2024. Április 27. - 22:16:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új év-új szenvedés:avagy ez nem is igazán egy edzésnapló...  (Megtekintve 104195 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 06. - 13:12:17
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Hmmmm...

Akkor tudatom a nagyérdeművel:

Jó hír semmi: 2 gerincsérv
7 napon keresztül minden nap injekció a hátba,ha nincs javulás akkor szike.
Nem örülök...

 :-\

2010. Január 06. - 14:33:11
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Köszi mindenkinek!
Túl vagyok az első szurin...és rájöttem hogyan hat:
Eddig csak a bal oldal fájt-az injekció a jobb csípőmbe szúrták,így most már az is fáj...ez egy elterelő injekciókúra azért,hogy ne tudjam eldönteni mikor mi fáj!
:D

Poénosra veszem egy kicsit a dolgot,de azért be vagyok cseppet fordulva...lételemem a mozgás(bármilyen formában) és nem tetszik ez a kialakult állapot...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 06. - 16:26:31
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 06. - 23:41:20
Válasz #33
Nem elérhető

fastor


jobbulás hopika!!!!
tudom ,vesszöparipa, de kérdezd meg a dokidat,hogy nincs e akörnyéketeken esztékára felírható gyógyfürdö, esetleg gyógytornával, vízben!
remélem meggyógyulsz!!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 07. - 12:43:54
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat


jobbulás hopika!!!!
tudom ,vesszöparipa, de kérdezd meg a dokidat,hogy nincs e akörnyéketeken esztékára felírható gyógyfürdö, esetleg gyógytornával, vízben!
remélem meggyógyulsz!!!!


ahhoz kell boríték is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 07. - 12:50:07
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


jobbulás hopika!!!!
tudom ,vesszöparipa, de kérdezd meg a dokidat,hogy nincs e akörnyéketeken esztékára felírható gyógyfürdö, esetleg gyógytornával, vízben!
remélem meggyógyulsz!!!!


ahhoz kell boríték is.

Tudom...Szerinted mennyire érdekel amúgy,ha fizetni kell,hogy rendbe rakjanak?
Ha nekem nincs,akkor kérek a szülőktől-de inkább fizetek,ha jobb lesz.
Azon nem idegesítem magam,hogy a fizetésemből havonta 120-130-et kifizetek a rohadt államnak adó gyanánt és cserébe nem sok mindent kapok...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 07. - 12:58:09
Válasz #36
Nem elérhető

atleeta


Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 07. - 13:02:54
Válasz #37
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ezeken kívül fizeted a sok buzi testőrségét, tankolod a szolgálati kocsit, magánhelikoptert...és ez nem pesszimizmus, ez realitás.

Mindenesetre mielöbbi gyógyulást kívánok!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 07. - 13:05:14
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D

Én kérek elnézést...
Imádom azokat a rendőröket,akik engem megállítanak-ha nem találnak semmit,akkor a "sapka nincs rajtad" miatt is megbüntetnek,de azt mondják hogy a 'telepre" nem mernek kimenni...Mi az,hogy törvény embere fegyverrel nem mer kimenni a telepre???
Az utak...inkább hagyjuk.Amióta ültetve van a kocsi kb.160-180e-t költöttem a kocsira.
Egészségügy?Hmmm...Tegnap 50 percet vártam,mire beadtak 15 mp alatt egy szar injekciót a hátamba.A mai nap legalább "jó" volt a 15 perccel.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 07. - 13:16:19
Válasz #39
Nem elérhető

atleeta


Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D

Én kérek elnézést...
Imádom azokat a rendőröket,akik engem megállítanak-ha nem találnak semmit,akkor a "sapka nincs rajtad" miatt is megbüntetnek,de azt mondják hogy a 'telepre" nem mernek kimenni...Mi az,hogy törvény embere fegyverrel nem mer kimenni a telepre???
Az utak...inkább hagyjuk.Amióta ültetve van a kocsi kb.160-180e-t költöttem a kocsira.
Egészségügy?Hmmm...Tegnap 50 percet vártam,mire beadtak 15 mp alatt egy szar injekciót a hátamba.A mai nap legalább "jó" volt a 15 perccel.
Nálunk volt régebben egy kissebségi disco.Kb 200-an járhattak oda, egyszer volt valami balhé, kiment 3 rendőrautó. 5-6 kancigány kiment és elzavarták a rendőröket. Bezzeg mikor megyek az úton és gyanúsnak talál a rend éber őre még az üléshuzat alá is benéz nem e drogot csempészek  :-/- Persze ezzel nem csak a rendőröket szeretném  fikázni, mert nekik sincsenek olyan jogaik amik megilletnék őket.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 14. - 15:09:01
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Hangyafasznyi helyzetjelentés:
Túl vagyok a 7 injekción-eredmény annyi hogy egy kicsit szétszurkálták a bal csípőm...
Most 2 hét fizikoterápia jön-ha nincs javulás muszáj műteni...
 ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 16. - 09:47:50
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


Apró kis add on...
Mivel a kajámra megpróbálok viszonylagosan figyelni,így a tespedés ellenére sem híztam tovább-sőt már 99kg-t mutat a mérleg.
Jelenleg vitaminok,a T BombII és Tribulus megy.Tartom a napi 5x kajálást és megemeltem a koffein bevitelt,valamint legalább 2x iszok zöld teát is egy nap.
Remélem a fizikoterápia után javulás lesz és nem műtét.Akkor lightosan el lehet már kezdeni mozogni.Az se érdekel,ha úszás-csak csináljak már valamit...Megkattanok itthon!!!
Hétfőn rákérdezek a terapeutára,hogy nem-e lehet szobakerékpározni legalább...hátha.
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 16. - 10:52:38
Válasz #42
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D
ÚGY VAN,ÚGY VAN ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Január 16. - 12:23:24
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D
ÚGY VAN,ÚGY VAN ;D ;D.


Megazapátokfasza...
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 16. - 12:42:01
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Jaj hopika olyan pesszimista vagy... Kapod a jól felépített úthálózatot, kifogástalan egészségügyet, tökéletes közbiztonságot... ;D
ÚGY VAN,ÚGY VAN ;D ;D.


Megazapátokfasza...
 @-o @-o @-o

Alkudozunk, alkudozunk?!  ****:)))