2024. Április 27. - 08:24:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor?  (Megtekintve 35022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 21. - 23:09:56
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Namost... A topic címe : " Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor? " nem pedig  "Te milyen tápkieget ajánlanál nekem ?"  .. emiatt lehet hogy jöttek a Testo, NO, stb. fokozók

szerintem  8-)
IÉgazságod van-de akkor a topik értelmetlen ebben a formájában-ilyen témában van elég segítség... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 21. - 23:24:01
Válasz #31

Akezdetfia

Vendég
Namost... A topic címe : " Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor? " nem pedig  "Te milyen tápkieget ajánlanál nekem ?"  .. emiatt lehet hogy jöttek a Testo, NO, stb. fokozók

szerintem  8-)
IÉgazságod van-de akkor a topik értelmetlen ebben a formájában-ilyen témában van elég segítség... 8-)

Köszi srácok hogy firkantottatok pár sort, szerintem az eddig leírtakból, kezdők és haladók bőven összeállíthatnak egy jó kis kombót!  :-oD  @:-)

Ha bárki meg akarja osztani velünk hogy jelenleg milyen táplálékkiegészítőt használ, nyugodtan leírhatja ide  8-} meg persze hogy milyen a véleménye az adott termékről stb...

 /:-)

2009. Október 21. - 23:25:53
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.
****:)))))) Már azt hittem én vagyok csak helikopter!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 22. - 06:48:56
Válasz #33
Nem elérhető

George


Amit eddig kikalkuláltam az, az edzés elötti NO fokozó, 1 adag NO xplode és 1 adag Plasmacore.
????... A NO Xplode és a Plasmacore is fokozók, melyiket akarod? Mert a kettő együtt felesleges.

Hát úgy gondoltam hogy a kettőt egyszerre  ;D , vagy úgy szerinted felesleges? ha felesleges akkor szerinted melyik a jobb?
Mivel teljesen kezdő vagy, ezért az egyik bőven elég lenne. És ha választani kell, akkor a Plasmajetet mondanám ;D
8-} Parrre mondja a frankót, de természetesen nektek is igazatok van ****)

2009. Október 22. - 07:17:51
Válasz #34
Nem elérhető

balic


Én most szeretnék belevágni egy tömegnövelő kúrába november elejétől. Tervbe van egy minőségi fehérje (ON, Myo, v. Elit) amit edzés után zabpehellyel és esetenként dextrózzal kombinálnék. Esténként meg a szimpla fehérje. Szeretnék még egy jó minőségű glutamint, szerintem Dymatize lesz. Ja és kaja, kaja, kaja amennyire csak a lehetőségek engedik.

Jelenleg ennyire futja az egyetem mellett. Bízom benne lesz még lehetőségem jobbra, de azért bízom benne, hogy ez is megdob vmennyire!  ****:)))))) =/+'

2009. Október 22. - 09:44:55
Válasz #35
Nem elérhető

doncicco



2009. Október 22. - 09:48:22
Válasz #36
Nem elérhető

atleeta


Nekem Elite Whey meg Animal Pak megy jelenleg.Szeretnék mellé még valamit.Tömegnövelő kizárva, mert ha a szekrényemben van, már attól is zsírosodnék ;D Glutamin, amino,BCAA között gondolkodtam.Szerintetek?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 22. - 09:57:01
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem Elite Whey meg Animal Pak megy jelenleg.Szeretnék mellé még valamit.Tömegnövelő kizárva, mert ha a szekrényemben van, már attól is zsírosodnék ;D Glutamin, amino,BCAA között gondolkodtam.Szerintetek?

Glutamin!  ;)

2009. Október 22. - 10:30:24
Válasz #38
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.

sztem is,,,tömegnövelő,vitamin,esetleg megtoldani a tömegnövelőt kreatinnal,  8-}
Még a tömegnövelőt sem kellene megtoldani kreatinnal, egyszerűen csak Ultimate Nutrition-ISO Mass Xtreme Gainer.
Adagonként 7g kreatin ( meg csekély  ;) 65g fehérje,kevert fehérjetartalom ),ráadásul 7 féle kreatint tartalmaz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 22. - 10:42:13
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Elnézést mindenkitől,hogy beleszólok-DE...
Egy kezdőről van szó(elnézést,de ez így van).NO fokozó?Tesztó-fokozó?Mi a fasz van???Egy fiatal kezdőnek szerintem egy Normális multivitamin/ásványianyag komplexen,fehérjén és maximum kreatinon kívül(bár én ezzel is várnék még) és egy jó Mrp-n kívül(ez sem muszáj) nincs másra szüksége.Szerintem nem szabad mindent "eldurrantani még"...a szervezet most vevő majd' mindenre.
Kövezzetek meg,de szerintem így van.

sztem is,,,tömegnövelő,vitamin,esetleg megtoldani a tömegnövelőt kreatinnal,  8-}
Még a tömegnövelőt sem kellene megtoldani kreatinnal, egyszerűen csak Ultimate Nutrition-ISO Mass Xtreme Gainer.
Adagonként 7g kreatin ( meg csekély  ;) 65g fehérje,kevert fehérjetartalom ),ráadásul 7 féle kreatint tartalmaz.

Ennyi! Csikó Pisti megmondta a tutit!  @:-)

2009. Október 22. - 13:50:49
Válasz #40
Nem elérhető

atleeta


Nekem Elite Whey meg Animal Pak megy jelenleg.Szeretnék mellé még valamit.Tömegnövelő kizárva, mert ha a szekrényemben van, már attól is zsírosodnék ;D Glutamin, amino,BCAA között gondolkodtam.Szerintetek?

Glutamin!  ;)
Mihamarabb beszerzek egy MHP Glutamine Sr-t  ;-oo-; .Egy termékinfoban sem láttam h a glutamint mikor kel fogyasztani.Vagy ez teljesen mindegy?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 22. - 13:52:07
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem Elite Whey meg Animal Pak megy jelenleg.Szeretnék mellé még valamit.Tömegnövelő kizárva, mert ha a szekrényemben van, már attól is zsírosodnék ;D Glutamin, amino,BCAA között gondolkodtam.Szerintetek?

Glutamin!  ;)
Mihamarabb beszerzek egy MHP Glutamine Sr-t  ;-oo-; .Egy termékinfoban sem láttam h a glutamint mikor kel fogyasztani.Vagy ez teljesen mindegy?

Fontossági sorrend:
1. edzés után mindenképp!
2. edzés előtt
3. reggel

2009. Október 22. - 14:03:48
Válasz #42
Nem elérhető

hopika


Speciel én edzés közben szoktam glutaminos vizet kortyolgatni(már ha van pénzem glutára...).
Edzés után megy a savó és akkor már külön nem viszek be.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 22. - 14:07:49
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Speciel én edzés közben szoktam glutaminos vizet kortyolgatni(már ha van pénzem glutára...).
Edzés után megy a savó és akkor már külön nem viszek be.

Vagy így..  ;D

2009. Október 22. - 20:04:47
Válasz #44
Nem elérhető

Kicsibors


Én használtam már Super Gainers Pro Fuel-t és Mass Tech-et is (bár ezt csak 2 hétig sajnos) tömegnövelés alatt, mindkettő bejött, még ha esetleg van is összetétel tekintetében jobb netán...
Ezekhez valami tejsavó, amire éppen keret volt, valami multivitamin és próbáltam kreatinból is két félét, az egyik tabis monohydrát volt (ez annyira nem dobott erőben, vizesedés volt kicsi), illetve teszteltem Kre-Alkalyn-t (Flexékét), ami viszont érdekes volt, mert van akit nagyon felpörgetett már 2 szem is, ahogy olvastam, de én felmehettem 5 szemig is, és nem éreztem igazából azt, hogy megbolondulok és olyan energia löketet ad, hogy szétrobbanok, ellenben súlyokban feljebb tudtam lépni kicsit és akkor éreztem, hogy valószínűleg hatott, amikor már elhagytam, mert akkor erőszint csökkenést tapasztaltam... És abszolút nem vizesedtem.
(Oké, tudom, hogy a vizesedés kajálás függő is, de akkor úgy mondom, hogy a tabis monohoz képest, mert a kajálásom házikosztos volt mindkettőnél.)