2024. Május 11. - 15:50:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hálaci ante portas  (Megtekintve 49432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 03. - 13:29:25
Válasz #105
Nem elérhető

H. Laci


Nah mióta nem írtam volt itt minden.  ;D Csúnya party.  :-X Hányás-hasmenés. Megfázás természetesen 39es lázzal. Stb-stb. Szal most ott vagyok hogy 74 kg vagyok reggel kaja után egy alsógatyában.  :)  Nem tudom mi van az étvágyammal, de az 56 kilós csajszikám (akivel egyébként ma vagyunk együtt fél éve  <3! ) többet eszik sokszor mint én.  :o :o Nem értem én ezt.  :'( Na mindegy, múlthét kimaradt meg ez a hét is és jövőhéttől mindent óvatosban kezdünk, ugyanis van egy csomó minden ami fáj.  :-X :-\

2010. November 03. - 15:58:35
Válasz #106
Nem elérhető

Kaess


jövőhéttől mindent óvatosban kezdünk, ugyanis van egy csomó minden ami fáj.  :-X :-\

Ezt egy kicsit bövebben légyszi  ;D mi is fáj??  :o

2010. November 03. - 23:11:31
Válasz #107
Nem elérhető

atleeta


Nah mióta nem írtam volt itt minden.  ;D Csúnya party.  :-X Hányás-hasmenés. Megfázás természetesen 39es lázzal. Stb-stb. Szal most ott vagyok hogy 74 kg vagyok reggel kaja után egy alsógatyában.  :)  Nem tudom mi van az étvágyammal, de az 56 kilós csajszikám (akivel egyébként ma vagyunk együtt fél éve  <3! ) többet eszik sokszor mint én.  :o :o Nem értem én ezt.  :'( Na mindegy, múlthét kimaradt meg ez a hét is és jövőhéttől mindent óvatosban kezdünk, ugyanis van egy csomó minden ami fáj:-X :-\
nem akarok beleszólni, de ennyi idősen nem kellene magad tönkrevágni. Lesz még rá lehetőséged később is. Ígyis erősebb vagy a kortársaidnál sztem jócskán, a tömeghez meg sztem csak a jó kaja hiányozna. De megéri ez így  ????...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. November 04. - 09:13:46
Válasz #108
Nem elérhető

H. Laci


Hát épp ezaz, hogy az utóbbi időben visszavettem, ez miatt. ;)
Húhh hát hogy mifáj!? Szerintem kitiltanak a fórumról ha leírom.  ;D térd-derék-mell-könyök.  ;D  Mondjuk könyököm már rendbe hoztam, meg térdem is szinte teljesen. Derék csak javult de még fáj. Nem kellett volna 120ba 3*12 felhúzogatnom. A mell meg a bodybuilding chatben leirt téma. Kis vérömleny stb. Maga a vérömleny egészen rendbe jött már, de mellem nem merem terhelni most pár hétig utána meg óvatosban.  ;D  (Már látom hogy fog folytatódni az edzésnaplóm  ;D )

2010. November 04. - 15:42:33
Válasz #109
Nem elérhető

God Vazzeg


csirkemell.hu!!!  #:-)  ;D ;D ;D

2010. November 25. - 19:53:52
Válasz #110
Nem elérhető

H. Laci


Megvolt a második box edzésem. Futással kezdtünk, utána gimmnasztika, kis árnyékolás, ütőfal, zsákolás, "lengyel" (egy helyben futás közben ütés minél gyorsabban) kis nyújtás.  ;D Ez volt a menü.  :) Úgy érzem eléggé vonz ez a sport, meglátjuk a jövőben mi lesz.  :) Mivel heti 3 box kellene, meg heti 3 edzés a teremben. És mind két helyre csak hétfő-péntek közt tudok menni. Tehát valószínűleg terem váltás lesz, de az meg anyagilag :S Ezért bizonytalan hogy most mi lesz. De mind kettőt szeretném csinálni.  :P
Súly: 78,9 kg volt box után póló-rövidgatyába

2010. November 25. - 20:21:02
Válasz #111
Nem elérhető

dumbass


Megvolt a második box edzésem. Futással kezdtünk, utána gimmnasztika, kis árnyékolás, ütőfal, zsákolás, "lengyel" (egy helyben futás közben ütés minél gyorsabban) kis nyújtás.  ;D Ez volt a menü.  :) Úgy érzem eléggé vonz ez a sport, meglátjuk a jövőben mi lesz.  :) Mivel heti 3 box kellene, meg heti 3 edzés a teremben. És mind két helyre csak hétfő-péntek közt tudok menni. Tehát valószínűleg terem váltás lesz, de az meg anyagilag :S Ezért bizonytalan hogy most mi lesz. De mind kettőt szeretném csinálni.  :P
Súly: 78,9 kg volt box után póló-rövidgatyába

Hát nagyon ismerős a helyzet. Egyszerre csinálni végülis lehet, de baromi nehéz, és nagyon kivesz energiaügyileg. Na majd szólj ha belefordultál egy nagyobb horogba, vagy belehajoltál egy jobban megküldött elütésbe :) (Nekem egy hétig lila volt az egész orrom :D)

2010. November 25. - 20:25:10
Válasz #112
Nem elérhető

H. Laci


Megvolt a második box edzésem. Futással kezdtünk, utána gimmnasztika, kis árnyékolás, ütőfal, zsákolás, "lengyel" (egy helyben futás közben ütés minél gyorsabban) kis nyújtás.  ;D Ez volt a menü.  :) Úgy érzem eléggé vonz ez a sport, meglátjuk a jövőben mi lesz.  :) Mivel heti 3 box kellene, meg heti 3 edzés a teremben. És mind két helyre csak hétfő-péntek közt tudok menni. Tehát valószínűleg terem váltás lesz, de az meg anyagilag :S Ezért bizonytalan hogy most mi lesz. De mind kettőt szeretném csinálni.  :P
Súly: 78,9 kg volt box után póló-rövidgatyába

Hát nagyon ismerős a helyzet. Egyszerre csinálni végülis lehet, de baromi nehéz, és nagyon kivesz energiaügyileg. Na majd szólj ha belefordultál egy nagyobb horogba, vagy belehajoltál egy jobban megküldött elütésbe :) (Nekem egy hétig lila volt az egész orrom :D)
Biztos lesznek ilyenek.  ;D A  kedvedért dokumentálom őket, jólvan!?  ;D ;D ;D ;D

2010. December 03. - 23:58:04
Válasz #113
Nem elérhető

H. Laci


Először a ringbe, enyhén szét reped a felső ajkam, meg egy kis orrvérzés  ;D ;D Ha nem mondták volna észre sem veszem, meg nem is látszik illetve nem is fáj/fájt.  :) Nagyon Fel vagyok pörögve, árnyékolgatok itt magamban, nagy kedvet kaptam a boxhoz.  @:-) @:-)

2010. December 04. - 00:24:57
Válasz #114
Nem elérhető

Kaess


Eltudom képzelni ahogy ülsz a gép elött és közben árnyékolgatsz  ;D ;D ;D ;D

2010. December 04. - 07:40:40
Válasz #115
Nem elérhető

H. Laci


Eltudom képzelni ahogy ülsz a gép elött és közben árnyékolgatsz  ;D ;D ;D ;D
Nem a gép előtt, hanem például felálltam és úgy.  ;D De látom fogod azért a lényeget.  ;D ;D ;)

2010. December 14. - 19:29:01
Válasz #116
Nem elérhető

H. Laci


Februárban elszeretnék indulni fekvenyomásban, kecskeméten, már ha minden jólmegy. Természetesen csak "Poén" szinten  :) "Felkészülés" során majd megint szendvicsekkel lesz fedezve a tápanyag szükségletem, tehát hatalmas áttörés nem várható.  ;D Nem tudom hogy lesz, -80ban kellene indulni, de pont 80 körül vagyok. Boxhoz fogynom kellene kicsit, a fekvenyomáshoz meg kis tömeget felszedni. Mindegy majd lesz valahogy. Megy most hála isten mind kettő, kicsit mintha szedtem volna fel egy kis izmot :P Állóképességem meg javult. Valamelyest. Annyiban mutatkozik hogy mikor a legerősebb voltam eddig(tavasz környékén, 87 kilósan) akkor pontosan fele ekkora távon csináltam a kitörést, meg 5kg-al kevesebbel. Nem nagy fejlődés, de nekem sikerélmény :) Megtette a hatását a box azért. Ma is nagyon finom volt az erősités :D Úgy nézet ki hogy:
-10 másodperc négyütemű fekvőtámasz
-10 másodperc fekvőtámasz
-20 másodperc felhomorítás
-20 másodperc felülés vagy hasprés amelyiket akarod
-10 másodperc guggolás felugrással
-30 másodperc "lengyel"

Na ezt az egészet 2szer, és akkor 30másodperc pihenő, aztán újra az egész. Természetesen rohadt könnyűnek tűnik, de az egészet full erőbedobással kell csinálni. Végig, amilyen gyorsasággal csak tudod, mert ha lazsálsz, az egész csapat újra kezdi elölről, azt meg nem akarja senki.  :violinplay3: ;D

2010. December 21. - 17:29:48
Válasz #117
Nem elérhető

H. Laci


A héten nincs box  :) Terem is csak korlátozva, de oda bemegyek ahogy tudok  ;) Tegnap melleztem is egyet, visszaálltam 70kg-ra már sima pados fekvenyomásban. 3*10 szép végrehajtással nagyon lassan, lent egy kicsikét megállítva. Természetesen alaposan bemelegítve, pulcsiban, enyhén lenyújtva meg mint irtam megfelelő végrehajtással. Aztán mikor a 4. sorozatnál jártam, mondom csak zavar ez a pulcsi, levetettem. Nem kellett volna. Ráfeküdtem a jég hideg padra, 2. ismétlésnél a hátam mintha elkezdett volna görcsölni a gerincem mellett. Már hajítottam is le. Utána ferde padon is finomkodtam akárcsak tárogatás közben.Olyan rohadt hideg van ebben a g.ci teremben  ::) Ahogy láttam God is 2 pólóban meg egy kibaszott vastag pulcsiban tolta, nicoflexel, illetve ilyen "könyökszorítóval". Nekem is úgy kell, mostmár megjött viszonylag az eszem, ennek a sérülésnek a hatására.  :)

2011. Február 14. - 16:33:02
Válasz #118
Nem elérhető

AdamTaylor


Te fekvenyomó Bajnok! Gratulálok!  :-!

2011. Április 07. - 16:49:14
Válasz #119
Nem elérhető

H. Laci


Noh, átestem egy terem váltáson, egy nagyon jó kis terembe kerültem  8) 8) 8) Eléggé felszerelt  :) Be is írom most az egyik edzésem

-Ferdén nyomás keretben   4*6-8
-Egyenes pados nyomás egykezesekkel  4*8
-Keresztcsigás tárogatás  3*12-15
-Tárogatás gépen 4*10

-Oldalemelés gépen 3*8-15  (Egyik sorozatban volt "vetkőzés" is)
-Döntött törzsű oldalemelés 3*8

-Álló vádli 4*20 (Utolsó sorozat vetkőzőbe)
-Üllő vádlit pedig csak próbálgattam, de nem találtam olyan f@szának  ;D

Mostanában egyre jobban interjúzgatom anyámat, hátha a kaját is kicsit rendbe tudnám dobni, de ahogy most állunk anyagilag....hát....  :-\ :-\  Box most egy ideje abba maradt, nagyon rossz volt kijárkálni oda a szövetséghez, meg nem is tudtam olyan jól össze egyeztetni a két féle edzést, de mindenképp szeretném folytatni. Természetesen csak kardió jelleggel  :) Bár most gondolkozom rajta hogy veszek itthonra egy zsákot, és azt püfölgetném, ugráló kötelem is van, futni is tudnék, esetleg medicin labda kellene egy kis gumiszalaggal, meg egy traktor kerék, mert kalapács van itthon  @:-) És kicsit azt is csinálgatnám.... de majd meglátjuk  :)