2024. Április 28. - 00:10:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Infók, tények, fogyasztói vélemények a Mass XXplosion-ról  (Megtekintve 24138 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 18. - 14:31:29
Válasz #30
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
B1ll4, ha birod a "kellemetlen" izeket, tolj még bele a megszokott dolgokon kivül (glutamin, BCAA, kreatin) Twinlab Liquid Amino Fuel-t!  ****:)))))) Fincsi!  ;D Nincs vele bajom, mert edzés alatt nem nagyon zavar, hogy milyen az ize az italomnak, főleg ha érzem is, hogy hat...de ez már a fura kategória!  :D

2009. Március 18. - 15:14:36
Válasz #31

B1ll4

Vendég
Balu , én ezzel az Aminoval iszom pont ! :D

Tehát a kombó :

1 adag Mass XXplosion
10g glutamin
5g kreatin monohidrát
1 adag twinlab amino fuel


2009. Március 18. - 15:39:41
Válasz #32
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu , én ezzel az Aminoval iszom pont ! :D

Tehát a kombó :

1 adag Mass XXplosion
10g glutamin
5g kreatin monohidrát
1 adag twinlab amino fuel



Akkor egészségedre!  ;-oo-; Ezt tolom én is, csak nálam plusz 10g BCAA + 5g glutamin minusz kreatin! Fincsi!  :-oD

2009. Március 18. - 15:55:56
Válasz #33
Nem elérhető

Cressler


Szerintem se rossz, olyan elrontott narancslekvár ízű  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 18. - 16:04:15
Válasz #34
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem se rossz, olyan elrontott narancslekvár ízű  ;D

Magában igen.  ****:)))))) BCAA-val már kicsit más...szőlős MassXxplosion-nel megtoldva meg egyszerűen gasztronómiai élmény!  ;) Tényleg több ember mondta már, hogy nem túl kellemes az ize, de szerintem rendben van. Nem szivesen kortyolgatnék egy édes valamit edzés közben.

2009. Március 18. - 16:08:56
Válasz #35

B1ll4

Vendég
Szerintem se rossz, olyan elrontott narancslekvár ízű  ;D

Magában igen.  ****:)))))) BCAA-val már kicsit más...szőlős MassXxplosion-nel megtoldva meg egyszerűen gasztronómiai élmény!  ;) Tényleg több ember mondta már, hogy nem túl kellemes az ize, de szerintem rendben van. Nem szivesen kortyolgatnék egy édes valamit edzés közben.

Baluval egy helyről származunk :D . Csak ő tovább nőtt !  ****)

2009. Március 18. - 16:35:40
Válasz #36
Nem elérhető

Szandi


B1ll4, ha birod a "kellemetlen" izeket, tolj még bele a megszokott dolgokon kivül (glutamin, BCAA, kreatin) Twinlab Liquid Amino Fuel-t!  ****:)))))) Fincsi!  ;D Nincs vele bajom, mert edzés alatt nem nagyon zavar, hogy milyen az ize az italomnak, főleg ha érzem is, hogy hat...de ez már a fura kategória!  :D
Szerintem is finom.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 18. - 17:29:44
Válasz #37
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Mass XXplosion ízéről annyit,hogy nem túl jó,de legalább egy kicsit sós ;D,modjuk az ízek engem nem túlzottan érdekelnek,viszont maga a termék teljesen rendben van,az ízen meg lehet picit javítani,2-3 tabletta édesítőszerrel.Egy-két kezdő emberke jobban járna ezzel a termékkel+amino(ha már rendben a táplálkozás,meg van fehérje mellé),mintha venne egy bármilyen anabolikus terméket(csak hatóanyag).Ha ezek rendben vannak akkor érdemes gondolkodni valamilyen AX termékben,vagy speciális hatóanyagban.
A termék kap egy 5-öst,ha az ízét is figyelembe veszem 4.5,de megéri kipróbálni szerintem+amino,vagy glutamin.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 18. - 17:35:13
Válasz #38

B1ll4

Vendég
Erről van szó , a havi kiadásom több mint a fele az edzés előtti , közbeni és utána lévő kiegészítőkre hangsúlyozódik és semmi extra cuccost csak ami az izomépítéshez kell . Belegondolunk , ha most ellövünk minden puskaport , mi lesz 10-20 év múlva ? Persze lesznek új kiegek , csak azért a pénztárca meg az emberi potencia is véges .

Edzés közben megmondták már a nagyok is , igyatok aminósavakat !  8-) ****:))))))

2009. Március 18. - 17:44:57
Válasz #39
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Erről van szó , a havi kiadásom több mint a fele az edzés előtti , közbeni és utána lévő kiegészítőkre hangsúlyozódik és semmi extra cuccost csak ami az izomépítéshez kell . Belegondolunk , ha most ellövünk minden puskaport , mi lesz 10-20 év múlva ? Persze lesznek új kiegek , csak azért a pénztárca meg az emberi potencia is véges .

Edzés közben megmondták már a nagyok is , igyatok aminósavakat !  8-) ****:))))))
Pedig te az a srác vagy szerintem,aki komolyan veszi,és rendben van a táplálkozása is(gyanítom ;)),ha te egészítenéd ki kajálásodat pl. AX cuccokkal,akkor megérteném,csakhát nem születtünk multimilliomos jazzdobosnak,épp elég kiadás lehet havonta a fehérje+glutamin,BCAA.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 18. - 18:03:17
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Erről van szó , a havi kiadásom több mint a fele az edzés előtti , közbeni és utána lévő kiegészítőkre hangsúlyozódik és semmi extra cuccost csak ami az izomépítéshez kell . Belegondolunk , ha most ellövünk minden puskaport , mi lesz 10-20 év múlva ? Persze lesznek új kiegek , csak azért a pénztárca meg az emberi potencia is véges .

Edzés közben megmondták már a nagyok is , igyatok aminósavakat !  8-) ****:))))))
Pedig te az a srác vagy szerintem,aki komolyan veszi,és rendben van a táplálkozása is(gyanítom ;)),ha te egészítenéd ki kajálásodat pl. AX cuccokkal,akkor megérteném,csakhát nem születtünk multimilliomos jazzdobosnak,épp elég kiadás lehet havonta a fehérje+glutamin,BCAA.


Ezen vagyok hidd el , hogy minden nap előrébb tudjak jutni a magam szerény képességei szerint . Amit kitűztem meg el is fogom érni ! Én lennék a legboldogabb , ha lenne plusz pénzem mindig , de ami késik nem múlik ! Lesz ez még jobb is !  8-)

1 óra és felavatjuk lábazáshoz is a tesztkieget !  8-)

2009. Március 18. - 22:04:43
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Kűggyed má' Pamela, halálra izgulom magam, hogy milyen volt a cucc!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 18. - 22:10:52
Válasz #42
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
pamela2 visszaküldte a teszt csomagot, meggondolta magát  ;D

2009. Március 20. - 22:56:28
Válasz #43

B1ll4

Vendég
Mai nappal megvolt a 3. edzésem is a Mass XXplosion termékkel ! Hát-bicepsz edzést görgettem le , ezen a héten az összes edzésem nagyon intenzívvé sikerült , még akkor is mikor már majd kiköptem a fél belem . Az edzett izom , jobban feszül mint valaha , mindig is jól reagáltam az ilyen csúcs szénhidrát forrásokra mint a Vitargo meg a Waxy-Maize . Ezek a csúcsok , ilyeneket vegyetek , ne mindig az ultrabrutál génaktivátorokat , alapra építsünk ! Higyjétek el ez működik . Most Berry-s Liquid Amino-val ittam , az íze most  valami fantasztikusan jó volt , a kevésbé jóízú is csúszik , nincs ezzel semmi gond !

Mostmár tényleg bebizonyította nekem , mennyivel másabb mint a dextrózos edzés közbeni megoldásom . Edzés után gurítom le a shake-t , semmi emésztési probléma , puffadás , megy minden mint a karikacsapás , van még pár alkalom , hogy bizonyítson még többet nekem , én a melót megcsinálom , a termék meg működik ahogy kell !

 /7% /7% /7%

2009. Március 25. - 10:37:46
Válasz #44
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Melledzés,utána egy kis bicepsz és alkarral zártam.Mellnél és bicepsznél egy-egy superszettel indítottam,és hihetetlenül betonkeményre bedurrantam,pedig a Mass XXplosiont most edzés előtt 1 órával fogyasztottam el(kísérletezgetek :)).
Az volt a meglepő az egészben,hogy néha csak egy komolyabb NO termelés fokozótól durranok be ennyire vagy még attól sem,pedig a termék ezen része így néz ki arginine alpha ketoglutarate,arginine ethyl ester di-chloride-összesen 1g,és mégis tökéleses durranást eresményezett,bár ennek lehet szerepe a termékben lévő creatine ethyl ester di-chloride-nak és a minőségi ch-nak is talán.

Hkirály ecsém ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).