2024. Április 27. - 10:47:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor?  (Megtekintve 35023 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 21. - 21:31:35
Válasz #15

Akezdetfia

Vendég
Na akkor a Plasmajet az már biztos  ****:)))))) 

és szerintetek ez mellé még mi kéne? egy jó tömegnövelő elég?

2009. Október 21. - 21:51:21
Válasz #16
Nem elérhető

Pity


A plasmajet télleg durva én most nyomatom! @:-) Mellé szerintem Superpump 250 az már ugy eléggé HOT!
Tömegelni meg szerintem legjobb a BSN True Mass!  Kreatinnak meg egy Size ON!  Erő+méret garantált sztem! :D;-oo-;

2009. Október 21. - 22:04:15
Válasz #17

Akezdetfia

Vendég
A plasmajet télleg durva én most nyomatom! @:-) Mellé szerintem Superpump 250 az már ugy eléggé HOT!
Tömegelni meg szerintem legjobb a BSN True Mass!  Kreatinnak meg egy Size ON!  Erő+méret garantált sztem! :D;-oo-;

Oks, akkor edzés elött kb. 2órával Plasmajet, edzés közben folyékony aminó, edzés után True mass ez így szerintetek jó kombináció? esetleg még kéne mellé valami?

2009. Október 21. - 22:12:49
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 21. - 22:17:28
Válasz #19
Nem elérhető

zotja


Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.

sztem is,,,tömegnövelő,vitamin,esetleg megtoldani a tömegnövelőt kreatinnal,  8-}

2009. Október 21. - 22:24:13
Válasz #20
Nem elérhető

Pity


Hopika igazad van! Akezdetfia elég lenne egyenlőre:Vitaminnak:Animal Pak vagy ISS
                                                                     Tömegnövelő:TrueMass
                                                                     Kreatinnak    :Anabolic OD vagy Size On vagy Dark Matter
Ezekre is nagyon jól reagálnál!


2009. Október 21. - 22:25:30
Válasz #21

Akezdetfia

Vendég
Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.

Köszi szépen  :-){ meg fogadom a tanácsod  ****:)))))) ha jobban belegondolok most hogy még kezdő vagyok és elég jól fejlődök ilyenkor még, elég lesz az amit írtál! Majd pár hónap múlva összedobok valami komolyabbat!  8-}

 :-){


2009. Október 21. - 22:27:08
Válasz #22
Nem elérhető

Pity


Persze úgy kell azt!
Ha meg azt veszed észre hogy lelassul a fejlődés ezektől vagy megreked lehet bedobni az újdonságokat!
Edzés előtti NO, vagy ugye a Plasma... addig szinte mondhatni hogy csak pénzkidobás! ;-oo-;

2009. Október 21. - 22:27:16
Válasz #23
Nem elérhető

fastor


Hopika igazad van! Akezdetfia elég lenne egyenlőre:Vitaminnak:Animal Pak vagy ISS
                                                                     Tömegnövelő:TrueMass
                                                                     Kreatinnak    :Anabolic OD vagy Size On vagy Dark Matter
Ezekre is nagyon jól reagálnál!


szerintem meg creatinnak egy egyszerü monohidrát is megtenné neki még --)
tömegnövelö meg valami magas szénhidráttos, mint régen a gain fast
de én elbújok, nemértek hozzá --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 21. - 22:28:02
Válasz #24

Akezdetfia

Vendég
Hopika igazad van! Akezdetfia elég lenne egyenlőre:Vitaminnak:Animal Pak vagy ISS
                                                                     Tömegnövelő:TrueMass
                                                                     Kreatinnak    :Anabolic OD vagy Size On vagy Dark Matter
Ezekre is nagyon jól reagálnál!



Okés, szerintem ez így kezdésnek bőven elég lesz  ****:))))))

 :-){

2009. Október 21. - 22:29:55
Válasz #25

Akezdetfia

Vendég
Hopika igazad van! Akezdetfia elég lenne egyenlőre:Vitaminnak:Animal Pak vagy ISS
                                                                     Tömegnövelő:TrueMass
                                                                     Kreatinnak    :Anabolic OD vagy Size On vagy Dark Matter
Ezekre is nagyon jól reagálnál!


szerintem meg creatinnak egy egyszerü monohidrát is megtenné neki még --)
tömegnövelö meg valami magas szénhidráttos, mint régen a gain fast
de én elbújok, nemértek hozzá --)

Hát nem egyszerű ez a táplálékkiegészítő választás  :-Đ

2009. Október 21. - 22:33:54
Válasz #26
Nem elérhető

Jordan




Hát nem egyszerű ez a táplálékkiegészítő választás  :-Đ

Dede! Nagyon is!  8)

Multivitamin, feherje, es maximum valami tomegnovelo ha vekonydongaju vagy! Kreatin egyelore felejtos.  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 21. - 22:38:49
Válasz #27

Akezdetfia

Vendég


Hát nem egyszerű ez a táplálékkiegészítő választás  :-Đ

Dede! Nagyon is!  8)

Multivitamin, feherje, es maximum valami tomegnovelo ha vekonydongaju vagy! Kreatin egyelore felejtos.  :-}

itt ezen a linken van rólam két kép ---> http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=938.180

Te a kép alapján mit javasolsz? kell tömegnövelő vagy elég a fehérje?

2009. Október 21. - 22:40:13
Válasz #28
Nem elérhető

fastor




Hát nem egyszerű ez a táplálékkiegészítő választás  :-Đ

Dede! Nagyon is!  8)

Multivitamin, feherje, es maximum valami tomegnovelo ha vekonydongaju vagy! Kreatin egyelore felejtos.  :-}

itt ezen a linken van rólam két kép ---> http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=938.180

Te a kép alapján mit javasolsz? kell tömegnövelő vagy elég a fehérje?
tömegnövelö, és fehérje ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 21. - 23:00:00
Válasz #29
Nem elérhető

parrre


Namost... A topic címe : " Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor? " nem pedig  "Te milyen tápkieget ajánlanál nekem ?"  .. emiatt lehet hogy jöttek a Testo, NO, stb. fokozók

szerintem  8-)