2024. Május 10. - 23:37:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szükségünk van - e Tündi-Bündire???

Igen
Nem

Szerző Téma: Beware of the Yeti!  (Megtekintve 120939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 12. - 18:09:58
Válasz #30
Nem elérhető

Yeti


Ezek a tünetek kísértetiesen hasonlítanak a terhesség tüneteihez  :-* hangulatingadozás,súlygyarapodás,kedvetlenség hmm hmm...valaki túl sok Juniort nézett  ;D
****:))))))
Esküszöm, nekem is eszembe jutott, így poén szinten  ****:))) , de súlygyarapodásról szó sincs. Szerencsére. Sőt a fosikázás elősegíti a diétámat is.  ****:)))
Jah, most jut eszembe. Múlt kedden, mikor mentem a háziorvosomhoz vérképet csináltatni, az aszisztens nő kérdezte, hogy milyen vizsgálatok legyenek. Én meg mondtam, hogy amit csak lehet. Erre a nő, "Azért terhességi teszt csak nem? Igen csak meglepődnél, ha..."  ****:)))
Erre ma...  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 20:36:02
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezek a tünetek kísértetiesen hasonlítanak a terhesség tüneteihez  :-* hangulatingadozás,súlygyarapodás,kedvetlenség hmm hmm...valaki túl sok Juniort nézett  ;D
****:))))))
Esküszöm, nekem is eszembe jutott, így poén szinten  ****:))) , de súlygyarapodásról szó sincs. Szerencsére. Sőt a fosikázás elősegíti a diétámat is.  ****:)))
Jah, most jut eszembe. Múlt kedden, mikor mentem a háziorvosomhoz vérképet csináltatni, az aszisztens nő kérdezte, hogy milyen vizsgálatok legyenek. Én meg mondtam, hogy amit csak lehet. Erre a nő, "Azért terhességi teszt csak nem? Igen csak meglepődnél, ha..."  ****:)))
Erre ma...  ****:)))

Kis HCG-vel lehet vicceskedni  :D

2010. Január 12. - 21:03:29
Válasz #32
Nem elérhető

Yeti


Kis HCG-vel lehet vicceskedni  :D
Áhh, még nem HCG - ztem. De nem vagyok szteroid szűz sem, ami hozzá tartozik az igazsághoz.
Két, szemes stana kúrám volt eddig. Az első olyan jelentéktelen mennyiségű (300x5mg) volt, hogy le sem vezettem semmivel.
A másodiknál a mennyiség, azaz a 300 szem maradt, csak már a 10mg - osból. Azt vezettem le, - szedtem párhuzamosan Zitazoniummal(20mg).

Bevallom őszintén, kacérkodtam a gondolattal, hogy januártól valami, de ahogy ráálltam először a mérlegre... Inkább elvetettem az ötletet.
Talán február, vagy március. TALÁN. De lehet hogy semmi. Nem tudom, milyen doppingvizsgálatokra lehet számítani a tavasszal kezdődő bajnokságban. Bár valószínű, hogy pottyantanak magsból az egészre, ahogy eddig is tették.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 21:22:33
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis HCG-vel lehet vicceskedni  :D
Áhh, még nem HCG - ztem. De nem vagyok szteroid szűz sem, ami hozzá tartozik az igazsághoz.
Két, szemes stana kúrám volt eddig. Az első olyan jelentéktelen mennyiségű (300x5mg) volt, hogy le sem vezettem semmivel.
A másodiknál a mennyiség, azaz a 300 szem maradt, csak már a 10mg - osból. Azt vezettem le, - szedtem párhuzamosan Zitazoniummal(20mg).

Bevallom őszintén, kacérkodtam a gondolattal, hogy januártól valami, de ahogy ráálltam először a mérlegre... Inkább elvetettem az ötletet.
Talán február, vagy március. TALÁN. De lehet hogy semmi. Nem tudom, milyen doppingvizsgálatokra lehet számítani a tavasszal kezdődő bajnokságban. Bár valószínű, hogy pottyantanak magsból az egészre, ahogy eddig is tették.  ;D

Kis stana jót tenne diétában is, szvsz  :-)->

2010. Január 12. - 21:31:12
Válasz #34
Nem elérhető

Yeti


Kis stana jót tenne diétában is, szvsz  :-)->
Nah, igen. Ezügyben még a héten, de legkésőbb jövő héten konzultálok a tanácsadómmal.  ;D ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 12. - 21:44:15
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis stana jót tenne diétában is, szvsz  :-)->
Nah, igen. Ezügyben még a héten, de legkésőbb jövő héten konzultálok a tanácsadómmal.  ;D ****:)))


2010. Január 13. - 16:51:47
Válasz #36
Nem elérhető

atleeta


Küldeném Yeti-nek és mindenkinek aki szereti  @-o  @:-)
http://www.youtube.com/watch?v=Etl34n8MMpU

Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 13. - 17:18:08
Válasz #37
Nem elérhető

Yeti


Küldeném Yeti-nek és mindenkinek aki szereti  @-o  @:-)
http://www.youtube.com/watch?v=Etl34n8MMpU

Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\
****:))))))
Köszi a videót, ezt még nem is láttam. Ráadásul ráéreztél, mert az NFL - ből az Eagles a kedvencem. Dawkinst is bírom nagyon. Vertem is a fejem a falba a nyáron, mikor a vezetőség nem hosszabbított vele és elment Denverbe...  :-Đ  ˝=/
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 13. - 17:18:54
Válasz #38
Nem elérhető

zotja




Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\



 ????... ????...

2010. Január 13. - 17:20:57
Válasz #39
Nem elérhető

Yeti


Yeti 17-én jössz futni erdőbe? >:D
Beszéltem ma az elnökünkkel telón és mondta, hogy 17 - én lesz az első edzés, először pedig rossz időpontot mondott.
Tehát Neked volt igazad. És elkísérlek az erdőbe, kedves Pirossszka!  ****:))) Csak legyen bőven elemózsia a kosárkádban!  ***)))) ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 13. - 17:25:15
Válasz #40
Nem elérhető

Yeti




Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\



 ????... ????...
Az eleje a leg nehezebb, mikor be kell ruházni. Szó szerint. Amikor az ember megveszi a sisakot, vállvédőt, protektorokat...
De ezeket nem kell cserélgetni, nem kopnak el és szinte örök élet egy sisak és egy vállvédő.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 13. - 17:52:22
Válasz #41
Nem elérhető

Maszat


Küldeném Yeti-nek és mindenkinek aki szereti  @-o  @:-)
http://www.youtube.com/watch?v=Etl34n8MMpU

Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\
****:))))))
Köszi a videót, ezt még nem is láttam. Ráadásul ráéreztél, mert az NFL - ből az Eagles a kedvencem. Dawkinst is bírom nagyon. Vertem is a fejem a falba a nyáron, mikor a vezetőség nem hosszabbított vele és elment Denverbe...  :-Đ  ˝=/

Én nem nézek amerikai focit, ezt is a videk között találtam amit Atleeta linkelt, de ez a pali valami kegyetlen  :o 8)

http://www.youtube.com/watch?v=8JeHlRuC9HM&feature=related

milyen jó érzés lehet ha Yeti a fittnes 150kilójával valakibe beleszáll...ketté is törné a pályafutásom az életbe @-o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 13. - 17:54:57
Válasz #42
Nem elérhető

atleeta




Régebben én is próbálkoztam volna az ameriaki focival, csak hát nem olcsó mulatság  :-\



 ????... ????...
Az eleje a leg nehezebb, mikor be kell ruházni. Szó szerint. Amikor az ember megveszi a sisakot, vállvédőt, protektorokat...
De ezeket nem kell cserélgetni, nem kopnak el és szinte örök élet egy sisak és egy vállvédő.
Jaja.Meg felénk csóróság van, a játékosank kell fizetni az utazást stb.
Talán egyszer ha nagy leszek...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 13. - 19:17:00
Válasz #43
Nem elérhető

Yeti


Jaja.Meg felénk csóróság van, a játékosank kell fizetni az utazást stb.
Talán egyszer ha nagy leszek...
Ez a legtöbb helyen így is megy. Nem túlzás, ha azt mondom a csapatok, minimum 90% - ánál van fix tagdíj és a játékosok állják a buszozást is.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 13. - 19:23:55
Válasz #44
Nem elérhető

Yeti


milyen jó érzés lehet ha Yeti a fittnes 150kilójával valakibe beleszáll...ketté is törné a pályafutásom az életbe @-o
Ázért móndta a Besenyőpistabácsiis, hogy Boborján fiam, óvakoggyá a jettitűl!  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."