2024. Május 14. - 23:11:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Válság - Amikor A Föld Megáll.  (Megtekintve 27264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 07. - 01:44:51
Válasz #75
Nem elérhető

Boresz


Rettentően félek hogy mi lesz ha esetleg megszűnik a munkahelyem. Addig még el-el vagyok amíg megvan, bár ha az árfolyam ilyen ütemben emelkedik, lassan nem lesz pénzem ennivalóra sem....
nem vagy egyedül,nekem a múltkor jött egy telefon , ne törjem magamat,hogy hamar visszakerüljek a táppénz után mert nem fognak utánna megtartani (álítólag,nemhivatalosan)
meg anyámnak a párja lelépett,ez is érvágás ,mert kettőnk fizuja az eddigi extrákkal együtt nem lesz elég
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 07. - 11:05:39
Válasz #76
Nem elérhető

lue


fsz kivan ezzel az elettel komoylan mondom, néha tök depreszzioba  esem mert  nem tom mi lesz ennek a  vég,  1helybe  tapos  az ember, bazzeg és  igy szerintetek hogy lesz "normális  "elete?  komolyan teljesen el lehetetlenitik az ember életet, a  hitelesekröl meg nem is  beszélek,  nagyon  shit ez igy , na  meg a  munkahelyek, ha  1  et hibázol akkor uccára  kerülsz(ez  van most  nálunk)azelött meg lazaság  volt,ugrásra  készek az emberek,a  magyar nagy eletművesz(nem amind azert)de  aki  "okoS" az  beosztja,és  elfogadja hogy  lemondással  tud  csak megélni. :( :(

2009. Március 08. - 13:04:50
Válasz #77

csery

Vendég
Ki hogyan látja, mennyit változott  a közelmultban ahelyzete, illetve mewddig romolhat még a helyzet szerintetek?Mad maxre hajazó ruháimat keressem elő lassan?

2009. Március 12. - 11:00:53
Válasz #78
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A válság miatt bukjuk a magyar MotoGP-futamot

A Magyar Nagydíj szervezői hivatalosan is kérték a Nemzetközi Motorkerékpáros Szövetséget, hogy változtassák meg a az első sávolyi futam időpontját.

A sávolyi MotoGP-pálya idén szeptemberben debütált volna a sorozatban, az őszi világbajnoki futamot azonban nem tudják megrendezni, a beruházást végző Share Capital ugyanis elismerte: képtelen befejezni a pálya építését. Az indok a gazdasági válság, a cég szerint ugyanis egyetlen bank sem hitelezte meg a vállalatnak a befejezéshez szükséges 45 millió eurót. A cég 45 milliót már beleölt a projektbe, a pálya félig készen áll, de a befejezéshez nincs anyagi fedezet, így Valentino Rossiék (a képen) idén nem látogatnak a Balaton melletti ringre.

A Share Capital nemrégiben a Magyar Fejlesztési Bankhoz fordult, de az MFB sem egyezett bele a kért hitelkonstrukcióba, így nem maradt más választás, halasztani kell az átadást, és értelemszerűen az idei versenyt is. A cég Nemzetközi Motorkerékpáros Szövetséghez eljuttatott kérelmében az a kérés szerepel: az első magyar MotoGP-futamot ne 2009-ben, hanem 2010 tavaszán rendezzék meg, addigra várhatóan elkészül a sávolyi pálya.

2009. Március 12. - 11:07:46
Válasz #79
Nem elérhető

Boresz


A válság miatt bukjuk a magyar MotoGP-futamot

A Magyar Nagydíj szervezői hivatalosan is kérték a Nemzetközi Motorkerékpáros Szövetséget, hogy változtassák meg a az első sávolyi futam időpontját.

A sávolyi MotoGP-pálya idén szeptemberben debütált volna a sorozatban, az őszi világbajnoki futamot azonban nem tudják megrendezni, a beruházást végző Share Capital ugyanis elismerte: képtelen befejezni a pálya építését. Az indok a gazdasági válság, a cég szerint ugyanis egyetlen bank sem hitelezte meg a vállalatnak a befejezéshez szükséges 45 millió eurót. A cég 45 milliót már beleölt a projektbe, a pálya félig készen áll, de a befejezéshez nincs anyagi fedezet, így Valentino Rossiék (a képen) idén nem látogatnak a Balaton melletti ringre.

A Share Capital nemrégiben a Magyar Fejlesztési Bankhoz fordult, de az MFB sem egyezett bele a kért hitelkonstrukcióba, így nem maradt más választás, halasztani kell az átadást, és értelemszerűen az idei versenyt is. A cég Nemzetközi Motorkerékpáros Szövetséghez eljuttatott kérelmében az a kérés szerepel: az első magyar MotoGP-futamot ne 2009-ben, hanem 2010 tavaszán rendezzék meg, addigra várhatóan elkészül a sávolyi pálya.
Tegnap az éjjeli hiradóban láttam a képeket a "pályáról",felázott legelő hatású.Már rég a pálya nyomvonalát kellett volna látni,de még egy szaros karó sem volt leszúrva,csak 1 markoló volt ami éppen dolgozott.Lehet a válságra fogni,de azért oda pofa is kell. Amúgy a sportminiszter próbálja átvinni a Hungaroingre,de az meg autóra van kitalálva, az aszfaltos bukóterek nagy része miatt balesetveszélyesebb a motorosokra nézve.Necces hogy ott lesz megrendezve.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 12. - 11:24:36
Válasz #80

Torony

Vendég
Ki hogyan látja, mennyit változott  a közelmultban ahelyzete, illetve mewddig romolhat még a helyzet szerintetek?Mad maxre hajazó ruháimat keressem elő lassan?

ha már Mad Max, inkább fegyverkezz...

2009. Március 12. - 11:30:00
Válasz #81
Nem elérhető

powerhuni


A legujabb kutatasok szerint a gazdasagi valsag kovetkezteben annyira rossz a helyzet , hogy a nok tobsege kenytelen szerelembol hazasodni

2009. Március 12. - 12:04:13
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


A legujabb kutatasok szerint a gazdasagi valsag kovetkezteben annyira rossz a helyzet , hogy a nok tobsege kenytelen szerelembol hazasodni

 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 12. - 12:54:33
Válasz #83

Torony

Vendég
A legujabb kutatasok szerint a gazdasagi valsag kovetkezteben annyira rossz a helyzet , hogy a nok tobsege kenytelen szerelembol hazasodni

húbazzeg, még a végén megdől az MNK elv?!  ;D

2009. Március 12. - 12:59:41
Válasz #84
Nem elérhető

FirstLady


Távol volt a macska, és cicognak az egerek?! @-o 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 19. - 12:25:07
Válasz #85
Nem elérhető

tomy


A legujabb kutatasok szerint a gazdasagi valsag kovetkezteben annyira rossz a helyzet , hogy a nok tobsege kenytelen szerelembol hazasodni

húbazzeg, még a végén megdől az MNK elv?!  ;D


A végén még ez is meglehet..... :D ????... ;D :D
Tomy

2009. Április 03. - 12:18:33
Válasz #86

SheHulk

Vendég
Ki hogyan látja, mennyit változott  a közelmultban ahelyzete, illetve mewddig romolhat még a helyzet szerintetek?Mad maxre hajazó ruháimat keressem elő lassan?

ha bedől a forint.. meghalunk... illetve egy kicsit mindenki meghal... ott bent.

2009. Október 28. - 00:44:35
Válasz #87

Akezdetfia

Vendég
Fent a nagyok megcsinálták a parasztoknak  ***))))  :-):-)::

2009. November 23. - 15:30:48
Válasz #88
Nem elérhető

tomasz


Nem találtam jobb helyet neki,új topicot meg nem nyitok.Itt egy link,hogy te is tehess a jövődért egy keveset:
http://greenpeace.hu/peticio/tegyelaklimaert

"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....