2024. Május 10. - 23:04:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Taki:NO PAIN NO GAIN!!!  (Megtekintve 13897 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 23. - 20:50:22
Válasz #30
Nem elérhető

Taki


 #:-)Nos ma bicko+tricepszel füszerezve amúgy sem indult jól a napom de a edzés jól esett kicsit dobott a kedély álapotomon!
E vot e...................>
Bicepsz
francia rúddal szűk fogásban 5*8 62kg
kalapács bicepsz kézi súlyzóval 40kg 5*8
ülve bicepszezés kézi súlyzóval 25kg 5*8
Tricepsz
Tricepsz csigán kötélel 5*8 40kg
koncetrált tric gyakorlat fekve nyak mögé 50kg 5*8
Tricepsz gyakorlat álva nyakmögé 5*8
Holnap váll+alkar
Off testvéreim  @:-) /:-) {-)

2010. Június 26. - 18:55:58
Válasz #31
Nem elérhető

Taki


Üdv testvéreim elöre is bocsánat a késöi jelentkezésért de nem voltam internet közelbe!!
Fekvenyomo verseny megtörtént azt mondanám gyenge voltam mint a harmat torok fájás láb huzodás és meganyi izomláz érzet mellett egy szerény 5 dik helyett hoztam el nem bánkodom érte ez legalább ösztönöz a következökre még jobban oda baszok mindenek 3 hónap mulva lesz a következö megmérettetés addig is küldöm rendesen csak a fekvenyomásra fogok koncetrálni!!!További szép napot mindenkinek!!! 8-)

2010. Június 26. - 21:51:51
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv testvéreim elöre is bocsánat a késöi jelentkezésért de nem voltam internet közelbe!!
Fekvenyomo verseny megtörtént azt mondanám gyenge voltam mint a harmat torok fájás láb huzodás és meganyi izomláz érzet mellett egy szerény 5 dik helyett hoztam el nem bánkodom érte ez legalább ösztönöz a következökre még jobban oda baszok mindenek 3 hónap mulva lesz a következö megmérettetés addig is küldöm rendesen csak a fekvenyomásra fogok koncetrálni!!!További szép napot mindenkinek!!! 8-)

Mennyit nyomtál bazze?? A lényeg lemaradt  :-O  ;D

2010. Június 26. - 21:55:36
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


jajaja, ez engem is érdekelne. Sok sikert a következő megmérettetéshez!!! Ne add fel Papa!!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26