2024. Április 27. - 11:48:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 15. - 10:28:13
Megtekintve 67038 alkalommal
Nem elérhető

miki_nrg


Remélem nem köveztek meg ez a topic miatt de mivel a kritika topicban szinte majdnem mindennek csak az ízét kritizáltátok ezért gondoltam szét kéne választani a dolgokat mert attől még hogy valami szar ízű még lehet tuti termék   ****:)))

Én nem vagyok annyira finnyás íz terén. Leginkább csak a gyümölcspuncsos dolgokat utálom. De pl nemrég rendeltem a sokak által szidott ízű anator-ból mindegyik ízből egyet és először a trópusi gyümölcs puncsot bontottam ki és nekem kifejezetten ízlik. Nem tudom hogy miért szidta mindenki :)
Na mindegy szóval idejöhetnek akkor a szar ízű cuccok  ****:))) Vagy a cucc ízű szarok  o:)

2009. Január 26. - 18:58:39
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látom eszeveszettül pörög ez a topic ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 26. - 19:03:52
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ok,akkor akinek nem jön be a Nano Vapor és a NO Plasmacore gyümölcspuncs íze(mondjuk nem sokan lehetnek akiknek bejön ;D,én speciel mindent megiszok),akkor kicsit hígítsák jobban fel az ajánlottnál és dobjanak bele egy Bang tablettát,máris kellemesebb ízt kapunk.Egyébként mind a két tápkieg erős kategória szerintem,legalábbis engem mind a kettő eléggé tekert :),úgyhogy érdemes néha használni őket.
Egészségetekre gyerekek  :-oD ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 26. - 19:12:32
Válasz #3

Torony

Vendég
engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.

2009. Január 26. - 19:39:47
Válasz #4
Nem elérhető

miki_nrg


hát egy ilyen "freak brand" attúl lesz igazán őrült ha nluk még a piros is zöld  ****:))))))

2009. Január 26. - 19:50:42
Válasz #5
Nem elérhető

madinorbi


engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.
Félrefordították az ízét ez nem gyümölcspuncs, hanem gyümölcsösszájbaverés úgy már stimmel  >:D :P
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 26. - 20:04:54
Válasz #6

Torony

Vendég
engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.
Félrefordították az ízét ez nem gyümölcspuncs, hanem gyümölcsösszájbaverés úgy már stimmel  >:D :P

na ezen felröhögtem  ;D (és penészes az a gyümölcs sztem...)

2009. Január 27. - 07:32:22
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.
Félrefordították az ízét ez nem gyümölcspuncs, hanem gyümölcsösszájbaverés úgy már stimmel  >:D :P

na ezen felröhögtem  ;D (és penészes az a gyümölcs sztem...)

Nem penészes,a M.A.P.egy jó márka csak még éretlen volt a gyümölcs azért zöld hehe... :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 27. - 07:45:16
Válasz #8

Torony

Vendég
engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.
Félrefordították az ízét ez nem gyümölcspuncs, hanem gyümölcsösszájbaverés úgy már stimmel  >:D :P

na ezen felröhögtem  ;D (és penészes az a gyümölcs sztem...)

Nem penészes,a M.A.P.egy jó márka csak még éretlen volt a gyümölcs azért zöld hehe... :).

de bazeg, még szagra is stimmel a penész... :)

2009. Január 27. - 10:48:27
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
engem az Anabolic OD csapott meg. Aszongya frútpáncs, ami alapjáraton a pirosnak valamilyen árnyalata, édes, és gyümölcsös illata van. ehhez képest at AOD zöld, minden, csak nem édes, és brutál büdös.
Félrefordították az ízét ez nem gyümölcspuncs, hanem gyümölcsösszájbaverés úgy már stimmel  >:D :P

na ezen felröhögtem  ;D (és penészes az a gyümölcs sztem...)

Nem penészes,a M.A.P.egy jó márka csak még éretlen volt a gyümölcs azért zöld hehe... :).

de bazeg, még szagra is stimmel a penész... :)
Nem osztom a véleményt,szerintem az egyik legihatóbb gyümipuncsos íz,kicsit édesebb is mint az átlagos gyümölcspuncsos ízek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 27. - 12:41:10
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Nano vapor puncsos ízben kifejezetten iható  :-*  :-oD

2009. Január 27. - 12:59:31
Válasz #11
Nem elérhető

Johnnyx


Nem értelek titeket. Nekem általában ízlik a gyümölcspuncs íz, ízlett a: Plasmacore, SuperPump, NO-Explode és Anabolic OD is ebben az ízben  @:-)
Egyetek zabot!

2009. Január 27. - 14:45:40
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem értelek titeket. Nekem általában ízlik a gyümölcspuncs íz, ízlett a: Plasmacore, SuperPump, NO-Explode és Anabolic OD is ebben az ízben  @:-)

No-Xplode nem csak narancs és citrom ízben van?  ????...

2009. Január 27. - 15:02:35
Válasz #13
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem értelek titeket. Nekem általában ízlik a gyümölcspuncs íz, ízlett a: Plasmacore, SuperPump, NO-Explode és Anabolic OD is ebben az ízben  @:-)

No-Xplode nem csak narancs és citrom ízben van?  ????...

De nem ám!

2009. Január 27. - 15:44:11
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem értelek titeket. Nekem általában ízlik a gyümölcspuncs íz, ízlett a: Plasmacore, SuperPump, NO-Explode és Anabolic OD is ebben az ízben  @:-)

No-Xplode nem csak narancs és citrom ízben van?  ????...

De nem ám!

Mea maxima culpa  ;-oo-;