2024. Április 28. - 00:46:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 49316 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Április 07. - 17:45:38
Válasz #120
Nem elérhető

H. Laci


Bunyóról kapcsolatban jutott eszembe a Bács-Team 2011.es videója, itt van no:

Az ilyen videók motiválnak mostanában, meg az ilyen zenék  :) Valahogy nem motiválnak annyira már a Zhasni videók például, nem csak mert már az összeset láttam, hanem csak mert szimplán az tudatosul bennem azoknak a videóknak a láttán, hogy én egy hatalmas szar vagyok, és 15 év múlva is az leszek hozzájuk képest.  :D Sokkal nagyobb motivációt merítek pl az edzőteremben egy nagy darab emberből, mert sokkal közelebbinek látom, mint youtubeon egy ultra brutálisan bediétázott szét koxolt 110kg-os genetikai csodát, amit tudok, hogy sajnos lehetetlen megvalósítanom, ezzel a genetikával, hiába lesz bármekkora tudásom, és hiába lesz vastag a pénz tárcám..... Szerintem ez nem azt jelenti hogy nem vagyok motivált, hanem szimplán reálisan közelítem meg a dolgokat  ::)

2011. Április 07. - 20:44:14
Válasz #121
Nem elérhető

dumbass


Noh, átestem egy terem váltáson, egy nagyon jó kis terembe kerültem  8) 8) 8) Eléggé felszerelt  :) Be is írom most az egyik edzésem

-Ferdén nyomás keretben   4*6-8
-Egyenes pados nyomás egykezesekkel  4*8
-Keresztcsigás tárogatás  3*12-15
-Tárogatás gépen 4*10

-Oldalemelés gépen 3*8-15  (Egyik sorozatban volt "vetkőzés" is)
-Döntött törzsű oldalemelés 3*8

-Álló vádli 4*20 (Utolsó sorozat vetkőzőbe)
-Üllő vádlit pedig csak próbálgattam, de nem találtam olyan f@szának  ;D

Mostanában egyre jobban interjúzgatom anyámat, hátha a kaját is kicsit rendbe tudnám dobni, de ahogy most állunk anyagilag....hát....  :-\ :-\  Box most egy ideje abba maradt, nagyon rossz volt kijárkálni oda a szövetséghez, meg nem is tudtam olyan jól össze egyeztetni a két féle edzést, de mindenképp szeretném folytatni. Természetesen csak kardió jelleggel  :) Bár most gondolkozom rajta hogy veszek itthonra egy zsákot, és azt püfölgetném, ugráló kötelem is van, futni is tudnék, esetleg medicin labda kellene egy kis gumiszalaggal, meg egy traktor kerék, mert kalapács van itthon  @:-) És kicsit azt is csinálgatnám.... de majd meglátjuk  :)



Én nyárra tuti nyomok valamit. Thai-box, MMA, BJJ, vagy pankráció. Ezek közül valamelyik menni fog nyáron :) Amúgy meg keményen, mert még lehagylak @:-)

2011. Április 07. - 21:34:40
Válasz #122
Nem elérhető

Troll


Noh, átestem egy terem váltáson, egy nagyon jó kis terembe kerültem  8) 8) 8) Eléggé felszerelt  :) Be is írom most az egyik edzésem

-Ferdén nyomás keretben   4*6-8
-Egyenes pados nyomás egykezesekkel  4*8
-Keresztcsigás tárogatás  3*12-15
-Tárogatás gépen 4*10

-Oldalemelés gépen 3*8-15  (Egyik sorozatban volt "vetkőzés" is)
-Döntött törzsű oldalemelés 3*8

-Álló vádli 4*20 (Utolsó sorozat vetkőzőbe)
-Üllő vádlit pedig csak próbálgattam, de nem találtam olyan f@szának  ;D

Mostanában egyre jobban interjúzgatom anyámat, hátha a kaját is kicsit rendbe tudnám dobni, de ahogy most állunk anyagilag....hát....  :-\ :-\  Box most egy ideje abba maradt, nagyon rossz volt kijárkálni oda a szövetséghez, meg nem is tudtam olyan jól össze egyeztetni a két féle edzést, de mindenképp szeretném folytatni. Természetesen csak kardió jelleggel  :) Bár most gondolkozom rajta hogy veszek itthonra egy zsákot, és azt püfölgetném, ugráló kötelem is van, futni is tudnék, esetleg medicin labda kellene egy kis gumiszalaggal, meg egy traktor kerék, mert kalapács van itthon  @:-) És kicsit azt is csinálgatnám.... de majd meglátjuk  :)



Én nyárra tuti nyomok valamit. Thai-box, MMA, BJJ, vagy pankráció. Ezek közül valamelyik menni fog nyáron :) Amúgy meg keményen, mert még lehagylak @:-)
pankráció az király @:-) ***))))
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 16. - 18:25:09
Válasz #123
Nem elérhető

H. Laci


Ma volt egy kis láb. Edzés előtt energia ital, meg vér( :D ), meg ma magamhoz képest egész normálisan kajáztam  ;D (pizzás csiga,rántotta,törtkrumpli hússal) szóval kicsit megpörgettem a tréninget.

-Lábnyújtás 3*20-25

-Guggolás 4*8

-Előlguggolás 4*8

-Lábtolás 4*10-12

-Üllő combhajlító 4*12-20  (Utolsó sorozatban vetkőzés  @:-) )

Betoltam a turmixom, és mivel még sok időm volt, mert később jött a buszom, leültem olvasni. Olvasok-olvasok erre egyszer csak elkezdett mozogni az asztal meg úgy minden.  :P Csak csokit bírtam kajázni, mert semmi más nem volt a pultban ami jó lett volna, így betoltam kettőt ami megmentette az életem  ;D ;D ;D ;D Ezt az edzést komolynak könyvelem el magamban, még ha a súlyok nem is voltak odab@szósak.   o:)

2011. Április 19. - 16:22:13
Válasz #124
Nem elérhető

H. Laci


Cickó pici tricepszel  :-}

-Fekvenyomás 4*6-10  (80kg-ba ment a 10 ismétlés)

-Ferdénnyomás keretben  4*55kg*8-10

-Ferdénnyomás egykezessel 20kg*8*3  (Ez csak ilyen lájtos pumpa volt)

-Tárogatás gépen  4*10  (Hátul sokáig hagytam megnyúlni, robbanékonyan összetol, és már enged is vissza kontrolláltan, nagyon égette a mellem, fain volt)


-Letolás kötéllel 4*10-12 (Egy sorozat vetkőző)

-Tolóckodás gépen 3*10  És egy nagy vetkőző sorozat.

És ennyi lenne  ;D Toltam egy vaniliás turmixot, kérdezi a tulaj hogy milyen, mondom: Nagyon fasza, csak talán egy nagyon picit több víz van benne, mint amennyi kellene, de én sűrűre szoktam keverni. Erre kivette a kezemből és belevert még egy kanál proteint és újra turmixolta. Nagyon fasza csávó  :) :)  Jó ez a terem nagyon.  :) Adtam vissza az öltöző kulcsot, ránézek az órára, még épp időben voltam, de magamban motyogtam hogy "húú le ne késsem a buszt" egy srác egyből felajánlotta hogy elvisz az út feléig.  ****:)))))) Itt mindenki nagyon barátságos, és sok a nagy darab, van motiváció.  8-)

2011. Április 21. - 18:56:36
Válasz #125
Nem elérhető

H. Laci


-Mellhez húzás szélesen 4*8-12

-Fűrészelés 4*10-12

-Szűk mellhez húzás 3*15

-Üllő evezés szélesen 4*8

-Melltámaszos evezés (viszonylag szűken) 3*20 (oda pumpálgattam neki kicsit)


-Scott pados bicepsz szűken 3*10

-Beforgatás ülve 3*8

-Alsó csigás bicepsz (francia rúdhoz hasonló fogantyúval) 3*12

-Kalapács bicepsz 2*10


Ennyi volt a mai edzés, vasárnap lábazok egyet, ami nagyon jó lesz, mert ma jutottam el oda, hogy rendesen tudok járni, meg gond nélkül letudok ülni, stb.  :) Vasárnap ha minden jól megy, egy hölgy edzőtársam lesz.  ;D  :P

2011. Április 21. - 20:34:13
Válasz #126
Nem elérhető

H. Laci


Na mondom kardiózni kellene egy kicsit, így aztán elővettem az ugrálókötelem, aztán toltam egy 25 percet. kb 2 percenként ~20 mp-es pihenőidőkkel.Utána kedvet kaptam egy kis árnyékhoz, aminek az első percében a jobb karommal lett valami.  @:-) xD Mintha becsípődött volna valami, de hála isten abba maradt pár perc után.  ;D Nah mára ennyi. Tudom nem valami izgalmasak az "edzéseim" de jó hogy tudom itt magamnak vezetni. Az is valami.  ;D

2011. Május 02. - 19:20:01
Válasz #127
Nem elérhető

H. Laci


Na jelentkezek egy kis beszámolóval. Péntek-szombat osztálykirándulással telt el, így akkor nem tudtam edzeni, helyette kicsit szűrtünk.  ;D Csillebércen voltunk, egy eléggé puruttya szálláson, bár ez nem izgatott senkit.  ;D Meglátogattuk az álomautókiállítást, túráztunk is, kalandparkot is kispróbáltuk, volt itt minden.  ;D És sajnos életemben először láttam epilepsziás rohamot, van egy beteg osztály társam, akinek rohama volt.  :-\ Na de ezek a dolgok nem ide tartoznak, inkább az edzésemet írom. Megbüntettem magamat egy kis bicepsz tricepsz szuperszettel.

Szűknyomás 4*8-10 vs. Francia rudas bicepsz 4*8
Kötelet letolás 4*12 vs. Beforgatás állva 4*12
Lórúgás két kézzel 4*10-15 vs. Kalapács bicepsz 4*10
Egykezes lehúzás csigán 4*20 vs. Alsó csigás bicepsz 4*20

Most azért durrantottam így oda, mert volt 2 nap pihenő, meg a bicepsz illetve tricepsz edzés állandóan lightosra sikerül, mert valami nagy izom mellé szokásom csapni. Meg persze a pia miatt is büntetni kellett magam kicsit.  :)

2011. Június 15. - 20:36:24
Válasz #128
Nem elérhető

H. Laci