2024. Május 19. - 08:29:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724161 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 06. - 21:41:12
Válasz #45
Nem elérhető

Gabe


Szerintem Gabe simán hikomat >:D Amúgy Dorian is ezt a fogást erőltette állandóan(nem Cressler ;D ) és le is szakadt a bickó...szóval biztos sokkal jobban igénybe veszi. Én pl. egyáltalán nem is érzem a hátamban ezzel a fogással, csak a sima megy.

En nem erzem a bicepszem kozben, pedig csak alsofogassal evezek ruddal  ::). Es a hatamat is jobban erzem, ettol a fogassal elvileg erosebb pozicioba kerul a hatizomzat, vagyis jobban dolgozik. Ha valaki jobban erzi a bicepszet a gyakorlat kozben, akkor szerintem tul szelesen fogja a rudat. Vallszeles, vagy egy picivel megszukebb fogassal majd kidurrana a hat  @:-)
Én is szűken fogom, pont emiatt feszül a bicepsz!Nem az dolgozik, csak az alsó holtponton nagyon megnyújtja, meg a súly letételnél. Majd megszokom, aztán jó lesz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 06. - 21:41:43
Válasz #46
Nem elérhető

Joel


De ez se gyenge. :-O :-O :-O :-O
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:43:52
Válasz #47
Nem elérhető

Pity


Na igen! Cutlernek nem egyszerű aza combfeszítő! Viszont Flexnek ezen a képén mai napig csak csodálkozom... egy időben a telefonomon ez volt a háttérkép... Elképesztő aza szimetria!! ****:))))))

2009. Október 06. - 21:44:02
Válasz #48
Nem elérhető

Jordan


Szerintem Gabe simán hikomat >:D Amúgy Dorian is ezt a fogást erőltette állandóan(nem Cressler ;D ) és le is szakadt a bickó...szóval biztos sokkal jobban igénybe veszi. Én pl. egyáltalán nem is érzem a hátamban ezzel a fogással, csak a sima megy.

En nem erzem a bicepszem kozben, pedig csak alsofogassal evezek ruddal  ::). Es a hatamat is jobban erzem, ettol a fogassal elvileg erosebb pozicioba kerul a hatizomzat, vagyis jobban dolgozik. Ha valaki jobban erzi a bicepszet a gyakorlat kozben, akkor szerintem tul szelesen fogja a rudat. Vallszeles, vagy egy picivel megszukebb fogassal majd kidurrana a hat  @:-)
Én is szűken fogom, pont emiatt feszül a bicepsz!Nem az dolgozik, csak az alsó holtponton nagyon megnyújtja, meg a súly letételnél. Majd megszokom, aztán jó lesz!

Nekem ez azert erdekes, mert nalam pont ha szelesen fogtam a rudat, akkor nem tudtam a bicepszemet semlegesiteni. Masnap izomlazam is volt benne.  ????... De kulombozo felepitesuek vagyunk mind, mindenkinek mas jon be
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 06. - 21:50:42
Válasz #49
Nem elérhető

Boresz


A kifejezett diétának nevezhető terveimnek elviekben vége van,de még mindig végzek 40 perc alacsony intenzitású (~120 pulzus) aerob-ot edzés végén.A ch-m még mindig 1-1,5g körül mozog,de többször ugrik be csalás a kaját nézve. A tükör szerint nem indult meg a derekam és máshol sem.
Van értelme ennek a tréningnek így ebben a formában?Illetve később egy tömegelős időszakban teljesen hasztalan egy efféle edzés? (ok okozati dolgokra lennék kíváncsi)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 06. - 21:53:36
Válasz #50
Nem elérhető

Yeti


Mai Mell! @:-) Tolódzkodásnál ha viszonylag nagyon előredől az ember brutálmód durran a mell! ****:))))))
Ez nagyon így van. Pláne, ha jó széles fogásban csinálod, akkor szakít még csak szét. Huhh de jó is az!  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 06. - 21:59:16
Válasz #51
Nem elérhető

Joel


Szerintem nem árt a kardio én egész évben csináltam vastagitás alatt is heti 3-4x30-40 perceket csak én nem edzés után hanem reggel.(szerintem edzés után kinyirja az izmokat).
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:59:30
Válasz #52
Nem elérhető

George


;D
Csaba R. jó lessz az! Próbáld majd meg úgy hogy lassan ereszted le és robbanékonyan tolod ki magad a tetején tartsd meg magad és a melled megfeszítésére koncentrálj... a 8.ism körül lángolni fog a melled @-o ****:)))

145kg nem olyan könnyű tologatni ***))
Ma vettem Nicoflexet, majd csütörtökön jó vastagon bekenem vele a vállamat mellezés előtt, és szerintem berakok majd tolódzkodást a végére. Megnézem én azt a 145 kg-ot mennyire nehéz >:D ;D

2009. Október 06. - 22:01:58
Válasz #53
Nem elérhető

Boresz


Szerintem nem árt a kardio én egész évben csináltam vastagitás alatt is heti 3-4x30-40 perceket csak én nem edzés után hanem reggel.(szerintem edzés után kinyirja az izmokat).
ezt én azért lőttem ki a sorból mert amikor lemegyek/mennék a térre (mivel a terem zárva és napi egyszer lehet igénybe venni a szolgáltatást) akkor még/már zimankó van és kimelegszem,megfázok következik.

Gabe: konkrétan az edzés és aerob kontra tömegelésre voltam kiváncsi,
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 06. - 22:02:11
Válasz #54
Nem elérhető

Gabe


A kifejezett diétának nevezhető terveimnek elviekben vége van,de még mindig végzek 40 perc alacsony intenzitású (~120 pulzus) aerob-ot edzés végén.A ch-m még mindig 1-1,5g körül mozog,de többször ugrik be csalás a kaját nézve. A tükör szerint nem indult meg a derekam és máshol sem.
Van értelme ennek a tréningnek így ebben a formában?Illetve később egy tömegelős időszakban teljesen hasztalan egy efféle edzés? (ok okozati dolgokra lennék kíváncsi)
Nem tudom konkrétan mire irányul a kérdés, az aerob edzés semmiképp sem felesleges, heti 2-3 alkalommal, pörgeti az anyagcserét, ezáltal kevesebb zsír rakódik le!
A ch viszont erősen kétséges, hogy jó lenne egy tömegelős időszakban! Bár én az aerobot egy pihenőnapra tenném, mármint súlyzós edzés tekintetében. Persze, ha megoldható!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 06. - 22:19:52
Válasz #55
Nem elérhető

Joel


****:)))))) a nikoflex de elsőre vigyázz mert elég durván hat.Ne kennyél fel sokat.És mosd meg utánnna a kezed mert ha belenyulsz  **:))))*a szemedbe vége a látásodnak!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 22:23:16
Válasz #56
Nem elérhető

Gabe


****:)))))) a nikoflex de elsőre vigyázz mert elég durván hat.Ne kennyél fel sokat.És mosd meg utánnna a kezed mert ha belenyulsz  **:))))*a szemedbe vége a látásodnak!
Mellesleg nem egyszerűen éget, és kivörösödik a bekent terület!
Nekem olyan szokott lenni, mint mikor gyerekkoromban a seggemre csaptak,
aztán hurkás ujjlenyomatok maradtak rajta!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 06. - 22:24:27
Válasz #57
Nem elérhető

Joel


Jójaz én mondtam. :-):-):: :-):-)::
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 22:28:39
Válasz #58
Nem elérhető

Pity


Ilyen nikofelxet hol lehet kapni?:D nekem is kellene főleg a vállamra valahogy mindig attól félek nem sikerül elég jól bemelgítenem  :-\

2009. Október 06. - 22:29:58
Válasz #59
Nem elérhető

zotja


Ilyen nikofelxet hol lehet kapni?:D nekem is kellene főleg a vállamra valahogy mindig attól félek nem sikerül elég jól bemelgítenem  :-\
gyógyszertár :)