"-ra
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 01. - 15:10:18
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a magasság nem szabad hogy számítson ebben a sportban. Ha igen, akkor nagy gondok vannak  :-} (Szubjektivitásra gondolok, nem az objektív tényekre, miszerint magas versenyzőknek nehéz nagy tömeget pakolni, etc..)

2009. Február 01. - 15:35:10
Válasz #51
Nem elérhető

George


Szerintem a magasság nem szabad hogy számítson ebben a sportban. Ha igen, akkor nagy gondok vannak  :-} (Szubjektivitásra gondolok, nem az objektív tényekre, miszerint magas versenyzőknek nehéz nagy tömeget pakolni, etc..)
Számít ;) Az élet kegyetlen >:D

2009. Február 01. - 15:45:50
Válasz #52
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nem a  teljesitményével  van bajom, mert  sokat  mutatot  fel. idézet:victor  martinez:"elegem   van már a bohocnak kinézö testépítökböl"és ez szerintem  célzas  volt.. :-}



Martinez egy kölyök Lee versenyzői múltjához képest ***)))) Ha kb 15 centivel magasabb lenne, talán a zsebebén lehetne egy-két Mr.O. győzelem ***)))
A testmagassága miatt jól megszívta,de ha magasabb lenne Mr.olympia top 5-ben benne lenne szerintem,bitang jó a srác fizikuma,igazi minimonszta.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 01. - 16:07:34
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a magasság nem szabad hogy számítson ebben a sportban. Ha igen, akkor nagy gondok vannak  :-} (Szubjektivitásra gondolok, nem az objektív tényekre, miszerint magas versenyzőknek nehéz nagy tömeget pakolni, etc..)
Számít ;) Az élet kegyetlen >:D

Én 173 vagyok, belőlem még akármi lehet  ****:))) És lesz is  O0  :-/]

2009. Február 01. - 16:09:40
Válasz #54
Nem elérhető

lue


mikor még hittem a mesekben,lee priest szabadszájusága ertette meg velem,hogy ezek a fizikumok agyonra vannak koxolva... ***amugy meg a sokszinüsege is   lenyügözö,h nem csak a testepitest szinesiti,hanem azt csinallja amihez kedve  vab... :-){

2009. Február 01. - 16:15:53
Válasz #55
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A Lee Priest szintű versenyzők (Mr. O. top10) nincsenek jobban "agyonra kokszolva" mint a kevésbé jó profik vagy a jobb amatőrök.

Ha egy profi top10-es a világon akkor azért az, mert olyan a genetikája nem pedig (feltétlenül) azért mert többet kokszol mint egy 20. helyezett.

Viszont lehet, hogy egy átlagos (vagy akár átlag alatti) amatőr jóval többet kokszol mint az a top10-es profi...mert neki meg sokkal rosszabb genetikája van.

Ez utóbbiból sokkal több van, mivel igen ritka a Mr. O. top10-es genetika...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 16:42:01
Válasz #56
Nem elérhető

lue


én olvastam  dorian jates  1997 es  interjuját,és   abban  kérdeztek h  megdönti e  lee haney 8x-os mr.olympia cimét......"lee  haney  nek  sokkal  könnyebb  volt...azok a sracok akiket legyözött  ma a  top 10  be  nem  kerülnének  be....1997!lehet  h  a jövö  mr.olympia-ja  15o kg-os  lesz,és  ronnierol kérezik majd.. és a  mostani  top 10röl is ez a  velemény jön  majd le.. :-oD :-oD az ido  valtozik.." mivel igen ritka a Mr. O. top10-es genetika..." /:-) /:-)

2009. Február 17. - 16:14:48
Válasz #57
Nem elérhető

lue



2009. Március 04. - 16:45:56
Válasz #58
Nem elérhető

hamiklos


Izomenőt kimoderáltátok?
Ki volt az?

2009. Március 04. - 17:02:43
Válasz #59
Nem elérhető

FirstLady


Izomenőt kimoderáltátok?
Ki volt az?
Saját kérése töröltük... hogy ki volt? ez nehéz kérdés... egy mocskosszájú fórumjúzer kb. ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady