2024. Május 21. - 05:01:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki legyen a OKTÓBERI hónap testépítője?

Józsa Béla: Első versenyszezon és elért eredmények alapján (Sb, Fittparádé, és 2x-es magyar bajnok)
3 (5.6%)
Csorbai Ádám: A Forma magáért kell, hogy beszéljen, ez vitathatatlan, Fittparádé 2 kategória nyeréséért
6 (11.1%)
Lőrincz Norbert: Azt hiszem neki sem kell egybet magyarázni, még frissek az emlékek. (Sb tinédzser kategória 1. hely, abszolút 2. ,Fittparádé 2. hely 2x)
4 (7.4%)
Dave18 nevű felhasználónk, sajna neked nem tudom a neved, de küld el privibe és helyesbítek gyorsan
0 (0%)
Illés Norbi: Lifetime Naturál versenyző, (SB helyezés, Bodysport kupa helyezés)
2 (3.7%)
Bognár Gergő: Szintén ebben a hónapban az elért eredmények és SB Grand prix 1-es kategória nyerése (Vitamax, ALZEY)
3 (5.6%)
Lauter Victor: Activlabon is láthattuk, de az hogy 112-ről 85-re fogyjon... Nem semmi már magában sem, főleg azzal az éles fizikummal
1 (1.9%)
Tóth Dani: A magyar ADu ÁSZ, Sb abszolút, Vitamax 2. hely, Battle of Giants abszolut bajnok
14 (25.9%)
Tóth Zoltán: Herkules Kupa, Vitamax , NABBA Universe abszolút bajnoka, Fittparádé abszolút bajnok
5 (9.3%)
Molnár Peti: Az SB Open-újonc abszolút nyeréséért, s azt hiszem hosszú lesz ebben az évben a sor. Vitamax helyezés
4 (7.4%)
Major Zsolti: Aki élete legkomolyabb formáját hozta ebben a hónapban (Sb open 2. hely, Bodysport kupa, Cupa Libertatii abszolút bajnoka, )
1 (1.9%)
Maszlag József: Herkules Kupa -80kg bajnoka, Bodysport kupa, Cupa Libertatii
0 (0%)
Nagy Ferenc Gábor: Herkules kupa -90kg bajnoka, Bodysport kupa, Sb kategória nyerése
0 (0%)
Nagy József: Herkules kupa -90kg, Bodysport kupa, Cupa Libertatii
0 (0%)
Karácsony Krisztián: SB, Bodysport kupa,  ALZEY verseny
1 (1.9%)
Lénárd Lajos: SB abszolút bajnok, Bodysport kupa, ALZEY abszolút bajnok
1 (1.9%)
La Llave Alex: SB, Bodysport kupa abszolút bajnoka, Cupa Libertatii
0 (0%)
Jenei István: Bodysport kupa, Cupa Libertatii
1 (1.9%)
Vörös Zoltán: Battle of Giants 4. hely
1 (1.9%)
Alexei Lesukov: St Petersburgi verseny nyerése, Body Xtreme nyerése
2 (3.7%)
Markus Rühl: Lehet nem versenyzett de vendégpózolóként fellépett itt a Fittparádén
1 (1.9%)
Farkas Andrea: SB-n hozott kompozíció és nyereség miatt
0 (0%)
Gróf Brigi: A sohasem fáradhatatlan versenyzőnk, akire mindenki felnézhet (Alzey-i WABBA verseny, NABBA UNIVERSE SB)
0 (0%)
KicsiBors alias Petra: (Sajna a teljes neved neked sem tudom, de küldj egy privit és neked is helyesbítek) Tiszakupa nyeréséért
4 (7.4%)
Nagy Orsi: BodySport kupa, Sb, Battle of Giants és neki is úgy tudom, hogy még hosszabb lesz a versneyek sora
0 (0%)

Összes szavazó: 53

Szerző Téma: A hónap testépítője  (Megtekintve 28712 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 15. - 21:23:20
Válasz #30
Nem elérhető

tomy


Húúúú,a kozaróczy tibi akkor nagyon komoly lehet, bár nekem eddig is tetszett nagyon a fizikuma,
 elképzelem a mostani formáját..... ****:))))))
Kiváncsi leszek rá élőben!!!
Tomy

2009. Szeptember 15. - 21:40:09
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 15. - 21:48:58
Válasz #32
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak azért hogy mindenki tisztában legyen vele: Tibi hatalmas!! Szóval nem tudom mi lesz a vége, de nem lesz kicsi. És ahogy ismerem, olyan száraz lesz,mintha megnyúznák. SZóval megint tökéletes fazon lesz.

Kíváncsi leszek, hogy ebben a szezonban kik is lesznek, de azt hiszem hogy mindenkinek ki kell jönnie, legalábbegy napra a sportágválasztóra, hogy találjon igazi SZEPTEMBERI hónap tetsépítőjét, mert ott testközelben lesz mindenki! :-){ :-){

2009. Szeptember 16. - 07:55:15
Válasz #33
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Eredményt és hozzáállást tekintve én Berkes Lacira szavazok, egyszerre dolgozik, készül versenyre, és versenyeket szervez. Mindenképp megérdemli szerintem  /:-)
Ok egyetértek,de ő az augusztus hónap testépítője :-!.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 16. - 08:45:07
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Eredményt és hozzáállást tekintve én Berkes Lacira szavazok, egyszerre dolgozik, készül versenyre, és versenyeket szervez. Mindenképp megérdemli szerintem  /:-)
Ok egyetértek,de ő az augusztus hónap testépítője :-!.



Akkor még nem volt szavazás..  :-}

2009. Szeptember 16. - 09:09:40
Válasz #35
Nem elérhető

sasa


Azért ne feledkezzünk el a Kupcsik Laciról sem. Tegnap együtt edzettünk és nyomott egyett a tavalyi ruhájában ami most alig ment fel a karjára. Lazán szinte bemelegítés nélkül belenyomott a 280 kilóba. Már most úgy néz ki, hogy simán ebben a formában indulhatna a novemberi vb-én. Most még elmegy az erőemelő vb-re és utána készül a WABBA vb-re. Garantálom, hogy mindenkinek tátva marad a szája.

2009. Szeptember 16. - 09:27:52
Válasz #36
Nem elérhető

Joel


Sasának teljesen igaza van Kupcsik Laci egy igazi fanatic!Láttam Szeghalmon :-O :-O!Brutálll!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 16. - 09:54:22
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bizony-bizony,Laci is érdemel 1 pontot ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 16. - 09:55:23
Válasz #38
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csak azért hogy mindenki tisztában legyen vele: Tibi hatalmas!! Szóval nem tudom mi lesz a vége, de nem lesz kicsi. És ahogy ismerem, olyan száraz lesz,mintha megnyúznák. SZóval megint tökéletes fazon lesz.


Csak nem indul ősszel Tibi :-O?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 16. - 09:59:10
Válasz #39
Nem elérhető

Joel


Hát és Laci már nem a tini kategoriába sorolható!+1pont ****:))))))
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 16. - 10:11:31
Válasz #40
Nem elérhető

sasa


És ami még dicséretes a Lacinál! Ugyanazt teszi a bodynál, mint az erőemelésnél. Nem csak mastersben indúl, hanem kipróbálja magát a nyíltban is. Mindig azt mondja, hogy nem olyan lepukkant még, hogy a mastersek közé kelljen menkülnie.

2009. Szeptember 16. - 10:18:03
Válasz #41
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Eredményt és hozzáállást tekintve én Berkes Lacira szavazok, egyszerre dolgozik, készül versenyre, és versenyeket szervez. Mindenképp megérdemli szerintem  /:-)
Ok egyetértek,de ő az augusztus hónap testépítője :-!.



Akkor még nem volt szavazás..  :-}

Visszamenőleg megszavaztam ;),hazai versenyző Berkes Laci,nemzetközi tekintetben Steve Namat.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 16. - 12:28:38
Válasz #42
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak azért hogy mindenki tisztában legyen vele: Tibi hatalmas!! Szóval nem tudom mi lesz a vége, de nem lesz kicsi. És ahogy ismerem, olyan száraz lesz,mintha megnyúznák. SZóval megint tökéletes fazon lesz.


Csak nem indul ősszel Tibi :-O?

Szerintem nem, de azt hiszem tudna meglepetést okozni mindenkinek.

2009. Szeptember 29. - 19:22:35
Válasz #43
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Így hónap vége felé azt hiszem összegezni is kell mindazt amit eddig összehoztunk: Szóval akkor kérek valakit a hozzáértők közül, hogy írják ki a következő szavazást:

Szeptemberi hónap testépítője

Lantos János: A hihetetlen kitartásáért, és felépüléséért!
Hidetada Yamagasi: A meglepő forma miatt és az állandó fejlődés miatt
Steve Namat: Az új élet és az új házasság miatt
Kozaróczy Tibor: a +22kg miatt és mert visszatért elég gyorsan
Csorbai Ádám: Forma és a versenyfelkészülés miatt
Józsa Béla: ismételni tudom
Tóth Zoltán: A világbajnoki cím miatt
Eszteró Zsolt: Forma és az élért eredmények miatt ebben a hónapban a példakép értékéért
Berkes László: Szintén a sohasem eleget magasztalható példa értékű életéért
Balla Yvett: Aki mindig példa értékű
Tóth Dániel: Aki elkezdte a felkészülést és mér most hihetetlen formában van
Bibó Alpár: A példakép és a legjobb barátom
Jay Cutler: Mr O és sok nagybetüvel
Gustavo Badell: Antlatic city pro miatt

Én hozzátenném még Branc "kedvencem" Warrent. Sztem ő az aki a legjobb egy mr INCREDIBLE!!
És ne feledjük el Erdős Ádámot, aki most erőemelőként ebben a hónapban nem keveset bizonyított!!!

Még van 1 nap és még nevezhettek akárkit!!!

Holnap estére viszont kérem a moderrátorokat, hogy jelenítsék meg a szavazást és elindúlhat az október havi testépítők beszavazása!!!

2009. Szeptember 29. - 20:00:03
Válasz #44
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Így hónap vége felé azt hiszem összegezni is kell mindazt amit eddig összehoztunk: Szóval akkor kérek valakit a hozzáértők közül, hogy írják ki a következő szavazást:

Szeptemberi hónap testépítője

Lantos János: A hihetetlen kitartásáért, és felépüléséért!
Hidetada Yamagasi: A meglepő forma miatt és az állandó fejlődés miatt
Steve Namat: Az új élet és az új házasság miatt
Kozaróczy Tibor: a +22kg miatt és mert visszatért elég gyorsan
Csorbai Ádám: Forma és a versenyfelkészülés miatt
Józsa Béla: ismételni tudom
Tóth Zoltán: IFBB Elite Grand Prix 1. hely
Eszteró Zsolt: Forma és az élért eredmények miatt ebben a hónapban a példakép értékéért
Berkes László: Szintén a sohasem eleget magasztalható példa értékű életéért
Balla Yvette: Aki mindig példa értékű
Tóth Dániel: Aki elkezdte a felkészülést és mér most hihetetlen formában van
Bibó Alpár: A példakép és a legjobb barátom
Jay Cutler: Mr O és sok nagybetüvel
Gustavo Badelll: Antlatic city pro miatt

Én hozzátenném még Branch "kedvencem" Warrent. Sztem ő az aki a legjobb egy mr INCREDIBLE!!
És ne feledjük el Erdős Ádámot, aki most erőemelőként ebben a hónapban nem keveset bizonyított!!!

Még van 1 nap és még nevezhettek akárkit!!!

Holnap estére viszont kérem a moderrátorokat, hogy jelenítsék meg a szavazást és elindúlhat az október havi testépítők beszavazása!!!


Csak apróbb javításokat eszközölök a teljesség kedvéért,és bocsánat hogy csak így kérdés nélkül belenyúlok.  :-){