2024. Május 08. - 07:44:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki milyen táplálékkiegészítő kombinációt használ tömegnöveléskor?  (Megtekintve 35119 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 22. - 21:16:34
Válasz #45
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sokan leírták már, hogy mit hogyan és ki mit használ, de nem érdemes ezt túlbonyolítani szerintem.
A legfontosabb talán egy minőségi tömegnövelő, István kolléga nagyon jó tippet adott ehhez.
Vitamin alap.
Ha nem tudsz bevinni elég fehérjét szilárd kajából, és az edzés utáni turmixból, akkor még valami jó tejsavó, amit mondjuk reggel zabhoz használsz, vagy este lefekvés előtt.
Ha van még pénzed, akkor jöhet glutamin és BCAA.
Sajnos ezek a dolgok legtöbbször a pénztárcán múlnak.

Azért, hogy válaszoljak a topik címére is...én tömegeléskor ezeket használom (meg szinte mindig, ha futja rá):

- Tömegnövelő (általában TrueMass, néha UpYourMass)
- Fehérje (most MuscleLogic - 100% Muscle Whey Pro3 HC)
- Glutamin (MHP - Glutamine-SR)
- BCAA (Dymatize - BCAA)
- Folyékony amino (Twinlab vagy Dymatize liquid amino)
- Kreatin (MHP - Creatin monohidrat)
- Tabis amino (Dymatize - Super Amino)
- NO fokozó (MAP - Plasmacore meg BSN NO-Xplode van most)

2009. Október 22. - 21:17:26
Válasz #46
Nem elérhető

George



2009. Október 22. - 21:21:25
Válasz #47
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu te szerintem a boltban laksz :-/-(-: :D

Az a durva, hogy kb. a konyha felét kiteszik a tápkiegek. Asszony örül nekem.  ;D

2009. Október 22. - 21:22:49
Válasz #48
Nem elérhető

George


Balu te szerintem a boltban laksz :-/-(-: :D

Az a durva, hogy kb. a konyha felét kiteszik a tápkiegek. Asszony örül nekem.  ;D
Nem szarral gurítasz az biztos :D

2009. Október 23. - 08:02:09
Válasz #49
Nem elérhető

Johnnyx


Én használtam már Super Gainers Pro Fuel-t és Mass Tech-et is (bár ezt csak 2 hétig sajnos) tömegnövelés alatt, mindkettő bejött, még ha esetleg van is összetétel tekintetében jobb netán...
Ezekhez valami tejsavó, amire éppen keret volt, valami multivitamin és próbáltam kreatinból is két félét, az egyik tabis monohydrát volt (ez annyira nem dobott erőben, vizesedés volt kicsi), illetve teszteltem Kre-Alkalyn-t (Flexékét), ami viszont érdekes volt, mert van akit nagyon felpörgetett már 2 szem is, ahogy olvastam, de én felmehettem 5 szemig is, és nem éreztem igazából azt, hogy megbolondulok és olyan energia löketet ad, hogy szétrobbanok, ellenben súlyokban feljebb tudtam lépni kicsit és akkor éreztem, hogy valószínűleg hatott, amikor már elhagytam, mert akkor erőszint csökkenést tapasztaltam... És abszolút nem vizesedtem.
(Oké, tudom, hogy a vizesedés kajálás függő is, de akkor úgy mondom, hogy a tabis monohoz képest, mert a kajálásom házikosztos volt mindkettőnél.)
Bors, te a Mass-Tech-ből gond nélkül le tudtál gurítani egy teljes adagot (ami asszem 5 kanál)?
Egyetek zabot!

2009. Október 23. - 11:23:54
Válasz #50
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Bors, te a Mass-Tech-ből gond nélkül le tudtál gurítani egy teljes adagot (ami asszem 5 kanál)?
[/quote]
Az hány hektó folyadékban oldódik fel ;D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 23. - 11:25:07
Válasz #51
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Balu te szerintem a boltban laksz :-/-(-: :D

Az a durva, hogy kb. a konyha felét kiteszik a tápkiegek. Asszony örül nekem.  ;D
A táplálékkiegészítő gyártó cégek is örülnek neked ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 23. - 11:32:05
Válasz #52
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Bors, te a Mass-Tech-ből gond nélkül le tudtál gurítani egy teljes adagot (ami asszem 5 kanál)?
Az hány hektó folyadékban oldódik fel ;D?


[/quote]

Ezt próbáltam egyszer...shakerben. Hát, szinte tele lett, de víz még nem volt benne.  ;D

2009. Október 23. - 11:34:39
Válasz #53
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jól bevált kombóim:

-PCT+Tbomb2+Anabol5-fehérje+glutamin(ezeket már oda sem írom legközelebb, mert ezek a legfontosabbak).
-A néhai (R.I.P.) SuperdrolNG+novedexXt-ütött rendesen-kikerekedtem+száradtam is, pedig nem diétáztam.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 23. - 11:40:24
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


-A néhai (R.I.P.) SuperdrolNG+novedexXt-ütött rendesen-kikerekedtem+száradtam is, pedig nem diétáztam.

Libidó volt-e?  :D

2009. Október 23. - 11:42:52
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
-A néhai (R.I.P.) SuperdrolNG+novedexXt-ütött rendesen-kikerekedtem+száradtam is, pedig nem diétáztam.

Libidó volt-e?  :D

"Az meg minek? uccsincs barátnőm" - mondta a néhai nagyember a teremben, néha, 8 havonta.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 23. - 11:43:08
Válasz #56
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
-A néhai (R.I.P.) SuperdrolNG+novedexXt-ütött rendesen-kikerekedtem+száradtam is, pedig nem diétáztam.

Libidó volt-e?  :D
Khm....khm ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 23. - 11:45:11
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


-A néhai (R.I.P.) SuperdrolNG+novedexXt-ütött rendesen-kikerekedtem+száradtam is, pedig nem diétáztam.

Libidó volt-e?  :D

"Az meg minek? uccsincs barátnőm" - mondta a néhai nagyember a teremben, néha, 8 havonta.  :D

Úgy mondjuk nem is kell  ;D

Pisti:  ;D

2009. Október 23. - 12:35:01
Válasz #58
Nem elérhető

Kicsibors


Én használtam már Super Gainers Pro Fuel-t és Mass Tech-et is (bár ezt csak 2 hétig sajnos) tömegnövelés alatt, mindkettő bejött, még ha esetleg van is összetétel tekintetében jobb netán...
Ezekhez valami tejsavó, amire éppen keret volt, valami multivitamin és próbáltam kreatinból is két félét, az egyik tabis monohydrát volt (ez annyira nem dobott erőben, vizesedés volt kicsi), illetve teszteltem Kre-Alkalyn-t (Flexékét), ami viszont érdekes volt, mert van akit nagyon felpörgetett már 2 szem is, ahogy olvastam, de én felmehettem 5 szemig is, és nem éreztem igazából azt, hogy megbolondulok és olyan energia löketet ad, hogy szétrobbanok, ellenben súlyokban feljebb tudtam lépni kicsit és akkor éreztem, hogy valószínűleg hatott, amikor már elhagytam, mert akkor erőszint csökkenést tapasztaltam... És abszolút nem vizesedtem.
(Oké, tudom, hogy a vizesedés kajálás függő is, de akkor úgy mondom, hogy a tabis monohoz képest, mert a kajálásom házikosztos volt mindkettőnél.)
Bors, te a Mass-Tech-ből gond nélkül le tudtál gurítani egy teljes adagot (ami asszem 5 kanál)?

Az az igazság, hogy én kettévettem 1 adagot, és rendszeres kaja mellé annyi untig elég volt, mert így legalább nem gurultam el a végére...  :D
De pl a másik termékből is 1 adagolókanálnyit ittam anno, mert akkora volt 1 kanál, mint valami extra nagy mosópor kiszedő...  ;D ...Ujdejól megaszontam!  ****:)))

2009. Október 23. - 22:56:54
Válasz #59

Akezdetfia

Vendég
Üdv  /:-)

Szerintetek melyik lenne jobb választás?  ????... : vagy veszek, IsoMass Xtreme Gainer (Ultimate Nutrition) amiből fogyasztanák napi 2 adagot, vagy pedig a másik variáció: whey Fusion (Peak Performance Products)+ Super Multi (dymatize)+ Glutamin SR(MHP)+ Kreatin monohidrat (Dymatize)