2024. Április 27. - 19:39:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Diéta vagy tömegelés?

Johnnyx-nak még fogynia kell
2 (5.3%)
Johnnyx-ra több izomtömeg kell
36 (94.7%)

Összes szavazó: 38

Szerző Téma: The return of Johnnyx  (Megtekintve 56486 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 30. - 21:09:53
Megtekintve 56486 alkalommal
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok,

Hosszú hallgatás után úgy döntöttem visszatérek a fórumra, mert már szinte hiányzott.
Gyors helyzetjelentés: éppen diétázom. Ch hintáztatós diétát folytatok, vagyis 3-4 napig napi kb. 50g ch, utána 1-2 napig olyan 200-250g.

Étkezés alacsony ch napon:
1. 4-5 tojás (igen egész tojás) zöldséggel
2. 150-200g csirkemell zöldséggel + 1 alma
3. (edzés után) dupla tejsavófehérje + valami egyszerű ch (ami éppen kéznél van)
4. 150-200g csirkemell zöldséggel
5. dupla tejsavófehérje + egy kis mogyoró

A magas ch-s napon gyakorlatilag a fentit pótolom ki mindenféle ch-val.

Edzés:
Hétfő és Csütörtök: mell + hát + has
Kedd és Péntek: váll + kar
Szerda: comb + vádli + has
Kardió van minden nap, még hétvégén is. Illetve kiemelném, hogy izomcsoportonként csak 2 gyakorlatot végzek 3 sorozattal, így nem sok a heti kettő.

Még néhány kép a jelenlegi formáról:
Egyetek zabot!

2010. Június 30. - 21:25:29
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jóreggel!  ;)

NYOMJAD X!!!!  @:-)

2010. Június 30. - 22:03:30
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 30. - 23:53:19
Válasz #3
Nem elérhető

dino


hm. kultúráltan kellene megfogalmaznom de ezt nem lehet máshogy... az edzésterved szar. "étkezésnél ch ami kéznél van, a fentit pótolom ki mindenféle ch-val"   :o  fehérjebevitel sztem kevés..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 01. - 12:04:01
Válasz #4
Nem elérhető

Johnnyx


hm. kultúráltan kellene megfogalmaznom de ezt nem lehet máshogy... az edzésterved szar. "étkezésnél ch ami kéznél van, a fentit pótolom ki mindenféle ch-val"   :o  fehérjebevitel sztem kevés..
Az edzésterv nem szokványos, de nekem kiválóan működik. Egyébként nem értem mi bajod van vele.
A fehérje szerintem elég, mert a nagyon kevés ch ellenére még mindig nem gyengültem, szóval nincs izomvesztés.
Szerintem ch töltő napokon mindegy milyen ch-t eszek, mert úgyis a glikogént tölti, illetve a fő feladata az anyagcsere feltúrbózása. Persze azért nagy része minőségi / összetett ch.
Egyetek zabot!

2010. Július 01. - 12:09:02
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


hm. kultúráltan kellene megfogalmaznom de ezt nem lehet máshogy... az edzésterved szar. "étkezésnél ch ami kéznél van, a fentit pótolom ki mindenféle ch-val"   :o  fehérjebevitel sztem kevés..
Az edzésterv nem szokványos, de nekem kiválóan működik. Egyébként nem értem mi bajod van vele.
A fehérje szerintem elég, mert a nagyon kevés ch ellenére még mindig nem gyengültem, szóval nincs izomvesztés.
Szerintem ch töltő napokon mindegy milyen ch-t eszek, mert úgyis a glikogént tölti, illetve a fő feladata az anyagcsere feltúrbózása. Persze azért nagy része minőségi / összetett ch.

És mik a célok?  ::)

2010. Július 01. - 12:32:48
Válasz #6
Nem elérhető

dino


hm. kultúráltan kellene megfogalmaznom de ezt nem lehet máshogy... az edzésterved szar. "étkezésnél ch ami kéznél van, a fentit pótolom ki mindenféle ch-val"   :o  fehérjebevitel sztem kevés..
Az edzésterv nem szokványos, de nekem kiválóan működik. Egyébként nem értem mi bajod van vele.
A fehérje szerintem elég, mert a nagyon kevés ch ellenére még mindig nem gyengültem, szóval nincs izomvesztés.
Szerintem ch töltő napokon mindegy milyen ch-t eszek, mert úgyis a glikogént tölti, illetve a fő feladata az anyagcsere feltúrbózása. Persze azért nagy része minőségi / összetett ch.
hát ha le tudsz edzeni 3 testrészet 100%osan egy edzésen, és regenerálódik is, akkor vmi olyant szedsz amihez én nem jutok hozzá.  a fehérje mennyisége kb 160 gramm.. a mindegy milyen ch, mennyiséget nem számolva meg nem diéta. zsíbevitelt se említettél ha van stb stb..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 01. - 12:50:56
Válasz #7
Nem elérhető

Johnnyx


hm. kultúráltan kellene megfogalmaznom de ezt nem lehet máshogy... az edzésterved szar. "étkezésnél ch ami kéznél van, a fentit pótolom ki mindenféle ch-val"   :o  fehérjebevitel sztem kevés..
Az edzésterv nem szokványos, de nekem kiválóan működik. Egyébként nem értem mi bajod van vele.
A fehérje szerintem elég, mert a nagyon kevés ch ellenére még mindig nem gyengültem, szóval nincs izomvesztés.
Szerintem ch töltő napokon mindegy milyen ch-t eszek, mert úgyis a glikogént tölti, illetve a fő feladata az anyagcsere feltúrbózása. Persze azért nagy része minőségi / összetett ch.
hát ha le tudsz edzeni 3 testrészet 100%osan egy edzésen, és regenerálódik is, akkor vmi olyant szedsz amihez én nem jutok hozzá.  a fehérje mennyisége kb 160 gramm.. a mindegy milyen ch, mennyiséget nem számolva meg nem diéta. zsíbevitelt se említettél ha van stb stb..
Na nézzük:
1. 4-5 tojás - 30g fehérje
2. 150-200g csirkemell - 30 - 40g
3. (edzés után) dupla tejsavófehérje - 40g
4. 150-200g csirkemell - 30 - 40g
5. dupla tejsavófehérje - 40g
ez összesen: 170-190 g, szerintem a jelenlegi tömegemhez (80.5 kg) ez megfelelő

Az edzésnél hangsúlyoztam, hogy egy izomcsoportra csak 2 gyakorlatot végzek, 3 sorozattal (heti kétszer). Másrészt a harmadik testrész az mindig a has. És nem vagyok túledzett, nem vagyok fáradt és nem szedek semmit.

De ha vannak javaslataid szívesen fogadom.
Egyetek zabot!

2010. Július 01. - 12:55:03
Válasz #8
Nem elérhető

Kicsibors


Nem hiszem, hogy 5 tojásban van 30 g fehérje... Ha egészben eszel 5 tojást, sztem akkor is max 20 g... Ha meg csak a fehérjét, akkor 15g van benne...  :-\

2010. Július 01. - 13:37:21
Válasz #9
Nem elérhető

endre66


Nem hiszem, hogy 5 tojásban van 30 g fehérje... Ha egészben eszel 5 tojást, sztem akkor is max 20 g... Ha meg csak a fehérjét, akkor 15g van benne...  :-\
40 gr-os tojásra az alábbi adatokat találtam: fehérje - 5,4
                                                              zsír    - 4,8
                                                              ch     - 0,3
Ebből csak a fehérjében (24gr) van 3 g fehérje
        csak a sárgájában (16gr) pedig 2,4 g a fehérje.

Viszont én "L"-es tojásokat veszek, ami 63-72 gr, tehát a fenti adatokat fel kell szorozni durván 1.5-del.
 ;)

2010. Július 01. - 13:40:28
Válasz #10
Nem elérhető

hopika


Én Endrúnak adom a pontot...bár kell hozzá,hogy ne Tecsó fürjtojásméretű tojás legyen!
Sok jó dolog van a városban,de vannak apróságok,amelyeket kis helyen sokkal jobb megvenni:
a házitejhez és a házi csirkéhez/tojáshoz hasonló sincs a nagyoknál...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 01. - 14:18:46
Válasz #11
Nem elérhető

endre66


Én Endrúnak adom a pontot...bár kell hozzá,hogy ne Tecsó fürjtojásméretű tojás legyen!
Sok jó dolog van a városban,de vannak apróságok,amelyeket kis helyen sokkal jobb megvenni:
a házitejhez és a házi csirkéhez/tojáshoz hasonló sincs a nagyoknál...
Emlékszem, volt egy albérlőtársam (2000 fős faluból, név szerint... :D ), aki rendszeresen házi tojást hozott. Volt, hogy 30 db-ból 27 ikertojás volt  @-o, azaz dupla sárgája volt benne. Tisztára X-akták.  @:-) Akkor még nem volt didzsitális mérlegem, de közel lehettek a 100 gr-hoz. :o

2010. Július 01. - 14:20:10
Válasz #12
Nem elérhető

NosztalNiga


Én házit tolok (Original Mama corp.), lemértem most 5 darabot: 65-75 grammosak, bár aztán lehet van nagyobb is :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Július 01. - 19:23:00
Válasz #13
Nem elérhető

pókerarc


Mamámnál az egyik tyúk néha olyat tojik,amiben nincs sárgája,csak kb 2szerannyi fehérje ***))) :-O

2010. Július 01. - 20:04:14
Válasz #14
Nem elérhető

NM


Mamámnál az egyik tyúk néha olyat tojik,amiben nincs sárgája,csak kb 2szerannyi fehérje ***))) :-O

Paks mellett lakik?  ;D