2024. Május 09. - 16:08:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67149 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 12. - 14:11:40
Válasz #45
Nem elérhető

madinorbi


Nature best - karamell, nagyon finom gyerekkori kis dobozos,karamellás tej feeling.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 12. - 15:39:29
Válasz #46
Nem elérhető

Gabe


Twinlab csokis?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 12. - 15:47:39
Válasz #47
Nem elérhető

George



2009. Május 12. - 16:13:32
Válasz #48
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor már essen szó a Twinlab epresről is,lehet én vagyok a gyártási hibás,de nekem az jött be a 3 közül a legjobban,és egy-két hónap múlva már epresből is lesz nagy.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 12. - 20:37:26
Válasz #49
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 21. - 14:33:14
Válasz #50
Nem elérhető

miki_nrg


Akkor már essen szó a Twinlab epresről is,lehet én vagyok a gyártási hibás,de nekem az jött be a 3 közül a legjobban,és egy-két hónap múlva már epresből is lesz nagy.


epres is van? jó tudni  ;D

2009. Május 21. - 21:35:57
Válasz #51
Nem elérhető

Szandi


Akkor már essen szó a Twinlab epresről is,lehet én vagyok a gyártási hibás,de nekem az jött be a 3 közül a legjobban,és egy-két hónap múlva már epresből is lesz nagy.

Finom!:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Május 21. - 21:51:18
Válasz #52
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...akkor már én is jelzem milyen a Nitro Tech trópusi gyümölcs ami most akcióban van. Mindig félek ezektől a "megmaradt" ízektől. Mint már írtam a Nitro Tech nálam nem ízkirály...de ez a trópusi ez nagyon ott van!  ****:))))))

A vicces hogy a Nitro Tech ízeiben egyik sem hasonlít a névben megadott ízre.  !+"% Ez sem...ennek is van valami egzotikus narancsszerű íz,de nemérzem hogy a trópusokon lennék,viszont kielégíti a sűrű,édes igényemet.  ****:))))))

2009. Május 23. - 10:53:50
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 23. - 10:58:03
Válasz #54
Nem elérhető

Cressler


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
étcsokis jellegű
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 23. - 12:14:30
Válasz #55
Nem elérhető

George


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
Egy kanál max 2 deci víz 8-} Ha még így sem jó, akkor nem ugyanazt isszuk !+"%

2009. Május 23. - 12:19:25
Válasz #56
Nem elérhető

Gabe


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
Egy kanál max 2 deci víz 8-} Ha még így sem jó, akkor nem ugyanazt isszuk !+"%
Erre már rájöttem, hogy a szokásos 3-3,5 deci vízem tumaccs lesz neki, de hogy ennyire, azt nem gondoltam!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 23. - 12:23:24
Válasz #57
Nem elérhető

George


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
Egy kanál max 2 deci víz 8-} Ha még így sem jó, akkor nem ugyanazt isszuk !+"%
Erre már rájöttem, hogy a szokásos 3-3,5 deci vízem tumaccs lesz neki, de hogy ennyire, azt nem gondoltam!  !+"%
Edzés közben elmegy minimum egy liter víz. Nekem nincs kedvem utána még fél literes turmixal bajlódni, ha meg csak simán iszom, akkor az ízét akarom érezni. Zabpehellyel is fasza, nem túl töményen édes, nekem pont jó.

2009. Május 23. - 12:29:10
Válasz #58
Nem elérhető

Gabe


Twinlab csokis?
****:))))))
Ha ezt  ****:)))))) arra értetted, hogy szinte teljesen ízmentes, akkor tényleg  ****:)))))).
Mert nekem az!
Egy kanál max 2 deci víz 8-} Ha még így sem jó, akkor nem ugyanazt isszuk !+"%
Erre már rájöttem, hogy a szokásos 3-3,5 deci vízem tumaccs lesz neki, de hogy ennyire, azt nem gondoltam!  !+"%
Edzés közben elmegy minimum egy liter víz. Nekem nincs kedvem utána még fél literes turmixal bajlódni, ha meg csak simán iszom, akkor az ízét akarom érezni. Zabpehellyel is fasza, nem túl töményen édes, nekem pont jó.

Én edzés közben lenyomok egy 1,5 literes vizet, és utána még simán megiszok egy fél literes turmixot!
De ilyenkor nem gáz, hogy csak 2decibe teszem, viszont a reggeli zabpehelyhez meg kell a több víz, különben olyan, mint a gipsz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 23. - 21:55:44
Válasz #59
Nem elérhető

Pompa_G


Sziasztok!
Szerintem az epres Nitro Tech Hardcore-nak rettenetesen rossz az íze... ( ezzel persze nem a gyártót minősítem!!! )
De ebben az ízben senkinek sem ajánlom aki egy kcisit is érzékeny ezekre az ízes dolgokra **:))))*
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -