2024. Április 27. - 22:42:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Infók, tények, fogyasztói vélemények a Mass XXplosion-ról  (Megtekintve 24137 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 16. - 16:07:04
Válasz #15
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Első benyomások:

Az izzel nekem semmi bajom, páran mondták már, hogy eléggé furcsa. Szerintem teljesen rendben van, nyilván nincs Mojito koktél ize...de simán csúszik.  :-oD
A CH-tól ami benne van, jobban töltődtem edzésen, és talán később is kezdtem kifáradni. Nagyon jól durrantam. Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy én pluszban teszek hozzá aminosavakat (BCAA, Glutamin, folyékony amino) és ezt kortyolgatom. Próbáltam már ugyan ezt Cell-Tech-el is, de az nagyon leterhelte a gyomromat plusz még ment utána True-Mass is...és órákig nem tudtam enni. Ennél viszont abszolút nem játszik a gyomorterheltség, edzés után még lecsúszott egy 3 adagolókanalas Mass-Tech + 2 adag Whey...és simán tudok enni most!

Szóval első benyomás nálam teljesen pozitiv!  :-)!
Egy állat vagy baze'!  ;D

Most mé'?  :D

2009. Március 16. - 16:08:27
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Első benyomások:

Az izzel nekem semmi bajom, páran mondták már, hogy eléggé furcsa. Szerintem teljesen rendben van, nyilván nincs Mojito koktél ize...de simán csúszik.  :-oD
A CH-tól ami benne van, jobban töltődtem edzésen, és talán később is kezdtem kifáradni. Nagyon jól durrantam. Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy én pluszban teszek hozzá aminosavakat (BCAA, Glutamin, folyékony amino) és ezt kortyolgatom. Próbáltam már ugyan ezt Cell-Tech-el is, de az nagyon leterhelte a gyomromat plusz még ment utána True-Mass is...és órákig nem tudtam enni. Ennél viszont abszolút nem játszik a gyomorterheltség, edzés után még lecsúszott egy 3 adagolókanalas Mass-Tech + 2 adag Whey...és simán tudok enni most!

Szóval első benyomás nálam teljesen pozitiv!  :-)!
Egy állat vagy baze'!  ;D

Most mé'?  :D
ezé!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 16:09:20
Válasz #17
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 16. - 16:10:48
Válasz #18
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Első benyomások:

Az izzel nekem semmi bajom, páran mondták már, hogy eléggé furcsa. Szerintem teljesen rendben van, nyilván nincs Mojito koktél ize...de simán csúszik.  :-oD
A CH-tól ami benne van, jobban töltődtem edzésen, és talán később is kezdtem kifáradni. Nagyon jól durrantam. Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy én pluszban teszek hozzá aminosavakat (BCAA, Glutamin, folyékony amino) és ezt kortyolgatom. Próbáltam már ugyan ezt Cell-Tech-el is, de az nagyon leterhelte a gyomromat plusz még ment utána True-Mass is...és órákig nem tudtam enni. Ennél viszont abszolút nem játszik a gyomorterheltség, edzés után még lecsúszott egy 3 adagolókanalas Mass-Tech + 2 adag Whey...és simán tudok enni most!

Szóval első benyomás nálam teljesen pozitiv!  :-)!
Egy állat vagy baze'!  ;D

Most mé'?  :D
ezé!  :D

A True-Mass most nem megy, az akkor ment, amikor a Cell-Tech is. Szóval nem vagyok állat, jó?!  ;D

2009. Március 16. - 16:11:27
Válasz #19
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Március 16. - 16:14:16
Válasz #20
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 16. - 16:15:12
Válasz #21
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Március 16. - 16:29:59
Válasz #22
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

...a desznyó!!  ;D

Igen Igen, de már nem sokáig. Tudod Balu én is kezdek egy stacket, ha már kihagytál a buliból  ;)

2009. Március 16. - 16:34:09
Válasz #23
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

...a desznyó!!  ;D

Igen Igen, de már nem sokáig. Tudod Balu én is kezdek egy stacket, ha már kihagytál a buliból  ;)

Akkor kérjük majd a stack-et részletezni...mit tartalmaz a stack, miből mennyit használsz majd meg ilyesmi!  ;D

2009. Március 16. - 16:36:07
Válasz #24
Nem elérhető

Gabe



...a desznyó!!  ;D

Igen Igen, de már nem sokáig. Tudod Balu én is kezdek egy stacket, ha már kihagytál a buliból  ;)
Meg engem is!  :-Đ ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 17. - 00:09:27
Válasz #25

B1ll4

Vendég
Utolsóként én is beállnék a sorba !

Köszönöm mégegyszer a lehetőséget !  :-){ :-){

Lassan 1 éve , hogy edzés közben fogyasztok finomságokat , de amikor ez a termék megjelent , már mondogattam is pár emberkének , hogy ez mennyire jó termék lesz , csak egyszer legyen rá plusz keretem kipróbálni , hát most deus ex machina módjára kaptam egy lehetőséget és élni is szeretnék vele .

Eddig edzés közben kombóm : 40g dextróz , 5g kreatin mono , 20g glutamin , 20g folyékony aminó ! Most a dextróz le lesz cserélve a mass xxplosion-ra , kíváncsi vagyok mekkora eltérések lehetnek emésztés terén , töltődés , fáradtságkitolás stb stb .... én elvégzem a munkát a többi nem rajtam múlik !

Sok siket a többieknek , ti pedig garantálom nem fogtok csalódni a termékekben , szerintem olyan kezekbe kerültek a termékek , hogy biztosan "működni" fognak !

Hajrá , hajrá !   :--: :--: :-/- :-/- =/+'

2009. Március 17. - 14:26:14
Válasz #26
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
B1ll4 Vs Pamela2
A két kis szaros kécskei összecsap, na kíváncsi leszek  ;D

2009. Március 17. - 14:58:34
Válasz #27

B1ll4

Vendég
Nem csapok én össze senkivel ! :)

Járom a saját utam mint mindenki más !

2009. Március 17. - 16:10:52
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


B1ll4 Vs Pamela2
A két kis szaros kécskei összecsap, na kíváncsi leszek  ;D
nem lessz összecsapás, Pamela, toronymagasan jobb lessz ;D ;D ;D ;D ;D ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 17. - 21:17:58
Válasz #29

B1ll4

Vendég
Igen.... igenn ... igen .... ez a cucc , ez nagyon komoly . Vitargo CGL-t ittam régen "mikor jól ment" edzés közben , ez is valami hasonló , de valami nagyon király dolog .

Most mondanátok azt , ez a Béla mindent túldramatizál , beképzeli a placebo hatásokat ... mindig csúcsrajáratja a motort ... holott Seth , Danybuilding , Tockon2 stb... barátaim megtudják mondani , hogy nálam nem játszik nagyon sok cucc ... vitamin , esszenciál , fehérje , meg glutamin . Teljesen tisztán kajálok és ennek úgy látom ez egy új löket volt .

Gondolkoztam rajta , nézvén az üveget edzés előtt , mikor kigondoltam a gyakorlatokat . Ránézek az üvegre , forgatom

"Mivel tudhatsz te többet öreg ? Nem létezik , hogy az eddigi kombómat felülmúlod ... ennyibe kerülsz és olyan vagy mint a többi ... semmit nem hozol !"

Aztán megindult az edzés elkezdtem kortyolgatni a kis mixemet és valami eszméletlen különbségek a sima dextrózos verziótól . Semmi puffadás , holott nem is éreztem a dextróztól , de itt azért kijött a különbség ! Teltség , szétakartam durranni edzés végére (és ez megint nem a humbuk szöveg) ! Én nagyon szeretem ha "kellemetlen" íze van egy kombónak , annál jobban esik edzés közben ! Annyira elvan vonva a figyelmed , hogy észre sem veszed , meg mellesleg teljesen mindegy milyen ízű meginnám , ha ez a fejlődés kulcsa . Végig volt energiám , míg a szőlőcukor ugye csak egy időre dobja meg , aztán szépen be is lehet hipózni ... de ez végig szintentartva adta , mikor 2 izomcsoport között többet pihentem és alig tudtam nekilátni második izomnak , most csak úgy pattantam és rábíztam magam . Hát nem csalódtam ! Ez csak ennél jobb lesz . Az idei év terveinek első stádiumában tökéletes társra leltem és nyílván hosszú barátságot kötünk : Mass XXplosion !

Próbáljátok ki srácok ! Nah persze , ha minden oké mellette !  8-)

A Nutrex meg megint kap egy csillagos ötöst , kevés termékük van , de azokra nyugodtan mondhatjuk , hogy csúcsminőségűek !  ****:))))))

Folytatás holnap !  /7%