2024. Április 27. - 13:37:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 legjobb táplálékkiegészitői  (Megtekintve 13495 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 27. - 11:21:56
Megtekintve 13495 alkalommal
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Szeptember 27. - 14:20:52
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

2009. Szeptember 27. - 14:23:06
Válasz #2
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

2009. Szeptember 27. - 14:26:18
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

Elfogadom. De izmot nem épít, szvsz  ::)

2009. Szeptember 27. - 14:26:53
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
No-Xplode mióta izomépítő?  ????...
Persze nem úgy kell elképzelni, mint közvetlen izomépítőt, hanem úgymond közvetett módon képes erre, pl. értágulat=több vér az edzett területen=több oxigén ( több a zoxigén ;D ), illetve több szállított tápanyag, és az edzésintenzitásra gyakorolt hatása sem csekély, a felpumpáltság miatt meg táguló izomburok.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 27. - 14:29:41
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...
Persze nem úgy kell elképzelni, mint közvetlen izomépítőt, hanem úgymond közvetett módon képes erre, pl. értágulat=több vér az edzett területen=több oxigén ( több a zoxigén ;D ), illetve több szállított tápanyag, és az edzésintenzitásra gyakorolt hatása sem csekély, a felpumpáltság miatt meg táguló izomburok.

Értettem  /:-) Majd lehet beújítok már egyet, mert NO fokozó nélkül edzek már hónapok óta, biztos durva lenne sok ch és egyebek mellett  @:-)  >:D

2009. Szeptember 27. - 14:35:26
Válasz #6
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

Elfogadom. De izmot nem épít, szvsz  ::)

Hát igen, izom az nem éppen ebből lesz...de segit minél több vért juttatni az adott izomcsoportba, és igy több tápanyagot is. Persze itt megint joggal következik az, hogy akkor az aminosavak az izomépitők, amiket szállit... Talán egyszer ezt is megtudjuk.
Bár vannak olyanok, akiket az Istenért nem tudok rábeszélni fehérjére vagy tömegnövőlre, inkább megveszik az Xplode-ot, mert azt mondják, nekik bevált, és fejlődnek.

MOD: István kolléga megelőzött, de ha megirtam, már bedobom.  ;D

2009. Szeptember 27. - 14:39:44
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

Elfogadom. De izmot nem épít, szvsz  ::)

Hát igen, izom az nem éppen ebből lesz...de segit minél több vért juttatni az adott izomcsoportba, és igy több tápanyagot is. Persze itt megint joggal következik az, hogy akkor az aminosavak az izomépitők, amiket szállit... Talán egyszer ezt is megtudjuk.
Bár vannak olyanok, akiket az Istenért nem tudok rábeszélni fehérjére vagy tömegnövőlre, inkább megveszik az Xplode-ot, mert azt mondják, nekik bevált, és fejlődnek.

MOD: István kolléga megelőzött, de ha megirtam, már bedobom.  ;D

Nem is akarok én vitatkozni (ki vagyok én..  ????...  ;D ) csak megjegyeztem. Az biztos hogy a ranglistámon nagyon elöl foglal helyet a no fokozó, nem véletlenül. Csak perpill úgy állok anyagilag hogy a fehérje és a multivitamin a fontos, a többi nem. Tápanyag párti vagyok, nem hatóanyag  8-}

2009. Szeptember 27. - 14:48:51
Válasz #8
Nem elérhető

Pity


Hát nekem személyszerint a No-Xplode semmit sem hatott az edzés elején minimális löket ami az első széria után el is ment!... nem tudom viszont a Superpump 250 az annál inkább beütött!

2009. Szeptember 27. - 14:51:40
Válasz #9
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

Elfogadom. De izmot nem épít, szvsz  ::)

Hát igen, izom az nem éppen ebből lesz...de segit minél több vért juttatni az adott izomcsoportba, és igy több tápanyagot is. Persze itt megint joggal következik az, hogy akkor az aminosavak az izomépitők, amiket szállit... Talán egyszer ezt is megtudjuk.
Bár vannak olyanok, akiket az Istenért nem tudok rábeszélni fehérjére vagy tömegnövőlre, inkább megveszik az Xplode-ot, mert azt mondják, nekik bevált, és fejlődnek.

MOD: István kolléga megelőzött, de ha megirtam, már bedobom.  ;D

Nem is akarok én vitatkozni (ki vagyok én..  ????...  ;D ) csak megjegyeztem. Az biztos hogy a ranglistámon nagyon elöl foglal helyet a no fokozó, nem véletlenül. Csak perpill úgy állok anyagilag hogy a fehérje és a multivitamin a fontos, a többi nem. Tápanyag párti vagyok, nem hatóanyag  8-}

Ezzel én is igy vagyok, jelenleg csak tápanyagok figyelnek otthon, bár ez azért van, mert amig ez is összejön, az nem kevés pénz sajnos. Vitamin, fehérje, tömegnövelő, BCAA, glutamin, kreatin, tabis és folyékony amino edzés közben egy kis CH...és már üres is a pénztárcám.  !+"% Mondjuk van most NO fokozóm is otthon (igaz azt úgy kaptam), de igy üres járatba jó szolgálatot tesz, amikor kicsit nehezebben durran az ember, és nincs olyan hatalmas kedve.  ;D

2009. Szeptember 27. - 14:53:13
Válasz #10
Nem elérhető

Jordan


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

Ez egy instant izomepito!  @-o  ;D

En egyebkent nem tarom olyan fontosnak a bedurranas fokozokat. Jo ha van, mert akkor is lessz kedved edzeni ha, egyebkent nincs (Nalam mondjuk soha nincs ilyen  @:-) ), meg az izuleteket is segit melegen tartani, ami mondjuk nem egy rossz dolog  ****:))))))
Egyebkent tapasztalatilag NO- Xplodetol minden edzesen hanyingerem, a Plasmacore-tol meg sok onkentelen merevedesem volt  ;D
Ettol fuggetlenul mindket termek  :-O ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 27. - 14:53:48
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


No-Xplode mióta izomépítő?  ????...

5 éve nyeri ezt a kategóriát...úgyhogy min. azóta.  ;D

Elfogadom. De izmot nem épít, szvsz  ::)

Hát igen, izom az nem éppen ebből lesz...de segit minél több vért juttatni az adott izomcsoportba, és igy több tápanyagot is. Persze itt megint joggal következik az, hogy akkor az aminosavak az izomépitők, amiket szállit... Talán egyszer ezt is megtudjuk.
Bár vannak olyanok, akiket az Istenért nem tudok rábeszélni fehérjére vagy tömegnövőlre, inkább megveszik az Xplode-ot, mert azt mondják, nekik bevált, és fejlődnek.

MOD: István kolléga megelőzött, de ha megirtam, már bedobom.  ;D

Nem is akarok én vitatkozni (ki vagyok én..  ????...  ;D ) csak megjegyeztem. Az biztos hogy a ranglistámon nagyon elöl foglal helyet a no fokozó, nem véletlenül. Csak perpill úgy állok anyagilag hogy a fehérje és a multivitamin a fontos, a többi nem. Tápanyag párti vagyok, nem hatóanyag  8-}

Ezzel én is igy vagyok, jelenleg csak tápanyagok figyelnek otthon, bár ez azért van, mert amig ez is összejön, az nem kevés pénz sajnos. Vitamin, fehérje, tömegnövelő, BCAA, glutamin, kreatin, tabis és folyékony amino edzés közben egy kis CH...és már üres is a pénztárcám.  !+"% Mondjuk van most NO fokozóm is otthon (igaz azt úgy kaptam), de igy üres járatba jó szolgálatot tesz, amikor kicsit nehezebben durran az ember, és nincs olyan hatalmas kedve.  ;D

Azaz. Ch mentes időben is nagyon jó, de tömegeléskor is nagyon jó, mert akkor meg nagyobbat üt! Áhh mindig jó az, csak legyen kess  ;-oo-;

2009. Szeptember 27. - 14:54:25
Válasz #12
Nem elérhető

Joel


No de mi az hogy üres járat?Nemeszel egész nap semmit és edzés előtt megiszol 1 no-fokozot?Az igy nem jó ám! !+"%
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 27. - 14:56:31
Válasz #13
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
No de mi az hogy üres járat?Nemeszel egész nap semmit és edzés előtt megiszol 1 no-fokozot?Az igy nem jó ám! !+"%

Ja, te már elfelejtetted, hogy az mi.  :D

2009. Szeptember 27. - 14:56:48
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


No de mi az hogy üres járat?Nemeszel egész nap semmit és edzés előtt megiszol 1 no-fokozot?Az igy nem jó ám! !+"%

Nem tudsz te SEMMIT  ;D  >:D