2024. Április 27. - 16:02:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rauschenberger Gabi felkészülése az IRM fekvenyomó és felhúzó bajnokságra!  (Megtekintve 38596 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 16. - 19:41:11
Válasz #15
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Bocs fiúk-lányok, ha vkit megrémítettem. Nem volt szándékos.

Az volt a cél h nyomon lehessen követni a fejlődést. Sajnos a váll sérülésem még mindíg hátráltat néhány gyakorlatban, úgyhogy ma mertem először 2 hónap után ferdepadon nyomni. Az is smith gépen volt.

Tehát a mai könnyű nap:

hosszas bemelegítés után ( 60 20 ism, 100 10 ism, 140 5 ism, 170 3 ism, 190 2 ism, 200 1 ism)

206 2x5
212 2x4
218 1x3

Most már nagyon kell vigyázni arra h ne csináljak annyit ami még menne. ha véletlenül betakar akkor egy komoly adag önbizalomtól szabadíthat meg, ami még egy akkut sérülésnél is jobban hátráltathat!!

A mell tricepsz a továbbiakban TÉNYLEG terápiás jellegű volt

smith ferdepados nyom 4x10 120 (vállsérülés miatt extra óvatosság, de úgy érzem legközelebb már lehet egy kicsit durvulni)
kábel keresztezés teljes készlet 4xnem számoltam

Egy említésre alig érdemes tricepsz edzés, kovetkezett. Úgy gondolom ha ez a fekvenyomás nem adott elég stimulációt nekik akkor jobb ha  abbahagyom.

Tolódzkodás-fej feletti egykezes tricepsz- és egy módosított tricepsz letolás a sérűlt vállam miatt.

Hát ennyi mára...

Kicsit fura h így kiakadtatok a súlyokon, lehet azért mert ahol edzem már megszoktak és nem néznek UFO-nak.
...ja, még nem ettem soha embert, de azért egyszer kipróbálom!

2009. Március 16. - 19:44:44
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Néha jó elmenni egy idegen terembe, ahol megint tátott szájjal figyelik mit csinálsz, az egót és az önbizalmat is megdobhatja!
Neked max. erre van most szükséged!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 20:21:23
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 16. - 21:15:40
Válasz #18

csery

Vendég
Vad, nagyon vad,többel nyomsz fekve mint amennyivel én nyomok, plusz az én súlyom...RESPECT

2009. Március 18. - 18:19:35
Válasz #19
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Üdv!

Mr Berkes az imént egy telefonos értekezés során megjegyezte, hogy ne égessem már ezekkel a súlyokkal. Végre vkinek nem meseszerűek a számok.
Egy fasza arcüreggyulladással küszködöm úgyhogy a hétfői edzés és a pénteki nehéz nap közt nem szándékozom erőlködni. Azért az edzésnaplómban visszalapozva megosztom veletek a múlt heti és a két héttel ezelőtti hát-bicepsz edzést, kizárólag azért, hogy lehessen látni a vállsérülés javulását.

Tehát két hete:

Egy kicsit félve indultam neki mert egy hete még majd beszartam amikor az olimpiai rúddal próbáltam evezni. Ezért aztán ezzel kezdtem. Miután a doki megszabadított egy kissebb vagyontól (egyébként kedvezményes volt és nagyon megérte!!!!), gondoltam ez jó próbja lesz a méregdrága gépeinek a tesztelésére.

evezés döntött törzzsel : nagyon óvatosan megmarkoltam a meztelen rudat és nekiláttam a melegítésnek.
Semmi fájdalom. tegyünk rá egy 25-öst mindkét oldalra. Ez is ok. még egy 25-ös(120). Fasza 15 ismétlés. Rettenetesen örültem h semmi fájdalmat nem éreztem, és még a bemelegítésnél tartok, de már rettenetesen be van durranva a hátam. Nesze még egy 20 as és kezdődjön a tánc. Laza 10 ismétlés! vazze' még egy 5 ös(170), és 6 ismétlés. És akkor az 5 kilós helyére egy tizes került oldalanként(180). Eufórikus érzés volt 6 hét után ismét a hátgyakorlatok királyával edzeni satnya testem.

5x5 180

egykezes evezés: sajnos csak egy darab kb 72-73 kg os egykezest lehet összerakni, ezért a fűrészelésnél ezzel kell beérnem. Na mindegy..

4x12

Na most jött a mumus, ha ettől nem fáj akkor holnap viszek egy pezsgőt a dokinak. Húzódzkodni akartam de, vhogy éreztem,h nem kéne. Odaballagtam a felső csigához, leültem és amit egy csaj beállított (40) elkezdtem melhez húzni. fájdalom nincs! Na azért csak óvatosan gondoltam aztán emeltem egy 20 ast. Megfogtam a rudat, elkezdtem és majdnem behuggggyoztam. Ez még nem megy. Azért nem adtam fel vissza 50 és csináltam vagy 6x nemtomennyirohadtsok ismétlést.

A következő héten már ezzel a gyakorlattal kezdtem és sikerült a teljes készlet(100) +40 kg-al 4x12 ism. Ezen felbuzdulva ebben a mozgásirányban elvégeztem még 4 sorozatot alsó majd 4-et szűk fogással. Minimális fájdalom. Talán jövő héten már lehet húzódzkodni. Az lesz a csodálatos.

A bicepsz edzés olyan "akkorsemadomfel" stílusban zajlott, ugyanis a legmakacsabb fájdalmamat a vállizülethez csatlakozó bicepsz ín okozza. Karonként 20 kg terhelésnél már igen szar érzés, úgyhogy teljesen át kellett szerveznem a csökött karom edzését.
Valahogy úgy, hogy több gyakorlat, több sorozat, jóval kissebb intenzitás. Úgy érzem ez sem válik hátrányomra mert eddig minden ilyen stílusú edzés után komoly izomláz volt az érintett helyen.

Végezetül minden érdeklődőnek köszönöm az elismerő szavakat.

Remélem ez már Mr. Berkesnek is tecccik ;D

2009. Március 18. - 19:14:44
Válasz #20
Nem elérhető

George



Kicsit fura h így kiakadtatok a súlyokon, lehet azért mert ahol edzem már megszoktak és nem néznek UFO-nak.
...ja, még nem ettem soha embert, de azért egyszer kipróbálom!
Gábor a srácok csak hülyülnek, ne aggódj emiatt :D Az ember szerintem fasza lehet, én is megkóstolnám >:D /7%

2009. Március 18. - 21:38:10
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg



Kicsit fura h így kiakadtatok a súlyokon, lehet azért mert ahol edzem már megszoktak és nem néznek UFO-nak.
...ja, még nem ettem soha embert, de azért egyszer kipróbálom!
Gábor a srácok csak hülyülnek, ne aggódj emiatt :D Az ember szerintem fasza lehet, én is megkóstolnám >:D /7%

Minden olyan mint a csirke. Bár ha jó emberismerő vagyok, inkább marha íze lesz  ****:)))

2009. Március 19. - 17:58:55
Válasz #22

csery

Vendég
ha lehet kérni, mert én bevallom őszíntén, tudatlan vagyok, felraksznémi infót magadról?Edzésmúlt, versenyek, ilyesmi, persze ha időd engedi.Személy szerint engem nagyon érdekelne (:-)

2009. Március 20. - 17:43:11
Válasz #23
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Szóval... 2009.03.20.

Nehéz nap.

212 2x4
218 2x3
225 1x2

Érdekes de a 225 2x ment a leglazábban.
Kezdek golyóálló lenni.

Aztán egy kis kiemelés alacsony villával: 270 2x 280 1x 290 1x. Csak hogy szokjam az érzést.
A mai napon kipróbáltam edzás előtt a MAP no plasmacore-t. Egy not for sale zacsiban volt három mérőkanálnyi adag, na azt betoltam, de azt kell  mondjam no-xplode mindenekfelett.

Aztán a szokásos terápiás váll edzés. A végén egy kis ülve nyomás két negyvenessel. Most az első sorzatban 30 ismétlés ment. Ez már nem olyan rossz.

Mára ennyi.

2009. Március 23. - 18:04:54
Válasz #24
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


2009.03.23.

A heti könnyű nap:

bemelegítés: 60-20x
                  100-12x
                  140-8x
                   170-5x
                  190-3x
                   200-1x

aztán a meló:
212 2x5
218 2x4
225 1x3

Ahhoz képest h könnyű nap, majdnem besz..rtam.

Szűk nyomás

100 15x
140 12x
160 10x
170 7x
180 4x csak lazán

homlokra engedés

85 kg 3x15

ülve fej feletti tricepsz francia rúddal

85 3x15

letolás csigán egyenes rúddal kicsit módósítva a mozdulatot

kb 70 3x 12

Kezdem magam kicsit túledztettnek érezni. Nincs étvágyam, szarul alszom stb. Úgyhogy elkezdtem odafigyelni az edzés közbeni kiegészítésre is. 1 adag mass xxplosion+1 adag SAN v12hp844.

Meglátjuk....

2009. Március 23. - 20:31:16
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Gabi!

Engem érdekelnének ilyen adatok, hogy magasság, testsúly, mellkas és karméret. Már ha nem vagyok indiszkrét. Ritka nagydarab ember vagy meg kell hagyni  :-){

A többi adatot majd a csajok elkérik  8-)  ;D

2009. Március 23. - 21:35:03
Válasz #26
Nem elérhető

blade


Ez kemény Gabi!! :-)! Biztos nagyon jó formában leszel addigra és megint te leszel a   (:-)
GRATULA!!!
NINCS GRAVITÁCIÓ!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2009. Március 24. - 19:28:49
Válasz #27
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


szép jó estét!

god sportárs!

176 cm mélység, súly jelenleg 121 kg de a mérlegeléskor általában 116-118 szoktam lenni, aztán vitargo cgl hogy az elvesztett víz (és vele a power) visszagyűjjön, melkas olyan 140 körül( már rég mértem) , kar hidegen jelenleg 54 de egy jó kis tricepsz edzés után üti az 56-ot.
Most lemértem a combom is: elég ijesztő-88cm. Derék, csípő nem publikus, de a hasizmaim még megvannak!

Ma már nagyon óvatos volt a lábedzés, mert már nehezen regenerálódom. combhajlító és vádli után egy kis előfárasztás a feszítőn aztán guggolás és kitörés. gyakorlatilag mint a legutóbb. kivéve h rúddal csináltam a merevlábú felhúzást ami említést érdemel.

60 20x
100 15x
140 10x
180 3x8

Van valakinek ötlete a regeneráció fokozásához? jelenleg a köv. kiegek mennek:

Dym whey
egy konkurens márka tömegnövelője ami 65 g fehérjét 80 g ch tartalmaz, + 7 g kreatinkeverék, jó zsírok , rostok stb stb stb
no xplode+v12hp844 edzés előtt, közben mass xxplosion
multivitamin pak

Válaszolva egy régebbi kérdésre is csak kizárólag olyan versenyen indulok ahol tilos a fekvenyomó póló használata. Ez nem ideológia, csak így alakult. Még soha nem volt rajtam ilyen cucc és ahogy az árakat nézem nem is lesz. ennek a stílusnak a publicitása a szerényebb eredmények miatt szinte egyenlő a nullával. Vszínüleg ezért nem vagyok ismert e körben. Az igazság az h igazából magamnak edzegetek és amikor lehetőség van ilyen szabályok mellett megméretni magam akkor meg szoktam próbálni. Külön készülni csak erre az Irm országosra szoktam ahol most ötödször szeretném(ha jól számolom) megvédeni az abszolút címet.

Remélem Blade is ott lesz + Ati75.

2009. Március 24. - 20:43:10
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


szép jó estét!

god sportárs!

176 cm mélység, súly jelenleg 121 kg de a mérlegeléskor általában 116-118 szoktam lenni, aztán vitargo cgl hogy az elvesztett víz (és vele a power) visszagyűjjön, melkas olyan 140 körül( már rég mértem) , kar hidegen jelenleg 54 de egy jó kis tricepsz edzés után üti az 56-ot.
Most lemértem a combom is: elég ijesztő-88cm. Derék, csípő nem publikus, de a hasizmaim még megvannak!

Ma már nagyon óvatos volt a lábedzés, mert már nehezen regenerálódom. combhajlító és vádli után egy kis előfárasztás a feszítőn aztán guggolás és kitörés. gyakorlatilag mint a legutóbb. kivéve h rúddal csináltam a merevlábú felhúzást ami említést érdemel.

60 20x
100 15x
140 10x
180 3x8

Van valakinek ötlete a regeneráció fokozásához? jelenleg a köv. kiegek mennek:

Dym whey
egy konkurens márka tömegnövelője ami 65 g fehérjét 80 g ch tartalmaz, + 7 g kreatinkeverék, jó zsírok , rostok stb stb stb
no xplode+v12hp844 edzés előtt, közben mass xxplosion
multivitamin pak

Válaszolva egy régebbi kérdésre is csak kizárólag olyan versenyen indulok ahol tilos a fekvenyomó póló használata. Ez nem ideológia, csak így alakult. Még soha nem volt rajtam ilyen cucc és ahogy az árakat nézem nem is lesz. ennek a stílusnak a publicitása a szerényebb eredmények miatt szinte egyenlő a nullával. Vszínüleg ezért nem vagyok ismert e körben. Az igazság az h igazából magamnak edzegetek és amikor lehetőség van ilyen szabályok mellett megméretni magam akkor meg szoktam próbálni. Külön készülni csak erre az Irm országosra szoktam ahol most ötödször szeretném(ha jól számolom) megvédeni az abszolút címet.

Remélem Blade is ott lesz + Ati75.

Köszönöm  :-){ Nem semmi vagy, meg kell hagyni, a formáddal nincs semmi gond, ahogy láttam Siófokon, és ez a brutális erő!  :o 

2009. Március 24. - 21:53:00
Válasz #29
Nem elérhető

Cressler


Edzőtársam a tavalyi rendőr fekvenyomó és felhúzó verseny után mutatta a közös képetek  :-! Meg a pohár a mellen képet is  @-o ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!