2024. Május 12. - 01:22:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 49438 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 27. - 17:01:06
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


Én tudom miről van szó.. Aki ismeri a vidéki létet, az tudja, hogy vannak történések, amik nem kerülhetők el. A helyi diszkó meg igazi balhégyár amúgy is, ha nem keresed a bajt, akkor is megtalál valaki mindig, én is nagyon türelmes vagyok, meg nem is keménykedek, mégis mindig jut valami barom rám  ;D (Ha más nem, a volt csajom, igaze Lacika  @-o  !+"% )

2010. Augusztus 27. - 17:13:14
Válasz #91
Nem elérhető

Maszat


vidéken(kissebb városok, községek) az a menő,h lemész 1 helyre újként, belétkötnek, kinéznek, beszólnak. Vagy csak úgy amúgy is, mert hát mindenki ismer mindenkit, lehet csámcsogni azon,h múlt héten a béla kit vert agyon. Nekem eszembe nem jutna itt helyben bulizni, pont az ilyenek miatt.

Max ilyen partyk amikre megyek amik nem tekinhetők rendszeresnek. Nem is imserek itt senkit ahol lakom.

még életemben nem verekedtem vagy kötözködtem szórakozó helyen, pedig szerintem már vagy 2-300 buliba tuti voltam. Techno party rulez. béke, öröm, bódottá  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 27. - 17:15:19
Válasz #92
Nem elérhető

atleeta


vidéken(kissebb városok, községek) az a menő,h lemész 1 helyre újként, belétkötnek, kinéznek, beszólnak. Vagy csak úgy amúgy is, mert hát mindenki ismer mindenkit, lehet csámcsogni azon,h múlt héten a béla kit vert agyon. Nekem eszembe nem jutna itt helyben bulizni, pont az ilyenek miatt.

Max ilyen partyk amikre megyek amik nem tekinhetők rendszeres szórakozásnak. Nem is imserek itt senkit ahol lakom.

még életemben nem verekedtem vagy kötöszködtem buliba, pedig szerintem már vagy 2-300 buliba tuti voltam. Techno party rulez. béke, öröm, bódottá  ;D
:-){  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 27. - 17:22:09
Válasz #93
Nem elérhető

Gabe


Én tudom miről van szó.. Aki ismeri a vidéki létet, az tudja, hogy vannak történések, amik nem kerülhetők el. A helyi diszkó meg igazi balhégyár amúgy is, ha nem keresed a bajt, akkor is megtalál valaki mindig, én is nagyon türelmes vagyok, meg nem is keménykedek, mégis mindig jut valami barom rám  ;D (Ha más nem, a volt csajom, igaze Lacika  @-o  !+"% )
Számtalan ilyen balhénk volt.
Belekötöttek közülünk az egyik srácba, hiába mondtam én, hogy nem akarunk balhét, mit isztok gyerekek.
Kitágult pupillákkal nehéz beszélgetni. 2 lehetőség volt, hagyjuk magunkat megruházni, vagy odaállunk.
Másik eset, mikor nincs is időd mérlegelni, mert közelít a fejedhez a sörösüveg.
Láttam én 140 kilós srácot is csúszni a biliárdasztalon. Ha valaki kötekedni akar, mindegy hogy te milyen darab vagy, leszarják.
Erre nem lehet alapozni. Én még egyszer sem kötekedtem diszkóban, mégis sokszor kellett verekedni.
Volt eset, mikor azt hittük sikerült megbeszélni a dolgokat, aztán mikor kifelé mentünk, akkor az egyik fele már kint várt, a másik fele meg jött utánunk.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 27. - 19:16:52
Válasz #94
Nem elérhető

George


Én sem pont a városban lakom, de valahogy sosem kötöttek belém még korábban sem, pedig voltam sokszor másik település "falunapján", ahol azért összegyűlik a helyi keménymag. Valahogy mindig sikerült ilyen helyen elkerülni a balhét, még csak magyarázkodni, meg egyezkedni sem kellett senkivel, hogy ne legyen baj. Pedig én mindig egyedül voltam. Szóval ismerem a vidéki életet, de nem hiszem, hogy van olyan dolog amit ne lehetne kikerülni. Belém diszkóban sem kötöttek soha, pedig ott se nagy társasággal voltam ha lementem. Persze volt méricskélés, de én nem veszem fel az ilyet, vagy dumáltam valakivel, vagy tánc, ennyi. Egyszerűen nem viselkedtem úgy, mint a sok kis trikóban feszengős gyerek, akik ökölbeszorított kézzel pózolnak a partyfotós előtt. Az meg teljesen igaz amit Gabe ír, én is ezt írtam - tök mindegy ki mekkora, vagy milyen küzdősportos múltja van. Ez nem kötöttfogású bírkózás. Ha nem egy az egy ellen van a dolog, akkor simán leütnek hátulról. Eddig egyetlen embert láttam, akinek a fején pezsgős!!!üveget vertek szét, és aztán még ő kalapált el 3 faszit egyedül. De ez nagyon ritka, ilyennek születni kell.

2010. Augusztus 27. - 19:23:30
Válasz #95
Nem elérhető

Jordan


Eddig egyetlen embert láttam, akinek a fején pezsgős!!!üveget vertek szét, és aztán még ő kalapált el 3 faszit egyedül. De ez nagyon ritka, ilyennek születni kell.

 ;D ;D ;D

En tavaly karacsonykor sorosuveget tortem a fejemmel, es utanna csak 2 embert vittem foldre. De 2 eve kaptam ugyanide viperaval is, egy kedves holgytol, akinek kikesertem a fiujat, mert nem volt hajlando felvenni az inget. Na akkor, ha tudnek, sirtam volna a fajdalomtol ;D
Es igen, mindig a legkissebb, feszengo kisfiukkal van a baj, akiknek komplexusaik vannak, a nagydarabok egeszen ritkan szoktak balhezni.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 27. - 19:29:04
Válasz #96
Nem elérhető

George


Eddig egyetlen embert láttam, akinek a fején pezsgős!!!üveget vertek szét, és aztán még ő kalapált el 3 faszit egyedül. De ez nagyon ritka, ilyennek születni kell.

 ;D ;D ;D

En tavaly karacsonykor sorosuveget tortem a fejemmel, es utanna csak 2 embert vittem foldre. De 2 eve kaptam ugyanide viperaval is, egy kedves holgytol, akinek kikesertem a fiujat, mert nem volt hajlando felvenni az inget. Na akkor, ha tudnek, sirtam volna a fajdalomtol ;D
Es igen, mindig a legkissebb, feszengo kisfiukkal van a baj, akiknek komplexusaik vannak, a nagydarabok egeszen ritkan szoktak balhezni.  :)
Én üvegtörést még nem próbáltam fejen, de eddig már 2x varrták valami miatt ;D Nem is tervezem.
Itt Szegeden nemrég csuktak le a elég nagydarab thai-boxos gyereket, mert úgy megrugott egy falunapos balhén valakit, hogy meghalt a fickó. Előtt pár évvel meg ebbe a srácba raktak két helyen kést - szóval semmi nem biztos.

2010. Augusztus 28. - 14:05:00
Válasz #97
Nem elérhető

H. Laci


Asszony mondogatta mostanában hogy "Jézusom te fogytál". Kíváncsiságból ráálltam a mérlegre és ezt mutatta a  2 hete mért majdnem 85kg-hoz képest.  @-o @-o @-o

2010. Augusztus 31. - 12:33:59
Válasz #98
Nem elérhető

Grizzly79


vidéken(kissebb városok, községek) az a menő,h lemész 1 helyre újként, belétkötnek, kinéznek, beszólnak. Vagy csak úgy amúgy is, mert hát mindenki ismer mindenkit, lehet csámcsogni azon,h múlt héten a béla kit vert agyon. Nekem eszembe nem jutna itt helyben bulizni, pont az ilyenek miatt.

Max ilyen partyk amikre megyek amik nem tekinhetők rendszeresnek. Nem is imserek itt senkit ahol lakom.

még életemben nem verekedtem vagy kötözködtem szórakozó helyen, pedig szerintem már vagy 2-300 buliba tuti voltam. Techno party rulez. béke, öröm, bódottá  ;D
béke, öröm bóduttá!  ;D
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 05. - 12:34:38
Válasz #99
Nem elérhető

AdamTaylor


Itt az iskola....Most legalább lesz rendszeresség. Januárig biztos tudok járok heti 3x  =/+'    Laci mostantól odabaszunk!  @:-)

2010. Szeptember 27. - 20:27:45
Válasz #100
Nem elérhető

H. Laci



2010. Szeptember 28. - 11:31:42
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 28. - 14:03:25
Válasz #102
Nem elérhető

Grizzly79


Asszem én  ;D
Lacika, nekem is kell ilyen póló!!!  :-)!
Hol vetted?  ?:-/
Fesztiválozáshoz ideális! :-)!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 28. - 18:14:04
Válasz #103
Nem elérhető

H. Laci


Nem is az enyém  ;D Ádámé  ;D Majd ő megmondja, mert én nem tudom.  ;D

2010. Október 02. - 13:49:30
Válasz #104
Nem elérhető

AdamTaylor


cipo and baxx   Legegyszerűbb ha rákerestek a neten, de kecskeméten a malomban lehet ilyesmit kapni.